Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Olası bir düşük riskini önlemek amaçlı vermiştir progestanı. Kanama alanı yapabiliyor iğneler bende kanama alanı oldu yatıyorum hep. İğne ise haftada 1 yapıyorum bende. Kaç haftalık sın sen sağlıkla alalım kucağımıza inşllh

canımm bence var ya çatlardım ben koş bence de hemen
Ay adam inat valla yanında bi kere doktor kanda 1 hafta öncede cıkabilir demişti ondan 3 gün önce kanda cıkmadı test yanlıs diyor bende ısrar etmedim yarın giderim artık kan vermeye tabi haklı olma ihtimalide yüksek olduğu içinde ısrar etmiyorum sonra ben demiştim olcak

Canım çok teşekkür ederim
Ben 8 senedir sürekli kan ve demir takviyesini damardan alıyorum. Dediğin gibi bünye diğer türlü depolayamıyor.

geçmiş olsun ne olacak bizim bu kansızlık yahu ben de öyleyim. sürekli demir feritin d bvit yerlerde takviye bile alsam yükselmiyor damardan verin bana diye bağırasım var
Damardan vermeye pek yanaşmıyorlar haklısın. Riski çok olduğu için son raddede yapıyorlar.

Canım psikolog iyi fikir. Onlar zaten ilaç vermiyor psikoterapi ile yol alıyorlar. Sen çok daralmışsın kıyamam

Kuzular kansızlık/demir eksikliğiymiş. Alt sınırı 12 olan değer bende 4.7 çıktı
Çok düşük çıkmış, hemen takviye almaya başla, 15 güne gücün kuvvetin yerine gelir. Çok geçmiş olsun. Demir eksikliğide gebe kalmaya engel bir durumdur.

Çok düşük çıkmış, hemen takviye almaya başla, 15 güne gücün kuvvetin yerine gelir. Çok geçmiş olsun. Demir eksikliğide gebe kalmaya engel bir durumdur.
Kuzum ağzını hayra aç ya

Normalde kontrol altında. Sürekli kan ve demir takviyesi yapılıyor da bu ay kimyasal sonrası kansmam çok yoğun olmuştu. O çok etkili olmuş.

15 güne lüzum yok. Sabaha toparlanırım. 2 ünite kan ve demir verildi. Allahtan eşim de aynı kan grubundan

Aynen kuzum sıkıntılıymış ben kendimde psikolojik olarak sıkılıyorum bu aralar çevreden dolayı falan
Gönlünü ferah tutmaya çalış canım benim. Çok haklısın ama kendimizi salarsak hayat çekilmez olur.

Kendimi misal göstereyim. Bunca fizyolojik sorunuma rağmen pozitif kalmaya çalışıyorum. Böyle olmasaydım bu yaşa gelemezdim.

Çok haklısın canım ama ne kadar duymamaya çalışsamda her gün görüştüğüm insanlardan baskı alma çok zor Allah razı olsun eşim tam destek Allah evladımıza sağlık versin daha yeni bıraktın korumayı hayırlısı diyor

Ahhh canım kötü niyetli söylemedim ki Allah sağlıklı hamilelik, sağlıklı evlatlar versin inşallah en erken zamanda. Neyse çok geçmiş olsun tekrardan.

Bak bu çok önemli. Eşin tam destek. Allah bin kere razı olsun tabii ama benim çok inandığım bişey vardır. Senin de gönlün ne kadar temiz ki eşinle karşılaşmışsın, birliktesin. Ömrünüz gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…