Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok rahatsız edici bir durum gerçekten. Neyse ki gittiğimiz doktor direkt ameliyat bile demedi. Önce tedavi verdi ama yine de bize şu an için ancak tüp bebekle olur gibi görünüyor dedi. Yani bilgilendirmesi de lazım zaten ama insan kime güveneceğini bilemiyor işgüzar takılanlar yüzünden.
Biz de biruni labaratuarına yaptırmıştık, doktorumuz her labaratuar farklı çıkarıyo falan dedi, burası daha düzgün dedi ama bilemem tabi
Biruni de aklımda. 270'miş galiba orada şu an. Morfolojinin ayrıntısı yazılı mı eşinin sonucunda? Bakma şansın var mı?
Oraya da bakayım ama önce aramam lazım sonuç yazılıyor mu morfolojide diye

bizde detaylı morfoloji yok. biz bir tüp bebek merkezdinde yaptırdık morf 2 ama detay yok. iyi çıkan sonıçlarda bile detay görmüştüm. bir de bizim doktor başka kan tahlilleri
istedi. bunları nerde yaptırırsanız olur dedi hatta özel bi laboratuvarın kağıdına işaretleyip verdi ama semen analizi benim dedğim yerde dedi. bu durum beni biraz işkillendirdi. zaten dediği yer de izmirde kötü nam salmış bi yer hal böyle olunca tabi insan şüpheye düşüyor

merhaba ben 5 gün pespese hafif bi cizgigördüm. dün gitdim baska marka test aldim ondada ertesi gün hafif bi cizgi belirmis.yani sizce düsükmü oldum? 5gündür adetim gelcek gibioluyorum ama daha birsey yokortada. böyle bir durum yasayan varmi? sizce napim?

nereyi önerdi kuzum kötü dediğin yer neresi gitmeyelim bizde hiç

merhaba bence ilk 5-10 dk da sonuç veriyorsa doğrudur ama ertesi günü çıkan çizgi doğruyu göstermez

Reactions: niw
Hatırlıyorum canım. Seninle konuşmuştuk. Çok sperm testi sonucu gördüm. Ben de ayrıntılı bilginin, sperm değerlerinin iyi olup olmamasıyla bağlantısı olduğuna inanmıyorum. Bazısı kolayına kaçıp parayı alıyor ama ayrıntılı bakmıyor. Belki de işte umutsuzluk aşılayıp diğer yöntemlere sevk etmek için özellikle yapıyorlardır çözemedim ama güvenemiyorum da. Biz de EuroFertil tüp bebek merkezinde yaptırdık. Bu sefer tüp bebek merkezi olmasın diyorum eşime. Bakalım bir ay kadar daha vaktimiz var tedavi bitene kadar. Biraz daha araştıracağım

2 gün daha beklicem, eger gelmesse yaptircam artik.günüm geceli oldu 4 gün ama olsun belki düsükse ögrenmesem daha iyi
herşeyin hayırlısı ama kendinizi böyle endekslemeyin bence güzel haberler alıcaksınız.bu ay çok bereketli bir ay olucaK.

Biz de biruni labaratuarına yaptırmıştık, doktorumuz her labaratuar farklı çıkarıyo falan dedi, burası daha düzgün dedi ama bilemem tabi
Doktor bile böyle diyorsa demek ki laboratuarlara güven yok
Günaydın canım dün gece rüyamda bebek emziriyordum o kadar güzeldi ki
Ahhh inşallah gerçeğini yaşarız en kısa zamanda
Kızlar, bi yumurtlayamadım
Bence sen değerlendir herkeste tam koyulaşma olmayabiliyor bugün yumurtlamış olabilirsin gün aşırı devam et

400 e yaptırdık canım biz, pahalı gerçekten. Ama tüm detaylar yazıyor, ileri hareketli, hareketsiz, morfoloji detayları (baş, boyun anomalisi vs)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…