Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sağlıkçym güvenmeyin heryerin sonucu farklı çkablir bunu değştrmek hiçte zor degil adı sanı bilinen laboratuvarlar her zman en doğru sonucu verir risk almaz
Şimdi bir tur daha sıkıldı canım. Kuzenimin eşine de doktor farklı yerde yaptırın demiş iki testi. Onu da duyunca iyice şüphelendim zaten

İst yaşıyorm mutlaka vardr iyi laboratuvarlar belki maliyet yüksektir ama kalitelidir 1 kere yaptrır herşeyi görürsünz :)) olcak olck bzmde bebelerimz olck inşallah
İnşallah canım bence labtan ziyade hastaneler daha güvenilir geliyor bana. Benim eşim hastanede vermişti her şey gayet detaylı bakılmış ne ne değil ortada elimizde var ultrason ile de bakıldı muayne de edildi kafası rahat oluyor insanın öyle. Ama tüp bebek merkezleri kafa karıştırıyor açıkçası çoğu iş ahlakı olmayan kurumlar insanlara müşteri gözü ile baktıkları için tüpe yönlendirme amacıyla bu tarz şeyler yapabilir gibi geliyor hiç bi detay vermeden Morfoloji kötü demek mesela bana da inandırıcı gelmiyor

Aynen tüp bebek başarısı yüksek kadın doğm doktoruna gidin gittiğiniz an tüp bebek yapalım diyor bi garipler hasta degilde parasın sanki. Yazk günah ne süreçlerden geçiyoruz bilmiyorlar

Önemli olan tedavi etmen önce neyim varsa doktor bilecek yani. Hiçbşey yapmadan ver parayı koyalım bebeği bitsin sonra tutmaynca kimin hatası hasta ne bilsin pat diye tüp yapyolr tutmuyo ben anlamadm istnblda çok yer bu şeklde olmuş

Evet bilinçli doktorlar altta yatan sebebi araştırmak istiyor zaten önce, cidden zor bi süreç allah yardımcımız olsun

inşallllllaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh kocaman doğum günü hediyesi olurrr tüm ailenizee

Kızlar günaydın. Dün güzel bir haber aldım bugünde üzüntülü bir gün babamın vefatının 3.yili. Duygularım karman corman oldu
Ahh canım benim en iyi ben anlarım seni seninle 5 gün arayla kaybetmişiz babalarımızı. 8inde de benim babacığımın 3.yıl dönümü. Hayatta en çok kaybetmekten korktuğum insanı ilk verdim toprağa. Hem de en düşkün olduğu insanın, oğlumun doğumgününde. Gördüğü tek torunu zaten. Hastanede her gün geri sayım yapıyordu doğumgününe 3 gün kaldı, 2 gün kaldı diye. Çıkarım birlikte kutlarız diye. Meğerse kendi ölümüne geri sayıyormuş mekanları cennet olsun, nurlar içinde uyusunlar onlar hep bizimle, varlığını hala hissediyorum..

beni de ekler misiniz BAT 16 ŞUBAT

Biz de biruni labaratuarına yaptırmıştık, doktorumuz her labaratuar farklı çıkarıyo falan dedi, burası daha düzgün dedi ama bilemem tabi

Merhaba, biz Kadıköy Sonomed'de yaptırdık. Sizin dediğiniz gibi ayrıntılı yazmıyordu. Eşimin sonuçları normal çıktığı için belki de detaylı yazmamış olabilirler. 228 TL ödedik canım. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

Merhaba kızçeler nasılsınız ben bu ay hepten saldım kendimi hiç fakat geçen ay adetim 31 aralıkta gelmişti :) bu ay 31 i geçti normalde 1 hafta sarkar adetim şuan 2 günüm kaldı çok heyecanlıyım acaba bişeyler varmı diye troidiminde düzene girdiğini düşünüyorum eşimde ilaç kullanıyor keçi boynuzu vs bakalım içim bir tuhaf öyle çok adet ağrımda yok sanki yumurtlama zamanı ağrı olur ya öyle oluyo ama ümitlenmek istemiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…