Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Tarlusal bittikten sonraki 7. Gün ovulasyon testi böyle idi başka da yapmadım pko mu arttı acaba benim ilacın 11. Günü yine de gelmedi ilaçlar bile sökülemezsem vay halime..
Merhaba bende bu ay tarlusal kullandım benimde ovulasyon testim koyu çıktı bugün ilaç bitiminin 2.günü acaba tarlusal ovulasyon testini etkilediği için mi böyle çıkıyor siz olduğunuz mu o ay adet?

Kızlar moralim çok bozuk..

Klomen dün bitmişti bugun doktora gittim. Sadece sağ da bir tane yumurta vardı çok büyümüş dedi çok çabuk büyümüş dedi bugun 10.gün

Yumurta 22x23 müş. E dedim sağlıksız mı? kimisi 22 yi de bekliyor dedi. Ama benim modum düştü o an zaten..

Hemen iğne yazdı karından vuruldum.

Başka büyümez mi dedim, yok dedi biraz büyümüş de olsa görürdük diğerlerini dedi hiç büyüyen yokmuş yani başka

moralinizi bozmayın bence olursa bir taneden de olur ki rabbim yardımcınız olsun herşeyin hayırlısı .

Senin demek klomene iyi cevap vermiyor canım klomen ilk ayın mıydı? Bu ay olmazsa diğer ay femara iste, ama canını da sıkma önemli olan yumurtanın kaliteli olması sayısından ziyade. 22 de çok yüksek değil 25 lere gelirse kalitesizleşiyor

moralinizi bozmayın bence olursa bir taneden de olur ki rabbim yardımcınız olsun herşeyin hayırlısı .
2 3 tane bekliyordum valla ne yalan söylim birinden biri sağlıklı olur diye düşünüyodum şimdi bir tane olunca bide boyutu da büyük olunca sağlıklı olduğunu düşünüyorum

Bir tane yumurta yeterli hiç moralini bozma.. Sana olmayacak dememiş ki kimse moral çok önemli bu durumlarda iyi düşünelim iyi olsun inşallah

Zaten eşim bir daha gitmeyelim bu doktora dedi her gittiğimde geriliyorum. Femara istesem kimbilir ne der bana..

Neyse canım ben sana şeyi de sorcam, şimdi 1 buçukta vuruldumya iğneyi hani, illa 36 saat sonra mı ilişki oluyor? Bizim en son pazartesi ilişki olmuştu da.. Bugun çarşamba 2 gün daha geçince cuma ilişki olursa çok ara vermiş olcaz. Bugun olsa ilişki bide 36 saat sonra olsa sakıncası olur mu? Yumurta erken çatlayabilir diye kaçırmak istemiyorum illa 36 saat sonra mı çatlar?

Evet değerlendir illa 36 saati bekleme canım ben öyle yapmıştım

Reactions: niw
Bir tane yumurta yeterli hiç moralini bozma.. Sana olmayacak dememiş ki kimse moral çok önemli bu durumlarda iyi düşünelim iyi olsun inşallah
Öyle canım ama ne bilim çok erken büyümüş ilaç kullanmadığım bir ay 14.günümde 20mm vardı tam idealdi. Ama şimdi daha 10.günümdeyim ve boyutu daha büyük yine insan karamsar oluyor keşke dün gitseydim doktora

canım benim değerlendirceğiniz günleri söyledimi? tek bi yumurta ve tek bi sprem unutma. olcaksa olacaktır içini ferah tut olumsuzluk yükleme kendine

minseo de hatırlıyordur canım benim de femarayla çok büyümüştü yumurtalarım 25-26 mm di. Hatta kalitesiz olur döllenme olmaz dediler ama o ay hamile kaldım ben. Tamam düşük oldu ama döllenme oldu nihayetinde. Çok takılma bence, olacağı varsa oluyor

canım benim değerlendirceğiniz günleri söyledimi? tek bi yumurta ve tek bi sprem unutma. olcaksa olacaktır içini ferah tut olumsuzluk yükleme kendine
36 saat sonra ilişki daha sonra gün aşırı dedi. Ama 36 saati beklemicem bakalım 36 saat sonra da olur ilişki artık napalım

Hmm evet canım hayırlısı olsun napalım senin birden fazla mıydı yumurta birinden biri döllenmiştir. Benim bir tane var olursa olur olmazsa erken adet olcam bu ayda..

Kizlar ölüyorum sandım dehşet bir regl ağrısının on katı gibiydi acı yok ama cok feci ağrı oldu ben bayılıyorum sandım bi an . Gecen yıl ankara da çektirdiğim böyle değildi cok hafif bi sinek ısırığı gibi ağrı olmuştu.. bi de çeken cok genç bi kızcağızdi inşallah fayda etsin derken daha beter şey yapmamışımdir rahmi delip ne bileyim kanalları patlatmasından falan cok korkuyorum olmaz demi böyle bi sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…