Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlarcım 💝
Bugün dolapta bunu buldum, eşim evlenmeden önce almış sanırım, ama bi kaç tanesini içmiş ve bırakmış. Son kullanma tarihine daha var.
Daha önce bu ürünü, veya bu markadan ürünleri kullanan oldu mu? Faydası olur mu sizce? Kullanıyım mı?
Herkese güzel bir cumartesi akşamı diliyorum 🥰
İçinde alerjinin olduğu bir madde var mı? Çok keskin bitkiler korkutur beni.

Kızlarcım 💝
Bugün dolapta bunu buldum, eşim evlenmeden önce almış sanırım, ama bi kaç tanesini içmiş ve bırakmış. Son kullanma tarihine daha var.
Daha önce bu ürünü, veya bu markadan ürünleri kullanan oldu mu? Faydası olur mu sizce? Kullanıyım mı?
minseo minseo @Sohrabb @Merve @Uzaygemisi35 Canikox Canikox eczhnm eczhnm fikriniz var mı
Pastil mi kuzum bu ben de propolis aldım damla şeklinde eşime bağışıklığı güçlensin diye suya damlatıp içiyor mevsim geçişi tam hasta oluyor hemen olmasın diye

Pastil mi kuzum bu ben de propolis aldım damla şeklinde eşime bağışıklığı güçlensin diye suya damlatıp içiyor mevsim geçişi tam hasta oluyor hemen olmasın diye
Ampul şeklinde, kırıp su veya meyve suyu ile tüketiniz yazıyo. Eşim bağışıklığını güçlendirsin diye eczaneden almış, ama bi kaç günden sonra üşenip kullanmamış. Ben değerlendireyim diye düşünüyorum 🤔

Eklentiler

• 0C9C7802-D8FB-4969-978A-3769E5964997.jpeg
    0C9C7802-D8FB-4969-978A-3769E5964997.jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 34
Geçmiş olsun 🙏🏻 Pekmez geldi aklıma doğal takviye, doktor da ilaç verir muhtemelen.
Kuzu amma düşmüş yaaa😔
Oyyyyy çok düşük ne yapacaklar tedavi için 😮

Beyimi bekliyorum hastaneye gidicem şimdi. Yükleme yapılacak. Ayda veya 2 ayda bir yükleme yapılıyor zaten de bu defa daha 1 ay olmadan çok düşmüş. Buna da şükür. Ben bilmediğim farklı bişey olmasından korkmuştum.

Kuzular kansızlık/demir eksikliğiymiş. Alt sınırı 12 olan değer bende 4.7 çıktı 🤦‍♀️
Ayni sorunlar bendede vardi bana ilaclarin etki etmeyecegi hastaneye yatip kan verilmesi gerektigi soylendi ama ben ilac denemek istedim 3 ay denedim ve takviyelerde aldim pekmez cerez ciger vs daha sonra yukseklmeye basladi ama tekrar dustu sana tavsiyem igne kullanmam ya da kan alman takviyesiz ilacsiz malesef kolay kolay yukselmiyor 10 sene doldu hala ilac vs kullaniyorum ve hala tam degerinde degil ustelim pkoluyum yani adetimde cok az ama iste yinede degerler dusuk ilac igne veya kan alimi mutlaka yap ciddi bi hastalik bu çok çok gecmis olsun

Ben de şey istiyorum böyle doktor odaya girsin hiç bişeyiniz yok hamilesiniz desin filmlerdeki gibi😆😆
Hee aynen dimi bir bayılma, sonra hastaneye gitme ve doktorun hamilesiniz demesine acayip bir şaşırma 😂😂 hem korunmuyorlar bu dizilerde hem de hamile kalınca pek bir şaşırıyolar niye acaba 😏
Kızlarcım 💝
minseo minseo @Sohrabb @Merve @Uzaygemisi35 Canikox Canikox eczhnm eczhnm fikriniz var mı
Canım tamamen bağışıklığa yönelik bir ürün kullanabilirsin.
Vaktiyle kavanozla yemiştim ama yine olmamıştı 😂
Bağırsakta emilim bozukluğu varsa oral aldığın hiçbir şey fayda sağlamaz zaten canım dediğin gibi

kızlar sizce çatlamış mı ? ilk dünkü yanındaki bıgünkü

Eklentiler

• 9554BE19-8CFF-4523-84C8-BBC66A13008B.jpeg
    9554BE19-8CFF-4523-84C8-BBC66A13008B.jpeg
    157,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 9E6F6AB7-7AE3-457B-A734-6B4C9212046F.jpeg
    9E6F6AB7-7AE3-457B-A734-6B4C9212046F.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 32
X