Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Listemiz

masal_gibi 300 Ya Varis hediye edildi.
tweety23
bebem1
gayed
BenimAşkpastam

Dualarımız ve Ya Varis lerinizi bekliyoruz.

masal_gibi 300 Ya Varis hediye edildi.
tweety23
bebem1
gayed
BenimAşkpastam
ağustos 72
Dualarınızı ve Ya Varis lerinizi bekliyoruz

kızlar hasta oldum bu ay kısmet olmadı bu aralar çok stresli geçecek benim için evimi yaptırıcam onun stresi sıkıntısı bebeğe olan istek çok bunaldım hergün agla agla bi hal oldum çok sık gelemeye bilirim aranıza ama siz dualarınızı benden esirgemeyin çok isterdim bu ay burda hamileyim diye yazmayı olmadı nasipten ötesine gidilmez rabbim hayırlısını versin hepimize benim dualarım sizlerle her daim sizde benden eksik etmeyin sizleri seviyorum kendinize iyi bakın CAN ANNELER.....:KK5::KK5::KK5:

Kızlar nerelerdesiniz? Dua edemiyoruz bari Ya Varis Çekelim liste de ismi olmak isteyenler isimlerini bildirsinler en iyisi ben liste hazırlıyorum.

Beni de ekleyin. Baya çekerim ben. Günde 1000 lailahe illallah çekme kapasitemle size dualarda destek olabilrm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

]masal_gibi 300 Ya Varis hediye edildi.
tweety23
bebem1
gayed
BenimAşkpastam
ağustos 72
scarfaceislove

Dualarınızı ve Ya Varis lerinizi bekliyoruz[/QUOTE]

Kizlarrrr canlarim bana dua edin yarin yola cikiyoruz insallah esime kavysuruz aksam 10da cikicaz cok cok heyacanliyim

]masal_gibi 300 Ya Varis hediye edildi.
tweety23
bebem1
gayed
BenimAşkpastam
ağustos 72
scarfaceislove

Dualarınızı ve Ya Varis lerinizi bekliyoruz
[/QUOTE]

bu topik cok kimsesiz kalmıs:KK14::KK14::KK14:herkes terketmiş:KK14: halbuki bi zamanlar tıklım tıklımdı üzüldüm

Son düzenleme:
Kizlarr nasilsiniz biz dun kalp atisini duyflduk çok şükür.... Sizlerde hep duamdasiniz ....mide bulantisi tansiyon düşüklüğü yüzünden pek giremedim kuzularimmm.... SERCEM ins eşine kavusursun bebegimmm....yarin 707 ya varis cekicem size..ogken bildiririm opuldunuz :KK54:

Son düzenleme:
Kizlarr nasilsiniz biz dun kalp atisini duyflduk çok şükür.... Sizlerde hep duamdasiniz ....mide bulantisi tansiyon düşüklüğü yüzünden pek giremedim kuzularimmm.... SERCEM ins eşine kavusursun bebegimmm....yarin 707 ya varis cekicem size..ogken bildiririm opuldunuz :KK54:

tebrık ederım canımm maşallah supanallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: allah saglıcakla buyutmeyı nasıp etsın ınsallah amınnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım benımmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: alıştım ıse canım benım sen nasılsın bıtanem benım nasıl gıdıyor hayat hep mutluu ınsallah amınnnnnn:KK16::KK16::KK16:

SEVİNDİM CANIM İNSALLAH HERSEY DAHADA GÜZEL OLUR BENDE idare etyom canım bazen iyi bazen kötü:))sende hep mutlu ol insallah kuzum:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
X