Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

YA MUSEVVİR LİSTESİ
cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------100 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK
:KK16::KK16:
bebemmm1--------------------
100 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK:KK16::KK16:
sbry----------------------------
miskamber---------------------
agustos72----------------------
cglynnur------------------------
chocolateChips----------------- 100
YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK:KK16::KK16:
isyan123----- ------------------
masal_gibi----------------------
yeteramabukadar---------------
minigmanig---------------------
cicikizkocaeli--------------------
esmer_seker--------------------
esma_elif-----------------------41
pembeptk-----------------------

tweety23-----------------------

gayed---------------------------

fıstıkağacı-----------------------

ada67---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
:KK49::KK49::KK49: 707 besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:
nesdemmm:KK49::KK49::KK49:493
besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

ya musevvir listesi
[ı][sıze=3][sıze=2]cglynnur-[/sıze][/sıze][/ı][ı][sıze=3][sıze=2]arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin[/sıze][/sıze][/ı]:KK16:[ı][sıze=3]
[/sıze]
[/ı]
[ı][sıze=2]bulufe--------------------------100 ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]
:KK16::KK16:[ı][sıze=2]
bebemmm1--------------------[/sıze]
[/ı]
[ı][sıze=2]100 ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][sıze=2]
sbry----------------------------[/sıze]
[/ı]
[/ı][ı][sıze=2]100 ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][sıze=2]
miskamber---------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]100 ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
agustos72----------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]100 ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
cglynnur------------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]100 ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
chocolatechips----------------- 100 [/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
isyan123----- ------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]100 [/sıze][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
masal_gibi----------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]100 [/sıze][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
yeteramabukadar---------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı]
[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]100 [/sıze][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
minigmanig---------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı]
[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]100 [/sıze][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
[/sıze]
[sıze=2]cicikizkocaeli--------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı]
[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]100 [/sıze][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
esmer_seker--------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı]
[ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]100 [/sıze][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][sıze=2]
esma_elif-----------------------41 [/sıze]
[/ı][/ı]
[ı][sıze=2]ya musevvir hediye ettikk[/sıze][/ı]:KK16::KK16:[ı][ı][sıze=2]
pembeptk-----------------------[/sıze]
[ı][ı][sıze=2]
tweety23----------------------- [/sıze]
[ı][ı][ı]
[ı][ı][ı][sıze=2]
gayed---------------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
fıstıkağacı-----------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
ada67---------------------------[/sıze]
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][ı][sıze=2]
[/sıze]
[sıze=2]

topiğimizin mucizeleriii

serçem
[/sıze]

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

bulutefe sıkıntını rabbim biran önce dindirsinnn...seni asla listeden çıkarmayızz...dualarımızda hep varsın ve var olacaksın arkadaşımm:KK16::KK16:
[/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı][/ı]

banada banada lütfen listenize alın:)

banada banada lütfen listenize alın:)

tabiki ekliyorum tatlım...

yasinin son iki ayetini 21 defa çekelim arkadaşlar hepinizi gönlüme alıp çekecegim

çok saol canım yüreğine sağlıkkkk

isyan'cıgım 100 adet daha çektim cnm:KK16:

yüreğine sağlık arkadaşımmmm

İnsallah iyidir canim
Hic girmedi ya
Bizi biraktinmi sercemmmmmmm:18:

yaa bende çok mrk ediyorum..,inş düzelmiştir herşeyyy :KK31::KK31:

YA MUSEVVİR LİSTESİ
cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------100 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK
bebemmm1--------------------
sbry----------------------------
cicikizkocaeli--------------------100 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK
esma_elif-----------------------100
pembeptk-----------------------41

habibeak------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
listeye girmek isteyenler alıntı yapsınlarrr

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

canlar bıkacgundur okuyorum allah kabul etsın hepımızın kcagı bebısle dolsun ınsallah 700 YA MUSEVVİR okudum allah kabul etsın esım ıs basvurusu ıcın ankara gıttı annemlerde kalıyorum bu hafta yumurtlama donemımdı kactı artık bu ayda olmaz bebıs ıctıgım ılaclarda bosa gıttı pazartesıde ıse baslıyorum ınsallah kafamı dagıtım butun sıtresımı sıkıntımı bı kenara bırakabılırım ınsallah bu ay sızlerden mujdelı haberler gelır amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
canlar bıkacgundur okuyorum allah kabul etsın hepımızın kcagı bebısle dolsun ınsallah 700 YA MUSEVVİR okudum allah kabul etsın esım ıs basvurusu ıcın ankara gıttı annemlerde kalıyorum bu hafta yumurtlama donemımdı kactı artık bu ayda olmaz bebıs ıctıgım ılaclarda bosa gıttı pazartesıde ıse baslıyorum ınsallah kafamı dagıtım butun sıtresımı sıkıntımı bı kenara bırakabılırım ınsallah bu ay sızlerden mujdelı haberler gelır amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canımmmmmm..bilmem hatırlarmısın ilk kadınlar kulubüne girdiğimde ilk seninle tanışmıştım ve çokta dertleşmiştik..
şimdi bu sıralar aktif olunca seni gördüm bebiş henüz olmamış ama inş tez vakitte müjdeni paylaşırsın ..
bende senin için 300 ya musavvir okudum allah kabul etsin..
bende henüz bebiş sevinci yaşayamadım ama rabbim tez vakitte bizim gibi bekleyen herkeze nasip eder inş.:KK54::KK54::KK54::KK54:

YA MUSEVVİR LİSTESİ
bulufe--------------------------200 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK
bebemmm1--------------------2
00 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK:KK16::KK16:
sbry----------------------------2
00 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK:KK16::KK16:
141 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK:KK16::KK16:
cicikizkocaeli--------------------100 YA MUSEVVİR HEDİYE ETTİKK:KK16::KK16:
esma_elif-----------------------100
pembeptk-----------------------100

habibeak------------------------
volim---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
listeye girmek isteyenler alıntı yapsınlarrr

canımmmmmm..bilmem hatırlarmısın ilk kadınlar kulubüne girdiğimde ilk seninle tanışmıştım ve çokta dertleşmiştik..
şimdi bu sıralar aktif olunca seni gördüm bebiş henüz olmamış ama inş tez vakitte müjdeni paylaşırsın ..
bende senin için 300 ya musavvir okudum allah kabul etsin..
bende henüz bebiş sevinci yaşayamadım ama rabbim tez vakitte bizim gibi bekleyen herkeze nasip eder inş.:KK54::KK54::KK54::KK54:

unuturmuyum canım hatırlıyorum allah razı olsun canım allah hepımızın yuzunu guldursun ınsallah alllah hepımıze anne olmayı nasıp etsın ınanıyorum hepımız anne olcaz ınsallah zamanın sorunu eskıden annelerımız hemen hamıle kalıyordu sımdı yedıgımız hormonlu ıctıgımız hormonlu oyuzden bızler bukadar beklemek zorunda kalıyoruz kader kısmet ınsallah bızımde yuzlerımız gulck :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

unuturmuyum canım hatırlıyorum allah razı olsun canım allah hepımızın yuzunu guldursun ınsallah alllah hepımıze anne olmayı nasıp etsın ınanıyorum hepımız anne olcaz ınsallah zamanın sorunu eskıden annelerımız hemen hamıle kalıyordu sımdı yedıgımız hormonlu ıctıgımız hormonlu oyuzden bızler bukadar beklemek zorunda kalıyoruz kader kısmet ınsallah bızımde yuzlerımız gulck :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımsınnnn..allah senden de razı olsun..aminnnnnnnnnnnnn inşallahhhh..
evet yediğimiz içtiğimiz hayatın stresi yok yok hayatımızda..
rabbim tez vakitte hepimzi sevindirsin..mağlum çalışıyorum ama elimden geldiğince yine okucam :KK34::KK54:

canımsınnnn..allah senden de razı olsun..aminnnnnnnnnnnnn inşallahhhh..
evet yediğimiz içtiğimiz hayatın stresi yok yok hayatımızda..
rabbim tez vakitte hepimzi sevindirsin..mağlum çalışıyorum ama elimden geldiğince yine okucam :KK34::KK54:

canımın ıcı allah sendende razı olsun ınsallah tez zamanda mujdenı verırsın hamıleyımm:KK49::KK49:dıye ınsallah amınnn ısınde kolaylıklar rabbım yardmcın olsun ınsallah rabbım su hayyatta bıze enguzel hedıyeyı versın saglıklı hayırlı evlatlar versın ınsallah amınnnn :KK16::KK16::KK16:

canımın ıcı allah sendende razı olsun ınsallah tez zamanda mujdenı verırsın hamıleyımm:KK49::KK49:dıye ınsallah amınnn ısınde kolaylıklar rabbım yardmcın olsun ınsallah rabbım su hayyatta bıze enguzel hedıyeyı versın saglıklı hayırlı evlatlar versın ınsallah amınnnn :KK16::KK16::KK16:

aminnnnnnnn inş canım.ne güzel dua etmişin rabbim bütün dualarını ve dualarımızı kabul eder inşallahhh
bende beklemedeyim bakalım kırmızı kartı görcemmi.
geçen ay 18 ocakta olmam gerekirken 12 ocakta oldum..
şimdi de bakalım henüz gelmedi inş gelmez dicemde olucak mış gibiyim..
rabbim hepimize o mücizeyi versin:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

aminnnnnnnn inş canım.ne güzel dua etmişin rabbim bütün dualarını ve dualarımızı kabul eder inşallahhh
bende beklemedeyim bakalım kırmızı kartı görcemmi.
geçen ay 18 ocakta olmam gerekirken 12 ocakta oldum..
şimdi de bakalım henüz gelmedi inş gelmez dicemde olucak mış gibiyim..
rabbim hepimize o mücizeyi versin:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

aminnn canım belırtılere bakma hamılelıkle adet beırtılerı aynı oluyor zaten ben hamıle kaldım 9 haftalıkken kurtaj oldumya ınan bekledıgım hıc bı belırtı olmadı aynı adet belırtılerıyle hıc bı fark yoktu oyuzden uzme kendını ınsallah guzel haberler verırısın amınnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

aminnn canım belırtılere bakma hamılelıkle adet beırtılerı aynı oluyor zaten ben hamıle kaldım 9 haftalıkken kurtaj oldumya ınan bekledıgım hıc bı belırtı olmadı aynı adet belırtılerıyle hıc bı fark yoktu oyuzden uzme kendını ınsallah guzel haberler verırısın amınnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

yaaaa :KK43::KK43::2::2: allah bir daha yaşatmasın rabbim sağlıklı hamilelik ve sağlıklı bir evlat nasip etsin..
aminnn canım inş bakalım pek umudum yok tahlil yaptı dr.yumurtlamamışın dedi ondan pek heveslenemedim :KK14::KK14:
canım ben 300 tane daha ya musavvir okudum allah kabul etsin..
şimdilik çıkmak zorundayım işlerimi toparlayıp akşam misafirim var hazırlık yapıcam.
tekrar seninle konuşmak beni mutlu etti özlemişim seni çooookkk öptüm :KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK42:

X