Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

dua okuyan kızlar Allah razı olsun..
ben herkeze okuncak sandım..
okurumm ben yaa öğle aralarında serviste falannn

isyan123- 407 ya varıs okudum ınsallah allah hayırlı evlatlar nasıp etsın bebısın gobusunde olsun ınsallah amınnn

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bulufe------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
bizimdebebegimizolsun-----------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sbry----------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
miskamber--------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sercem-------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

agustos72---------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

cglynnur------------------------------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

chocolateChips-----------------------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)
isyan123------------------------------------------------300 Ya Vris (hosgeldiniz)

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bulufe------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
bizimdebebegimizolsun-----------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sbry----------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
miskamber--------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sercem-------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

agustos72---------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

cglynnur------------------------------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

chocolateChips-----------------------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)
isyan123------------------------------------------------707 Ya Vris (hediyye etdik)

Son düzenleme:

bulufe------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
bizimdebebegimizolsun----707 Ya Varis (hediyye etdik)
sbry---------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
miskamber-------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sercem-----------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

agustos72--------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

cglynnur----------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

chocolateChips--------------707 Ya Varis(hediyye etdik)
isyan123---------------------707 Ya Vris (hediyye etdik)

merhaba kızlar bende bebek isteyenlerdeniz 9 yıldır içmedigim hap,ot,çöp kalmadı benide aranıza alırmısınız

merhaba kızlar bende bebek isteyenlerdeniz 9 yıldır içmedigim hap,ot,çöp kalmadı benide aranıza alırmısınız

masal_gibi-------------------------?????(hosgeldiniz)

El-Varisü

''Bütün mülkün gerçek sahibi olan''
bu ismi celili evladı olmayanların okuması çok faydalıdır. ancak okunurken adet tayin etmemeli ve şu ayeti kerimeleride birlikte okumalıdır:
''Rabbi la tezerniy ferden ve ente hayrul varisiyn''
''rabbim ! Beni tek başıma evlatsız bırakma varislerin en hayırlısı sensin''

Son düzenleme:

masal_gibi------------------------200 Ya Varis (hosgeldiniz)

isyan123---------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
masa_gibi----------------------300 Ya Varis(hosgeldiniz)

sende benim canımsın datlım benim

masal_gibi için 200 tane okudum dua da ettim rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip etsin..amin

günaydın arkadaslar hayırlı ve bol dualı günlerimiz cok tatlı meleklerimiz olsun inş.....

mrblar kızalr.bugün hnagi duaya başlıyoruz.bir ikitane demişsiniz ama onlar sanırım ayet.yani ben şuan regliyim okuyabilirmiyim.ona göre başlıcam kaç tane okuyacaz

masa_gibi-- ıcın 300 tane okudum allah hayırlısıyla evlat versın ınsallah bebısın gobusunde olsun amınn

miskamber
mrblar kızalr.bugün hnagi duaya başlıyoruz.bir ikitane demişsiniz ama onlar sanırım ayet.yani ben şuan regliyim okuyabilirmiyim.ona göre başlıcam kaç tane okuyacaz

canımYA VARİS okumaya devam edelım enıyısı adettlıykende okunabılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…