Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

canımYA VARİS okumaya devam edelım enıyısı adettlıykende okunabılır[/QUOTE]

ozaman listenin basından yanı senden baslayalım tekrar...ya varis okumaya devam edelim bence kızlar

bulufe------------------------100 tane
bizimdebebegimizolsun----100 tane
sbry---------------------------100 tane
miskamber-------------------100 tane okudumm tğm listedekilere 100 tane okuyacağımm tamamlayınn kızlar sizde olurmu:44::44:

sercem-----------------------100 Ya Varis
agustos72--------------------100 Ya Varis

cglynnur----------------------100 Ya Varis

chocolateChips--------------107 Ya Varis
masal_gibi------------------------100 Ya Varis okudum kızlarrr...Allah kabul etsinn inşşş

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bulufe------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
bizimdebebegimizolsun----707 Ya Varis (hediyye etdik)
sbry---------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
miskamber-------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sercem-----------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

agustos72--------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

cglynnur----------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

chocolateChips--------------707 Ya Varis(hediyye etdik)
isyan123---------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
masa_gibi--------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

yeteramabukadar------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

kizlar bugun itibariyle listedeki arkadaslara Ya Mutekebbir cekelim 707 tamamlansin basdan hediyye edelim ne dersiniz?
bu arada Ya Mutekebbir
Alintidir

ya mütekebbir fazileti mütekebbir anlamı ya ne demek el anlamı Mütekebbir : Büyüklük ve ululukta tek olan. O'nun zatına nisbetle her varlığın küçük ve basit bulunduğunu ve mutlak büyüklüğün ancak: Allah'ın zatına ait bir sıfat olduğunu ifade eder. O'nun büyüklüğü her şeyde ve her olayda tezahür eder. Yaratılmış her şey O'nun büyüklüğünü ortaya koyar. Her varlık mevcudiyetiyle ilahi azamet ve büyüklüğü ile işaret eder. Ancak, yaratıklardan bazıları, kibirlenerek, zorbalık yapmak isteyerek yahut öyle yapmak isteyenlere aşırı sevgi bağlayarak Allah'ın zikredilen sıfatlarına şirk koşuyorlar. Gerçek ve mutlak büyüklüğün ilahi planda söz konusu olduğunu belirtir. Ve O, asli yeri olan kulluk konumunu unutup şımararak kibirlenenleri de helake uğratır. Çok büyük, her hususta büyüklüğünü gösteren, büyüklük, ululuk, kibriyâ, ve azâmet kendisine mahsus, kendisinin hakkı olan O'dur..
"Yâ Mütekebbir" Bir kimse karısıyla beraber olmadan önce 10 kere bu ismi okusa ve ondan sonra onunla beraber olsa ona Hak teala hazretleri salih bir zürriyet verir.

Son düzenleme:
303 tane ya Varis c.c okudum canlarım Allah listedeki herkese en yakın zamanda bebek kıyafetlerini alıp bebişlerine giydirmeyi nasip etsin hepimize insallah

Bencede bir tur böle dönelimmm bana uyarrr

iice curcuna olmuş.kim ne okuyor kaçtane okuyor.sercem canım bence sen bize herkes şukadar okusun de biz okuyalım.tek bi kişi takibi yaparsa karışıklık olmaz bence.bide ya varisi çektik ya mütekkebbir çekebiliriz.sercem canım sen kesin kaçtane okuyacağımızı söyle ona başlayalım.

Son düzenleme:
ya mütekebbir okuycam ama kocıs evde oyuzden buraya gırıp yazamazsamda toplu yazarım kocıs evde oldugu ıcın pek sık gıremem fırsat buldukca burdayım ınsallah alllaha emanet olun

daha öncede dedim herkes 707şer tane okursa kim ne okuyacağını bilcek karışıklık olmucak 707yi paylaştırmaya gerek yokki herkese düşmüyo bile zaten herkes okuyamıyo zaten liste çoğalıyo maşallah daha iyi olucak öylesi bence

canim benim herkes 707 tane okumaya razi gelmezki
kimin gonlunden nekadar kopuyorsa okusun
ben bugun 107 tane okuya bildim aksama yine okurum ama 707 taneni tamamlaya bilirimmiyim bilmiyorum
bazi arkadaslar calisiyor bazi arkadaslarin isi cok oluyor bazi arkadaslar baska dualarda okuyor o yuzden bilmmiyorum yinede bulufem bilir topik anamiz o
ne derse onu yapalim ben ne derseniz raziyim
ya mütekebbir okuycam ama kocıs evde oyuzden buraya gırıp yazamazsamda toplu yazarım kocıs evde oldugu ıcın pek sık gıremem fırsat buldukca burdayım ınsallah alllaha emanet olun
Allah kabul etsin
gune 200-300 tane okudunmu yeter canim kac tane ceke bilirsen cek
cok kisiyiz zaten toplanirsak cabucak olur hepsi baska duaya geceriz Allah kabul etsin

o zaman miskamberin dediği gibi kim ne kadar okucak sen belirle yoksa bu karışıklık düzelmez

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bulufe------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
107 Ya Mutekebbir (Allah kabul etsin)

sbry---------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

miskamber---------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

sercem------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

agustos72---------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

cglynnur-----------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

chocolateChips-----------707 Ya Varis(hediyye etdik)

isyan123----- -----------707 Ya Varis (hediyye etdik)

masa_gibi----------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

yeteramabukadar----------707 Ya Varis(hediyye etdik)

o zaman miskamberin dediği gibi kim ne kadar okucak sen belirle yoksa bu karışıklık düzelmez
hergune 300 tane okuyalim o zaman cok okuyan olursada yazariz canim baska ben bilmiyorum ki:26:
yinede bulufemin fikirlerinide alalim isterseniz ben sadece listeyi uyguluyorum bitanem guzel gonlunuz nasil isterse oyle yapalim

sercemım 300 tane ya mütekebbir okudum gobısler bebısle dolsun ınsallah amınnnn sercemım benm ıcınde fark etmez sız nedersenız uyarım ama bu bazı nedenlerden dolayı ben sabah aksam zıkırlerıde yapıyorum baska okumam gerek dualarda var kocıste evde oyuzden cok okuyamıya bılırım ama elımden geldıgınce 300 tane felan okurum dopınk anamaz sensın canımın ıcı ben beceremıyom lıste fela kafam pek calısmıyo bu aralar oyuzden dopınk benım degıl sensın topınk anası

hergune 300 tane okuyalim o zaman cok okuyan olursada yazariz canim baska ben bilmiyorum ki:26:
yinede bulufemin fikirlerinide alalim isterseniz ben sadece listeyi uyguluyorum bitanem guzel gonlunuz nasil isterse oyle yapalim

oyle yapalım ozaman herkez gunluk 300 tane okusun toplamını hedıye edelım sırayla

bulufe------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
407 Ya Mutekebbir (Allah kabul etsin)

sbry---------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

miskamber---------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

sercem------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

agustos72---------------707 Ya Varis (hediyye etdik)

cglynnur-----------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

chocolateChips-----------707 Ya Varis(hediyye etdik)

isyan123----- -----------707 Ya Varis (hediyye etdik)

masa_gibi----------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

yeteramabukadar----------707 Ya Varis(hediyye etdik)

sagol birdenem Allah tum dualarinizi kabul etsin
o zaman gune 300 tane okuyalim
ben 200 de cekib yazarim bura
hergun 300 tane okuyan yazsin arkadaslar opdum herkesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…