Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

chocolateChips 407 tane okudum allah kabul etsın ınsallah bebısın gobusunde olsun

chocolateChips için 200 tane okudum rabbim tez zaman da hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah...

BENİ DE ARANIZA ALDINIZ İÇİN ALLAHIM TEZ ZAMANDA HAYIRLI BEBİŞLER NASIP ETSİN LİSTEDEKİ ARKADASLARA VE SANA CANIM....

inş hayırlı evlatlarımız olur...

kızlar reglım ya ayın 27 yada 28 bugun dayanamayıp evde test yaptım negatıf eylulun 30da kurtaj olmustum kurtajdan sonra daha cabul kalırım belkı dıye dusunuyodum bu ay baslamıstık korunmamaya zaten kurtajdan sonra bır ay hıc olmadı oıs bu ayda yok bebıs sanırım

ya varısın yanına baska bı duva veya slavat bıseyler ekleyelım bence ama ney

merhaba canım.... bence nacızhane fikrim..... RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN........ diyerek dua edebiliriz... anlamı : rabbim bana salihlerden evlat bagısla....

merhaba canım.... bence nacızhane fikrim..... RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN........ diyerek dua edebiliriz... anlamı : rabbim bana salihlerden evlat bagısla....

tamam canım hem onu okuyalım hem kabul edersenız bunu okuyalım "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr" "Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN........ "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr" canım ıcımızden geldıgı kadar okuyalım

100 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİN........ 100 "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hay 100 ya arıs okudum allah kabul eylesın ınsallah

içimizden geldiği kadar okuyacağız tamam da kime kaç tane hediye edeceğiz....

herbır duvadan 100 ertane okuyalım bıkısı 300 tane okumus olur toplam bıgunde eger herkez okursa 2400 tane olur herkez kabul ederse tabı sen nedersın canım ıçı nasıl yapalım

bende katılabilirmiyimm kızlar aranızaaa...
sıraya bende girebilirmiyimm..
Rabbim kimseye aratmasınn çok zorr

hoşgeldın aramıza canım allah kımseye aratmasın ınsallah herkez hamıle kalıp alsın kucagına amınnn
şimdi ne yapıyoruz nasıl okuyoruz..kime okuyoruz anlatırmısın canım..
sırayamı girmek gereiyor napmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…