Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

kızlar bugün kasıklaımda sancı arttı inş adet olmam inş gebliktendir of nasıl geçecek 6 gün

100 ya varis okudum kızlar

hepinize mutlu yıllar kızlar dilediğinz herşeye 2014 kavuşrsnz inş hepimz anne olurz inş benm şimdi çıkmam lazım kociş gelir şimdi hazırlık yaptımda birazcık makyajımı falan tazeleyym öptüm sizi

Insallah hepiniz 2014 anneleri olursuz
insallah bizlerde evlatlarimizi sagsalim kucagimiza aliriz Rabbim bu yildr hepimize huzur dolu mutluluk dolu gunler yasatsin aminnnn
gelen yil bu zamana kadar evladim 4aylik olucak teyzeleri insallah
RABBIM BU YIL DA HEPINIZI ANNELIK LE MUJDELESIN AMIN

Insallah hepiniz 2014 anneleri olursuz
insallah bizlerde evlatlarimizi sagsalim kucagimiza aliriz Rabbim bu yildr hepimize huzur dolu mutluluk dolu gunler yasatsin aminnnn
RABBIM BU YIL DA HEPINIZI ANNELIK LE MUJDELESIN AMIN

amin canım aminnnnnnnnnnnnnnn

kızlar ben alıntılar bölümünü göremiyorum artık alıntı bildiriside gelmiyor herkesinkimi böyle sadece benmkisimi

ınsallah hepiniz 2014 anneleri olursuz
insallah bizlerde evlatlarimizi sagsalim kucagimiza aliriz rabbim bu yildr hepimize huzur dolu mutluluk dolu gunler yasatsin aminnnn
rabbım bu yıl da hepınızı annelık le mujdelesın amın

aminnnnnnnnnnnnnnn inşallahhhh...

ınsallah hepiniz 2014 anneleri olursuz
insallah bizlerde evlatlarimizi sagsalim kucagimiza aliriz rabbim bu yildr hepimize huzur dolu mutluluk dolu gunler yasatsin aminnnn
rabbım bu yıl da hepınızı annelık le mujdelesın amın

amin insallah amin:21::21:

200 ya Varis çektim bende allah kabul etsin.
Bugün adetimin 16.gunu sol yumurtalığımda aşırı bir ağrı var acaba yumurta m mi catliyo ki yoksa yerleşiyor mu Rabbim Hayır etsin

Prof ibrahim Saraçoğlu suan atv de izleyin lütfen çocuğu olmayanlar için Meryem süresi ilk 5 ayetin okuyun dedi

Kızlar ben yine adet oldum hemde 31/12/13 gecesi yine bebek yok üzüldüm ama Allah hakkımda hayırlısını nasip etsin. Şuanda 32 yaşındayım daha önce hiç gebelik oluşmadı doktor ultrason ile baktığında bir şey yok gebelik olur dedi ama yok olmuyor her ay aynı boş sonuçla karşılaşmaktan yoruldum. Sanırım ben artık kabulleniyorum anne olamıyacağım :KK43:(

Kızlar ben yine adet oldum hemde 31/12/13 gecesi yine bebek yok üzüldüm ama Allah hakkımda hayırlısını nasip etsin. Şuanda 32 yaşındayım daha önce hiç gebelik oluşmadı doktor ultrason ile baktığında bir şey yok gebelik olur dedi ama yok olmuyor her ay aynı boş sonuçla karşılaşmaktan yoruldum. Sanırım ben artık kabulleniyorum anne olamıyacağım :KK43:(
Saçmalama ablacim lütfen umutsuzluğa kapilma allahtan umut kesilmez canı verene alanda allah yapma dua et soğan kürü yap incir kürü yap esine keçiboynuzu yap yada kendini biraz dinlendirip bekle ama umudumuz u kaybedersek geriye ne kalır hepimiz bir gün anne olacağız buraya da kocaman yazacagiz

Saçmalama ablacim lütfen umutsuzluğa kapilma allahtan umut kesilmez canı verene alanda allah yapma dua et soğan kürü yap incir kürü yap esine keçiboynuzu yap yada kendini biraz dinlendirip bekle ama umudumuz u kaybedersek geriye ne kalır hepimiz bir gün anne olacağız buraya da kocaman yazacagiz

İnşallah canım Allah ım bizi sağlıkla evlatla sınamasın inşallah

arkadaşlar çok kötüyüm sancılanyrm adet oldum

cansum özel msj atamıyorum.bacım nasılsın.inan bende sasırdım okuyunca ve cok üzüldüm.gülüm lütfen kendine zarar verme yanlız degilsin inan ben seni hiç bırakmam uzaktada olsam hep yanındayım.inan buraya giryom ilk sana bakyom.topragım.senin canın yanınca benimkide yanıyo.Allah yardımcın olsun.kendini yanlız hissetme.insallah bebişin olacak ben canı gönülden inanıyorum buna ve hep duamdasın:KK19:

cansum özel msj atamıyorum.bacım nasılsın.inan bende sasırdım okuyunca ve cok üzüldüm.gülüm lütfen kendine zarar verme yanlız degilsin inan ben seni hiç bırakmam uzaktada olsam hep yanındayım.inan buraya giryom ilk sana bakyom.topragım.senin canın yanınca benimkide yanıyo.allah yardımcın olsun.kendini yanlız hissetme.insallah bebişin olacak ben canı gönülden inanıyorum buna ve hep duamdasın:KK19:

allah razı olsun gülüm üzülme napayım kısmet değilmiş dmekki buay zamanı gelmemiş malesef sende benm duamdasın canım artık çok sık girmiyrsn sanırım pek denk gelemiyrz nasıl olayım tabiki üzgünm ama elden birşey gelmiyr adetim bitsin meryem suresi okumaya başlayacağım buay mantar tedavisi görürüm gelecek ayda rahim filmi sonrasında tedavi süreci başlar herhalde mantar varken film çekilmiyrmuş sanırım çok günahkar oldum alkol aldım isyana girdim duadan yüz çevirdim rabbime küstm haşa tövbe etmem lazım kendimi iğrenç hissediyorm çok pişmanım yaptıklarım için allhım affetsin sen nasılsın gülüm

duygularını anlayabiliyorum canım bende 33 yaşındayım 3 yıldır olamadı bi türlü ne diyelim ALLAH tan ümit kesilmez. inşallah en kısa zamanda hamile kalıp yazarız buraya .offf çaresizlik umut etmeye bile korkmak çok kötü gece yastığa başını koyunca sürekli düşünmek elinden bişey gelmemek ne diyeyim ki...:KK14:

allah razı olsun gülüm üzülme napayım kısmet değilmiş dmekki buay zamanı gelmemiş malesef sende benm duamdasın canım artık çok sık girmiyrsn sanırım pek denk gelemiyrz nasıl olayım tabiki üzgünm ama elden birşey gelmiyr adetim bitsin meryem suresi okumaya başlayacağım buay mantar tedavisi görürüm gelecek ayda rahim filmi sonrasında tedavi süreci başlar herhalde mantar varken film çekilmiyrmuş sanırım çok günahkar oldum alkol aldım isyana girdim duadan yüz çevirdim rabbime küstm haşa tövbe etmem lazım kendimi iğrenç hissediyorm çok pişmanım yaptıklarım için allhım affetsin sen nasılsın gülüm
Gulum calistigim icin cok sık giremiyorum kk ya.canim oyle deme o duygusallikla o hatalar olmustur sen oyle dusunup kendini uzme.doktorla gorustunmu cansum doktora gidip ona gore tedavi olursun.mantar icin.sakincasi yokturdur belki filmde cektirirsin.bende benimki senle olmaz deyince alkol icmistim zir zurna oldum.sonra tovbe ettim.hepimiz yapiyoz bole hatalar.gulum bence kafani dagitmalisin baska seylerle ugrassan kitap dergi tv orgu bu tarz seylerle.kafamizi takmamaliyiz gittigim butun doktorlar bunu soyledi.
Bende ayni bacim hazirlik yapiyom dugune.bi olsada gecse su stres diyom bende.simdi nasilsin gulum

Bir tanem uzulme diyorum ama biliyorum ki uzuluyorsun
dua edelim inan dua dan baska hic birsey elden gelmiyor
insallah Rabbim duyucakdir sesini en kisa surede evlat nasib edicekdir insallah

X