Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Kizlar gelemiyorum cunki telim kk ya girmiyor arama yapiyorum konu icin aramiyor bugun zorda olsa bacardim geldim
200 Ya Varis ekliyin
ben sizi unutmadim kizlar valla telden giremiyorum
twiti
ckolatacips
bebem
kizlar nedir son haberler?
Tuzkarabiber kardesimiz insallah kan sonnucun pozitif cikar
ZULLU nasilsin belin nasil oldu canim kardesim

Kizlar gelemiyorum cunki telim kk ya girmiyor arama yapiyorum konu icin aramiyor bugun zorda olsa bacardim geldim
200 Ya Varis ekliyin
twiti
ckolatacips
bebem

cnmm bana dua et bu ay olmuş olsun garip agrılarım var adetime cok var ama müthiş bi his ve duyguda var olmuş olabilir diye rabbim nasip ederse bi dahaki ay müjde vericem sizlere inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bu bi istekti yanlış anlaşılmasın henüz bişey yok:KK43:

200 Ya Varis ekliyin
twiti
ckolatacips
bebem

canım benm bende test için gün sayıyorm 6 ocak test günm duanda unutma canm senn hamilelk nasıl gidyr şekerim

kızlaarr 500 ya varis ekleyinn benimde pc bozuk bide kardeşim evlenmeye karar verdi kşturup duruyoruz kusura bakmayın giremiyorum pek ama hepiniz aklımdasınız yeni yılda hepimiz bebişlenelim inşallaaahhh..:KK16::KK16::KK16: bu arada salat-ı tefriciyeyi ben her gün 5 yada 21 kez okurum normaldede çoookkkk önemliymiş ben okuyalım derim hepinizi seviyorummm :KK9::KK9:

cnmm bana dua et bu ay olmuş olsun garip agrılarım var adetime cok var ama müthiş bi his ve duyguda var olmuş olabilir diye rabbim nasip ederse bi dahaki ay müjde vericem sizlere inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bu bi istekti yanlış anlaşılmasın henüz bişey yok:KK43:

inş inş inşşşşşşşşşşlhhhhhhhhhhhh

200 Ya Varis ekliyin
twiti
ckolatacips
bebem

merhaba canım nerlerdesin ya:KK3: özledik....hamişlik nasıl gidiyo bakalım:KK16: benim bata az kaldı bekliyorum bakalım:KK16:hakkımızda hayırlısı:KK16:

200 Ya Varis ekliyin
twiti
ckolatacips
bebem

sercem nasıllsın bebiş nasıl kuzu.ben duygu.bazı durumlardan dolayı giremedim foruma.insallah hersey güzel olacak hamiş artacak bende 1 ay sonra aranızda olucam saka maka az kaldı:KK17::KK17::KK17:foruma ilk bebek topiğnde dua etmeyle basladım blutefemin topiğinde.daha nişanlıda degildim. ordan buralara geldik insallah hersey iyi olur

blutefem insallah iyisindir:18::18:ben senden ve tweety23ümden müjde bekliyorum:KK49:insallah...

Canlarim
benim hamilelik iki uc gundur bulantim var sukur iyiyiz
annemin tansiyonu var onun icin endiseliyim uzaktayim elimde yetmmiyor dualar ediyorum iylessin cok tedirginim inanin
twiti bitannem insallah bu ay sende buyuk harflerle hamileyim yaz az kal yazicaksin insallah
bebem canim tabiki dua ediyorum hepinize insallah arka arkaya geliceksiniz
kiz cikolatacips sennende cok umutluyum insallah bebekleriniz bu ay gelicek 2014 anneleri olucaksiniz
duyqu kizzzzzzz
hosgeldin
nasil olduz en son esin endiseliydi simdi nasilsiniz
isin nasil
insallah 1aydan sonra sende geliyon 2Ay hamileyim yaziyorsun bura

Canlarim
annemin tansiyonu var onun icin endiseliyim uzaktayim elimde yetmmiyor dualar ediyorum iylessin cok tedirginim inanin
twiti bitannem insallah bu ay sende buyuk harflerle hamileyim yaz az kal yazicaksin insallah
kiz cikolatacips sennende cok umutluyum insallah bebekleriniz bu ay gelicek 2014 anneleri olucaksiniz
duyqu kizzzzzzz
hosgeldin
isin nasil

aallahım anneciğine şifa versin canım gurbetliğin en zor yanıda bu hastalanınca görememk elinn yetememsi inş canım kocaman harflerle yazcm valla inş kısmet olur inşşş çok istiyorm

serçem ağzında acı tat hissediyrmusn bende acımsı bir tat varda

inş inş inşşşşşşşşşşlhhhhhhhhhhhh

aminnnnnn cnmmmmmmm aminnnnnnnnnnnnn annemde rüyasında görmüş 2 gün önce eşim görmüş bende hislerimce öyle diyorum bilmiyorum bir yanım oldu bir yanımda olmadı düyo bütün kızlardan bana dua etmenizi istiyorum sanmayın ben size etmiyorum ama ihtiyacım var
isyannnnnnnn
sercemmmm
tweety
cglynnur
duaaa edin bana kızlar desteginize ihtiyacım var

Aminnnn insallah Rabbim sifasini versin cok zor durum benim icin
senin icinde amin diyorum az kaldi insallah Rabbim yuzunu guldurucek
evet canimm benim bir hafta agzimda qarip bir tat vardi sanki demir tati gibi aci gibi
hadi bakalim hayirllllisi belirtiler annelik belirtisi olsun insallah amin

Bebemmm insallah yarin senin icin 12ayatel kuursusu okuyucamm canim Allah kabul etsin amin insallah bu ay olucak

Bebemmm insallah yarin senin icin 12ayatel kuursusu okuyucamm canim Allah kabul etsin amin insallah bu ay olucak

Sercem nasılsın canım Rabbim annene acil şifalar versin tansiyonun tek çaresi stresten uzak durmak insaallah iyi olur annecigin:)

Sercem nasılsın canım Rabbim annene acil şifalar versin tansiyonun tek çaresi stresten uzak durmak insaallah iyi olur annecigin:)
nukram canim kalp kalpe karsiymmis bende sana yazdim diyer topikde
amin canim arkadasim insallah cabuk iylesir bilmiyorumki stres varmiki uzaktayim insallah Rabbim yardimci olur amin insallah
Rabbim sanada ummetinden bir evlat nasib etsin aminnnn

nukram canim kalp kalpe karsiymmis bende sana yazdim diyer topikde
amin canim arkadasim insallah cabuk iylesir bilmiyorumki stres varmiki uzaktayim insallah Rabbim yardimci olur amin insallah
Rabbim sanada ummetinden bir evlat nasib etsin aminnnn

Evet canım bende şimdi gördüm diğer topikte yazını sagol canım benim sende üzme kendini annen birde sana uzulmesin moral ver ona tamam mı kardeşim

Canlarim
duyqu kizzzzzzz
hosgeldin
isin nasil

ayyyyyy innnnşşşşşşşş canım umutların dogru çıkar...sayılı günlerim kalıd....bir hamiş olarak bana dua et olur mu bebişim gelmiş olur:KK16:

annen içinde alllah şifa versin canım bende dua edicem annene inş iyileşir.....

kız maasallah 8 . haftana girmişin ohhh:KK76: inş benşm bebişimle senin bebiş arsında 2 ay olacak:KK16::KK16::KK16: peşpeşe dogururuz artık iiinnnşşşş rabbbim:KK16:

Cikolatacips Allah razi olsun canim benim insallah iyilesir annem amin
Bbiz 7Haftamiza girdik kk da bir hafta onde tablom
insallah 2hafta farkla gel hemen hamile olarak artik bebegime kardes istiyoruz teyzeleri

X