Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Kizlar ya cok korkuyorum
benim bebegim sag tarafda yerlesmis minigim hamd olsun
ama hep sol tarafim agriyordu iki gundur sag tarafim agriyor bebegim sagda
acaba nasil iyidir insallah Rabbim korur
sag tarafim birden bire neden agrisin yaaa((

Kizlar ya cok korkuyorum

canım Allahın izniyle bebişin saglıklı kucagına alcan insallah

• Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur. ya hayyü ya kayyum bi rahmetike esteğisü

sercem kasıklarında sancı ve kanaman kahve rengi lekelenmen olursa doktora git.onun dısında korkma gülüm Allah korur bebegini insallah

Gulum calistigim icin cok sık giremiyorum kk ya.canim oyle deme o duygusallikla o hatalar olmustur sen oyle dusunup kendini uzme.doktorla gorustunmu cansum doktora gidip ona gore tedavi olursun.mantar icin.sakincasi yokturdur belki filmde cektirirsin.bende benimki senle olmaz deyince alkol icmistim zir zurna oldum.sonra tovbe ettim.hepimiz yapiyoz bole hatalar.gulum bence kafani dagitmalisin baska seylerle ugrassan kitap dergi tv orgu bu tarz seylerle.kafamizi takmamaliyiz gittigim butun doktorlar bunu soyledi.
Bende ayni bacim hazirlik yapiyom dugune.bi olsada gecse su stres diyom bende.simdi nasilsin gulum

bunlar tatlı telaşlar stresler canm 1 ay kaldı ne güzel düğününe inş herşey gönlünce olur mutlu olursun inş canm benm canım mantar ilerleri doğru yayılmasın diye film çekmiyorlarmış sanırım buay mantar tedavisi olurm gelecek aya da film çektirirm ondan sonraki aylarda taedaviye devam inş örgü falan beceremm ama drs çalışmam lazım 4 dersten kalmışım 11 dersten sorumluyum galiba seneye sarkacak dersler hem kpss de var eylülde onada hazırlanmam laım bir başlasam çalışmaya devamı gelir buakşam başlıycm inş ders çalışmaya

inş adetim bitsin abset alıp namaz kılacağım namaza başlayacağım meryem suresini okuyacağım inşirah ve duha yı okuyacğm canm türkçe okusam olurmu acaba

bunlar tatlı telaşlar stresler canm 1 ay kaldı ne güzel düğününe inş herşey gönlünce olur mutlu olursun inş canm benm canım mantar ilerleri doğru yayılmasın diye film çekmiyorlarmış sanırım buay mantar tedavisi olurm gelecek aya da film çektirirm ondan sonraki aylarda taedaviye devam inş örgü falan beceremm ama drs çalışmam lazım 4 dersten kalmışım 11 dersten sorumluyum galiba seneye sarkacak dersler hem kpss de var eylülde onada hazırlanmam laım bir başlasam çalışmaya devamı gelir buakşam başlıycm inş ders çalışmaya

inş adetim bitsin abset alıp namaz kılacağım namaza başlayacağım meryem suresini okuyacağım inşirah ve duha yı okuyacğm canm türkçe okusam olurmu acaba

insallah bacım insallah.herseyde bir hayır vardır derler Allah büyük elbet bizim için hayırlısını verir Rabbimiz o antepteki olaya cok duygulandım canım adresini alırsan banada yollarmısın.imkanım olursa bende bişiler yapmak isterim.bazen kendime cok kızıyorum inan ne zor durumda olanlar var sevdigimiz adamlara zaten zor kavustuk Allah onların yokluguyla sınamasın bizi.derslerine calıs gülüm sen zaten beceriklisin dersleride becerirsin inanyom ben sana.elimizden geleni yapacagız bacım kürler otlar ilaçlar ve Dualarımızla insallah hersey iyi olacak Allah annenin yavrusuna merhametinden bile merhametliymiş.ne güzel basla gülüm Allah kabul etsin bende bu sıralar gercekten dualardan eksik kaldım ve psikolojik olarak iyi degilim,nişanlım ne yani istediğini elde ettin amacın bumuydu sadece dedi sonra duayı kesdin bu oldu dedi.haklı.hep dua etmeliyiz.gülüm yanlız degilsin. .sogan kürü denedinmi canım ben bu ay sogan kürü sonrada testere dişli aslan pencesine baslıycam.cok öptüm seni:KK19:

Kizlar ya cok korkuyorum

canım iyi düşün ki olsun...bebişi strese sokma bol bol dinlen inş bişey olmaz tatlım:KK16:

kızlar hadin toparlanalım güzelce dualarımızı yapalım bebişlerimiz gelsin:KK16:

herkes içinden geldi gibi 3,5,7,21,41 salatı tefriciye cekelim....

ilk açılış benden olsun 41 salatı tefriciye cektim allahım kabıl etsin amin....:KK16::KK16:

canlar nasılsınız ıyısınızdır ınsallah ben aynıyım adet oldum bebeıs yok belkı merak edıyosunuzdur bu ayda olmadı zaten oluruna bıraktım sımdı haletmem gereken cok daha buyuk sıkıntılarım var onların tedavısını oluyorum annemlerın orda ev tuttum bı haftaya kadar tasınıcam orda tekstılde ıse baslıycam esıme yardımcı olucam ınsallah esım ıssız sızler nasılsınız ınsallah en kısa zamanda hepınız hamıle kalırsınız anne olursuznuz sercemımm ve dıger hamıle arkadaslarda saglıcakla alsınlar bebeklerını kucaklarına :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Selam canlaar yarindan bende cekicem insallah
netde yazsam bu dua cikarmi acaba ?
Yarin insallah duaya basliyoruz kacmak yok herkes toplasin
hersey dualarimizdaki gibi olsun amin

canlar nasılsınız ıyısınızdır ınsallah ben aynıyım adet oldum bebeıs yok belkı merak edıyosunuzdur bu ayda olmadı zaten oluruna bıraktım sımdı haletmem gereken cok daha buyuk sıkıntılarım var onların tedavısını oluyorum annemlerın orda ev tuttum bı haftaya kadar tasınıcam orda tekstılde ıse baslıycam esıme yardımcı olucam ınsallah esım ıssız sızler nasılsınız ınsallah en kısa zamanda hepınız hamıle kalırsınız anne olursuznuz sercemımm ve dıger hamıle arkadaslarda saglıcakla alsınlar bebeklerını kucaklarına :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah yardımcın olsun bulutefem Rabbim şifa versin insallah.Allah korusun seni şerlerden kötülüklerden.tasınmak cok zor hele kısın daha zor.ama annene yakın daha iyi olur canım senin için gider gelirsin yanına destek olur sana.insallah bebişin süpriz yapar sana gülüm.yeni işin hayırlı olsun canım dikkat et kendine:KK19:

Allah yardımcın olsun bulutefem Rabbim şifa versin insallah.Allah korusun seni şerlerden kötülüklerden.tasınmak cok zor hele kısın daha zor.ama annene yakın daha iyi olur canım senin için gider gelirsin yanına destek olur sana.insallah bebişin süpriz yapar sana gülüm.yeni işin hayırlı olsun canım dikkat et kendine:KK19:
cok sagol duygucum sende hep mutlu ol insallah bebısın gelsın tez zamanda yuzun hep gulsun allaha emanet ol kendıne cok ıyı bak ben eskısı gıbı gırmıyorum kk ya butun gunum tedavıyle gecıyor bıde tasınma olayı felan ama duvalarım hep sızınle allah hepınızın yuzunuzu guldursun ınsallah hepınız anne olun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cok sagol duygucum sende hep mutlu ol insallah bebısın gelsın tez zamanda yuzun hep gulsun allaha emanet ol kendıne cok ıyı bak ben eskısı gıbı gırmıyorum kk ya butun gunum tedavıyle gecıyor bıde tasınma olayı felan ama duvalarım hep sızınle allah hepınızın yuzunuzu guldursun ınsallah hepınız anne olun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cümlemiz insallah gülüm.bende cok giremiyom canım calısyom yorgun olyom.Allah yardımcın olsun Allah sifa versin insallah.hepimiz anne olalım mutlu olalım insallah:21:tüm güzel dualarına amin:21:dikkat et kendine arada yaz canım merak etyoz seni:26:tasınma zor ama bi anda olup bityo sende kolaylıkla tasınırsın.emanetin Allaha canım:KK16::KK16::KK19::KK19:

kızlar hadin toparlanalım güzelce dualarımızı yapalım bebişlerimiz gelsin:KK16:

herkes içinden geldi gibi 3,5,7,21,41 salatı tefriciye cekelim....

ilk açılış benden olsun 41 salatı tefriciye cektim allahım kabıl etsin amin....:KK16::KK16:

allah kabul etsin canım bugün bir mani olmazsa bende okuyacağım inşallah...

merhaba kızlar :KK3:nerlerdesiniz

hadi toparlanalım tekrar:KK16:

7 tefriciye okudum allahım kabul etsin inş:KK16::KK16::KK16:

X