Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Kizlar sukurler olsun bebegim iyi kalbi atiyor 6haftalik olmusuz 7ye az kalmis Rabbim hepinize nasib etsin
pempetik canim insallah adet olmasin kanda gorursun pozitifi insallah amin
twiti cannim insallah bu ay gelicek bebegin
zullu cannim nasilsin
hepinizi opuyorum
yarindan bende dualara basliyicam sizin icin kac gundur okuyamadim
Rabbim herseyi dualarimizdaki gibi etsin amin

serçe canım herşey yolundayız çok şükür bende merak ettim seni sayfaya baktim. gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah darısı tüm isteyenlere ve bana :KK66:

Twiti canim benim belirtim ayni adet belirtisiydi
inan 2gun sancilandim adet sancisi olur ya oyle goyusderim artik hamile oldugumu orgenmisdim acayip agriyordu sismisdi dokunamiyordum
insallah bu ay bebegin seninledir insallah bu ay tutunucaktir annesine

serçe canım herşey yolundayız çok şükür bende merak ettim seni sayfaya baktim. gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah darısı tüm isteyenlere ve bana :KK66:

Allah razi olsun bitanem sen nasilsin benim pc kirildi diye artik teldende tam bulmiyorum o yuzden bir iki sayfaya yaziyorum cunki telden aradigimi bulamiyorum

senin suprizinide dort gozle bekliyorum ben gormesemde hamile oldugunu banada yazarsin emi
Benimde haberim olsun gercekden cok sevinicem senin icin insallah

Twiti canim benim belirtim ayni adet belirtisiydi
inan 2gun sancilandim adet sancisi olur ya oyle goyusderim artik hamile oldugumu orgenmisdim acayip agriyordu sismisdi dokunamiyordum
insallah bu ay bebegin seninledir insallah bu ay tutunucaktir annesine

canım benimde göğüs uçlarımda sertleşme koyulaşma ve ağrı var daha öncede olmuştu bikaç kere adet döenmnde ağrı aama rengi değişmemişti inş adet belirtisi değil bebiş belirtiisidr

inş canım sağol allahım evladını korusun sağlıklı hayırlı olsun inş güzel meleğim bebeğinde senin gibi çok güzel olur zeytin gibi gözleri ay parçası gbi teni olur tadından yenmez valla kuzucukk

çok merak ediyorum cinsiyetini bebişin doğsunda biran önce sevelim burda fotolarını durum değerlendiririz sanamı benziyor babayamı ?

Kizlar sukurler olsun bebegim iyi kalbi atiyor 6haftalik olmusuz 7ye az kalmis Rabbim hepinize nasib etsin
pempetik canim insallah adet olmasin kanda gorursun pozitifi insallah amin
twiti cannim insallah bu ay gelicek bebegin
zullu cannim nasilsin
hepinizi opuyorum
yarindan bende dualara basliyicam sizin icin kac gundur okuyamadim
Rabbim herseyi dualarimizdaki gibi etsin amin

cnmmmm cok sevindim rabbim sağlıkla doğumunuda göstersin inş darısıda başımıza :)

Allah razi olsun bitanem sen nasilsin benim pc kirildi diye artik teldende tam bulmiyorum o yuzden bir iki sayfaya yaziyorum cunki telden aradigimi bulamiyorum

senin suprizinide dort gozle bekliyorum ben gormesemde hamile oldugunu banada yazarsin emi
Benimde haberim olsun gercekden cok sevinicem senin icin insallah
Canım hamd olsun iyeyim dpo sayıyorum işte Allah'In izni ile inşallah müjdeli haberi yazarım akıntım. Arttı her seferinde korkuyla Wc ye gidiyorum adet. Mi oldum diye bakalım hayırlısı dualarında yer ver bizlerede:KK16:

kızlar adetim buay 12 gün gecikti 3 idrar testi negatif cıktı yarın kan sonucumu alıcam nolur duanızı esirgemeyin yarın hayırlısıyla rabbim yüzümü güldrsün hepinizden dua bekliyorum rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin(amin)

kızlar adetim buay 12 gün gecikti 3 idrar testi negatif cıktı yarın kan sonucumu alıcam nolur duanızı esirgemeyin yarın hayırlısıyla rabbim yüzümü güldrsün hepinizden dua bekliyorum rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin(amin)

amin cnm inş yarın istediğin haberi alırsın umarım hamişsindir:) allahım bizlerede nasip etsin tekrardan :KK16::KK16::KK16::KK16:

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------707 YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
bizimdebebegimizolsun--------707
YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
sbry----------------------------707
miskamber---------------------707
agustos72----------------------
707 YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
cglynnur------------------------
chocolateChips----------------- 707
isyan123----- ------------------
707YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
masal_gibi----------------------707
yeteramabukadar---------------707
Anneolmak----------------------707
desperatehousewive------ -----707
nikby----------------------------707
bebemmm1---------------------707
cicikizkocaeli--------------------707
esmaesmaa---------------------707
mon_amour---------------------707
desperatehouswive-------------707
bm0557-------------------------707
esmer_seker--------------------707
esma_elif-----------------------
pembeptk-----------------------707
tweety23----------------------- 707 YA VARİS hediye ettik
:KK16::KK16:(meryem suresini hediyee ettikkk):KK16::KK16:

ayeyldz------------------------- 707 YA VARİS hediye ettik :KK16::KK16:
dumaduma----------------------707
YA VARİS hediye ettik :KK16::KK16:
gayed---------------------------707
fıstıkağacı-----------------------707
özlem_ahmet-------------------58
ada67---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
:KK49::KK49::KK49: 707 besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:
nesdemmm:KK49::KK49::KK49:493
besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

kızlar yeni yıla girmemize 2 gün kaldı.. inş 2014 hepimize uğur getirir..Rabbim bizleri bebek haberleri ile sevindirir..
bol bol dualarda buluşacağımız ve dualarımızın kabul olacağı bir yıl olur inşşşş:KK16::KK16:

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------707 YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
bizimdebebegimizolsun--------707
sbry----------------------------707
miskamber---------------------707
agustos72----------------------
cglynnur------------------------
chocolateChips----------------- 707
isyan123----- ------------------
707YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
masal_gibi----------------------707
yeteramabukadar---------------707
Anneolmak----------------------707
desperatehousewive------ -----707
nikby----------------------------707
bebemmm1---------------------707
cicikizkocaeli--------------------707
esmaesmaa---------------------707
mon_amour---------------------707
desperatehouswive-------------707
bm0557-------------------------707
esmer_seker--------------------707
esma_elif-----------------------
pembeptk-----------------------707
tweety23----------------------- 707 YA VARİS hediye ettik
:KK16::KK16:(meryem suresini hediyee ettikkk):KK16::KK16:

ayeyldz------------------------- 707 YA VARİS hediye ettik :KK16::KK16:
dumaduma----------------------707
gayed---------------------------707
fıstıkağacı-----------------------707
özlem_ahmet-------------------707
ada67---------------------------58

topiğimizin mucizeleriii

serçem
:KK49::KK49::KK49: 707 besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:
nesdemmm:KK49::KK49::KK49:493
besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

SALAT-I TEFRİCİYE: Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

anlamı: Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle.

Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.Bu salavât, 3,5,7,11,21 veya 41 kere okunabilir. Herkes vaktine göre az veya çok okuyabilir. İsteyen 3 kere… isteyen 41 kere okur. Fazileti, sevabı buna göredir.

KIZLAR İSTERSENİZ 41 DEFA OKUYALIM HER BİRİMİZE NE DERSİNİZ..YA VARİS BİTMEK ÜZERE
:44::44:

Son düzenleme:
SALAT-I TEFRİCİYE: Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

anlamı: Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle.

Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.Bu salavât, 3,5,7,11,21 veya 41 kere okunabilir. Herkes vaktine göre az veya çok okuyabilir. İsteyen 3 kere… isteyen 41 kere okur. Fazileti, sevabı buna göredir.

KIZLAR İSTERSENİZ 41 DEFA OKUYALIM HER BİRİMİZE NE DERSİNİZ..YA VARİS BİTMEK ÜZERE

Abdestli mi okumak gerekir?

SALAT-I TEFRİCİYE: Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.anlamı: Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle.

ben varım okuyalım derim kızlar:KK16: inş bebişlerimiz gelir yeni yılla beraber rabbim nasıp eder:KK16:

hayır canım her zaman okunabiliyor diye biliyorum..ben hergün okuyorum elimden geldiğince..

bencede okuyalımm kızlar..
diğer kızlardanda fikir alalım bakalım

neden olmasın herkez bebişleri olsun diye can atıyo sanmam ki duadan kaçsınlar herkez okur dimi kızlarrrrrr sercemden ses yok unuttumu bizi:KK43:

neden olmasın herkez bebişleri olsun diye can atıyo sanmam ki duadan kaçsınlar herkez okur dimi kızlarrrrrr sercemden ses yok unuttumu bizi:KK43:

o zaman kızlar yılbaşını atlatalımm..perşembe inş selat-ı tefriciyeye başlayalım..herkeze 41 tane ok:KK34::KK34:

X