Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

agzınıza yüreginize saglık canlarım sagolun kızlar Allah razı olsun hepinizden Allah kabul etsin amin kız hangi ara okundu ben daha hiç okumadım kactane okuyacagım canım takip edemedim ben nasıl yapıcaz:26:

agzınıza yüreginize saglık canlarım sagolun kızlar Allah razı olsun hepinizden Allah kabul etsin amin kız hangi ara okundu ben daha hiç okumadım kactane okuyacagım canım takip edemedim ben nasıl yapıcaz:26:

bana kalırsa listeyi ilk sayfaya alalım ve herkese eşit sayda dağıdalım atıyorum benim için ;7 kişi varsa 101 adet okunsun senin için 101 adet.ya varis bittikten sonra başka esmalara yada dualara geçeriz die düşünüyoru.bu şekilde takip zor olacak gibi.bulutefe ilk sayfaya listeye ekleyebilirmisin canım?

Son düzenleme:
Bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bulufe------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
bizimdebebegimizolsun-----------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)
sbry--------------------------------------------------200 Ya Varis
miskamber----------------------------------------???
sercem-------------------------------------------????
agustos72----------------------------------------????(hosgeldiniz hepiniz)

kizlar nasil derseniz oyle yapalim bulufe gelsin birsey dusunuruz
ben konu sahibi degilim o yuzden listeyi ekleyemedim ilk sayfaya
isterseniz boyle devam edelim bugunluk bulufem gelene kadar:26:

canım ben beceremıyorum lıste ısını sen bakarmısın eklermısın dedgın gıbı yapalım

Bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bulufe------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik)
sbry--------------------------------------------------300 Ya Varis

kizlar nasil derseniz oyle yapalim bulufe gelsin birsey dusunuruz
ben konu sahibi degilim o yuzden listeyi ekleyemedim ilk sayfaya
isterseniz boyle devam edelim bugunluk bulufem gelene kadar:26:

canım ıcı konu hepımızın nasıl ıstersenız oyle yapalım miskamber kabul ederse lıste yapmayı felan oılgılensın lısteyle nasıl ve ne okuycagımıza valla ben beceremıyom bıde hastayım kafam fazla calışmıyo sız ne dersenız uyarım ben

tamamdir komutanim o zaman miskamberi bekleyelim insallah o listeyi yapa bilir cunki bende olusturamiyorum
ancak boyle yaziyla yapa biliyorum oda karisik oluyor qaliba

tamamdir komutanim o zaman miskamberi bekleyelim insallah o listeyi yapa bilir cunki bende olusturamiyorum
ancak boyle yaziyla yapa biliyorum oda karisik oluyor qaliba

sercemım mesaj kutun dolu mesaj gelmıyo sana bosaltırmısın mesaj kutunu

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

sbry--------------------------------------------------600 Ya Varis

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

sbry--------------------------------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik)

miskamber ıcın 400 tane YA VARIS cektm ınsallah en kısa zamanda bebısın gobusunde olur saglıkla kucagına alırsın hayırlısylla ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…