Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

bulufe-----------------------------------------------605 Ya Varis
bizimdebebegimizolsun--------------------------?????
sbry------------------------------------------------????
miskamber----------------------------------------???
sercem-------------------------------------------????

canımın ıcı benı ensona yazsaydın keske ben hıc beceremıyom bu lıste ısını bizimdebebegimizolsun 2 ay sonra dugunu oluyo ınsallah ozaman aramıza katılcakmıs

canımın ıcı benı ensona yazsaydın keske ben hıc beceremıyom bu lıste ısını bizimdebebegimizolsun 2 ay sonra dugunu oluyo ınsallah ozaman aramıza katılcakmıs
neden sona yaziyim canim sen konu sahibisin bizi duaya topladin Allah razi olsun seni ilk yazdim ilk sana dua edelim ne fark ederki eger varsa hergun dua herkese gider hediyye ama kimse yok
o zaman ben senin icin 102 defada cekeyim Ya Varis simdi tamamlansin hediyyemiz

bizimbebegimolsun icinde okuruz insallah oda gider gitmez hamile kalir cikartmayalim biz okuyalim onun icin oda okursa sagolsun okumada sagolsun dimi biz dua edelim Allah kabul etsin insallah

bizimbebegimolsun icinde okuruz insallah oda gider gitmez hamile kalir cikartmayalim biz okuyalim onun icin oda okursa sagolsun okumada sagolsun dimi biz dua edelim Allah kabul etsin insallah

aynen canım ınsallah ılk aydan hamıle kalır hepımızın yuzunu guldursun rabbım

bulufe icin 102 Ya Varisde cektim Allah kabul etsin

Bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

bulufe-----------------------------------------------707 Ya Varis hediyye etdik Allah kabul eylesin

bulufe-----------------------------------------------707 Ya Varis hediyye etdik Allah kabul eylesin
mesajımı aldınmı canımın ıcı

aldim birdenem cok sagol Allah kabul etsin
Allah o guzel gonlune gore versin cok iyisin
opdum seni ben kaciyorum
Yarin toparlanmak gerek dua icin insallah:KK55:

bende senı opdum canımın ıcı hayırlı geceler hayırlı ruyalar bende gıdıp uyuyam kocıs uyanırsa pc basındayım kuser bana kac saatır uyuyo canım kocısım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyy canım benim benide eklemiş:KK1:dimi simdiden baslıyım dualara:21: yok kuzum Allah razı olsun canım benim tabi katılırım olsun benide kat canım bende varım listede vesile olur dualarınız hayırlı evlatlar için insallah hepimize vesile olsun Rabbimmizin güzel ismi:21: bulutefem sercem sagolun canlarıım benim :KK19::KK16::KK16::KK16:

$fd.gif

EL-VARİS
(Herşeyden Sonra Mevcut Olan)
Kim güneş doğarken 99 defa Allah’ın bu ismini okursa ” Ya Varisu ” onun içinde bulunduğu belalar üzüntüler bitecektir. Kim Allah’ın bu ismini akşamla yatsı arasında 33 defa okursa o kişi perişanlıktan korunacaktır.

BENDE VARIM LİSTEDE CANLARIM:)))

Son düzenleme:
Bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bizimdebebegimizolsun--------------------------------200
ağustos72-----------------------------------------

bizimdebebeğimizolsun için 200 tane okudum

bizimdebebeğimizolsun için 400 tane okudum ınallah lıstedekı herkez hamıle kalıcak ınsallah amınnnnn

liste biraz karışık geldi bana bi kişi için herkez 707 şer tanemi okucak yoksa okunanların toplamımı 707 olcak :44:

liste biraz karışık geldi bana bi kişi için herkez 707 şer tanemi okucak yoksa okunanların toplamımı 707 olcak :44:

canım herkez ıcınden gectıgı kadar okuycak bıkısı ıcın 707 tane okuncak toplam kalan otekı arkadasa aktarılcak fazlaysa

Bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun

bizimdebebegimizolsun--------------------------------707
ağustos72-----------------------------------------

bizimdebebeğimizolsun için 107 tane okudum

bulufe-----------------------------------------------707 Ya Varis Hediyye etdik
bizimdebebegimizolsun-----------------------------600 Ya Varis
agustos72----------------------------------------????(hosgeldiniz hepiniz)

Son düzenleme:

bulufe------------------------------------------------707 Ya Varis (hediyye etdik) :KK16:
bizimdebebegimizolsun-----------------------------707 Ya Varis(hediyye etdik) :KK16:
sbry------------------------------------------------100 Ya Varis
agustos72----------------------------------------????(hosgeldiniz hepiniz)

Son düzenleme:
benim okuduklarımla bizimdebebğimizolsununki tamamlandı zaten sercemin okuduğununda sbryninkine eklenmesi gerekmiyomu böyle oldumu karışıyo herkes 707 tane okusa daha iyi olmazmı :44:

X