anne olmak için dua

bernaaydin

Ediz ve Ela Deniz'in annesi ❤️
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
1.792
623
merhaaba kızlar
bi yerde okudum 70 bin LEMYELİD okuyanın Allahın izniyle bebeği oluyomuş. bende okumaya başladım bana yardımcı olur musunuz? okuyan kaç tane okudğunu yazarsa sevinirim

Canim gebelik takvimin var. Hamile değil misin. Yaniliyor da olabilirim ama lem yelidi sadece esinizle oku ya biliyorsunuz diye biliyorum

Canim gebelik takvimin var. Hamile değil misin. Yaniliyor da olabilirim ama lem yelidi sadece esinizle oku ya biliyorsunuz diye biliyorum

uğur getırsın dıe yaptımdı ama hamıle degılı m canm nette öle bişi yazmıo eşinle okumalısın die

Ben buradaki bi topikte okumuştum. Suya okunuyordu. Amann olunsun Rabbim kabul eder, niyetimizi biliyor demi:)

Bendualar laaki bi topikte okumuştum. Suya okunuyordu. Amann olunsun Rabbim kabul eder, niyetimizi biliyor demi:)
Berna hanim, bize katilmak ister misin?
Zikir ve dualarla ilgili bi topik.yeni birsey hazirliyoruz. Profilimden begendiklerimden topigi bulup inceletebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…