Anne olmak hayal mi

iş mi arıyorsunnn niye canım eşinle çık tabi ama kendinde gez dolaş evde sıkılma bu kadar coçuğun kaç yaşında

Yok canim is derken evde yapacak ev isi cikariyom kendime oyalanmak icinnn , canim ben yurt disinda oldugum icin cikmiyorum arap bir ulkedeyim arapcamda yok hos cocugumda yokkkkkkk keskeee olsaaaa :KK43:(( cocuk hasretiyle yaniyorummm

Yok canim is derken evde yapacak ev isi cikariyom kendime oyalanmak icinnn , canim ben yurt disinda oldugum icin cikmiyorum arap bir ulkedeyim arapcamda yok hos cocugumda yokkkkkkk keskeee olsaaaa :KK43:(( cocuk hasretiyle yaniyorummm

arap ulkelerinde bayanlar tek basina sokaga cikamiyor dimi cnm ya esi olmali yada baska bi bayan yaninda.. benim arkadasimda s.arabistandaydi o anlatmisti..birde belgeselde izlemistim..

bana ne demelı hanımlar.13 gundur adet olmadım ve testler negatıf pekı ben ne yapayım aglamaktan harap oldum bıde gece esım ısten gelınce acılacak bu konu ya benım yerımde olsaydınız bu belırsızlık hala bı umut hepsini bır arada yasıyorum

evet canım benim okulda arkadaşım da hamile hatta ikiz ikinci denemede
canım ankarda kıyafet çok das benim gibi şişko olunca:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
acaba doktrla bi görüşsek mi ki aycan kafam çok akrışık şaşkınım ne yapacanm bilmiyorum eşimde diyorki bu dktrda bi daha deneyelimmm

yok ya o kadarda kilon yok abartıyosun bence.görüş ne kaybedersin canım belki farklı Bi tedavi önerir.

yok canim is derken evde yapacak ev isi cikariyom kendime oyalanmak icinnn , canim ben yurt disinda oldugum icin cikmiyorum arap bir ulkedeyim arapcamda yok hos cocugumda yokkkkkkk keskeee olsaaaa :KK43:(( cocuk hasretiyle yaniyorummm

özür dilerim canım kariştrdım yurt dışında olmak zordur heleki arapda evlenmden önce ordaymıydın

ben ev hanımıyım canım adanada nerde denedın?? istanbul bahcecı ne kadar ıstıyor canım ögrendınmı

adanada hiç denemedim eşimin doktoru ankarada o yüzden hep orda yaptık.5900 fiyatları tabi pazarlık yapmadım henüz 😉

cnm cigim seni bilmezmiyim sende bizdensin ttatli nickli arkadasa yazmistim.. cocugum var yazmista ikinciyi tupmu yapacak onu merak etmistim..
yok cnm tüp yapmıycam ikinci olmuyo sadece aman cnm olsun benım bitane var allahım sizlere versin benım onemli değil

X