Anne olmak hayal mi

saol canım poc var bende 5 yıldır olmuyo
inşallah benim de hayellerim gerçek olurrrrr
çok korkuyorum anne olmak ya hayelse diye

anladım canım.. inşallah olucak sıkma cnını zor biliyorum ama stres yapmamaya özen göster... stres bunun en önemli nedeni..

anladım canım.. inşallah olucak sıkma cnını zor biliyorum ama stres yapmamaya özen göster... stres bunun en önemli nedeni..

çok haklısın ama üzülmemek elde değil bende morelimi yüksek tutmaya çalışıyorumm
senin evladın varmı

inşallahhhh nolur bana dua etttt bu dünyadan evladım olmadan göçersem gözüm açık giderimmm

Allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın başta ben olmak üzere tüm evlat isteyenlere versin.. Hergün dua ediyorum canım.. vardır Rabbimin bir bildiği ona sığındım bekliyorum:KK50:

Allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın başta ben olmak üzere tüm evlat isteyenlere versin.. Hergün dua ediyorum canım.. vardır Rabbimin bir bildiği ona sığındım bekliyorum:KK50:

öyle çok zorr gerçektennn RABBİM isteyen herkese nasipp etsinnnn bende dua ediyorum derdi veren rabbim dermanınıda verir inşallahhhh

Son düzenleme:
istanbul atasehırdeyım ev hanımıyım ev işinden başka hıçbı gunluk falıyetım yok cok sıradan bı hayatım var pekı sen

bende ankaradayımm batıkentte 2 ay öce çocuk bakıyordum şimdi evdeyimmm ev işi falan zaman geçiyorr

ultrasonda kanalların geçişine,sperm damarlarının olup olmadığına bakıyorlar testisin içinde herhangi Bi yapısal bozukluk varmı diye bakıyorlar yani.fsh ye niye bakmazlar ki garip valla en önemli hormonlarmış bu fshyle lh.

Evet buda benim garibime gitti iste haftaya gidip tekrar yaptiracak bakalim hayirlisi

mrhb kızlarrr nasılsınız:KK16::

Merhaba iyiyim tesekkurler sen nasilsin :)

canımm aklımda bu konu şu tedavimde olumsuz sonuçlanırsa yaptıracağım..
Süleymaniye benden nedense istemedi ama onlarında istediği kişiler oluyormuş arkadaşımdan istemişlerdi histereskopi.. acaba rahatsızlık sebebine göremi hareket ediyorlar raporu verirkende anlamadımki..
sende birşey çıkmamasına sevindim cnm..

rahatsızlık sebebine göredir ozaman cnm süleymaniyenin prosedürü sen de içini ferah tut bu konuda

aman canim evde oturmakla kendime ev isi aramakla geciyor sadece bugunum degil butun gunlerim ole :)) esim cikarmasa evden cikmiyorum canim :))

iş mi arıyorsunnn niye canım eşinle çık tabi ama kendinde gez dolaş evde sıkılma bu kadar coçuğun kaç yaşında

X