Anne olmak hayal mi

Canim ben kuweytteyim burda bayanlar inanin bizim turkiyedeki bayanlar cok daha ozgur yani arabistanda daha siki bir yonetim var mesela arabistanda bayanlar araba kullanamaz ama burda 18 yasini gectimi araba sahibi oluyor ve inanin ki cok refah yasiyorlar. Ama benim arapcam olmadigi icin cikamiyorumm kendi guvenligim icin birtek esimle cikiyorum iste

onemli degil canimmm , yok canim esim burda calisiyor ondan uzakta kalmak agir geldi onunla geldim ..

kuveytin ferah bi ulke oldugunu duymustum.. cokda guzelmiss.. kac yil daha oradasiniz..

patetesi para para dogruyoruz tepsiye diziyoruz ustune sut yumurta yag karisimini bolca dokup firina veriyoruz..kolay yemek cnm.. semizotu bir aydir geldi buraya cnm..

bende kremalı yapılan benzer bişey vardı onu yapıyordum.bunuda deniycem çok pratikmiş.

evde ollmak zormus ya cocuksuz olunca tek amacin yemek ve temizlik ayyy hicc bana gore degilmis:KK43:(

öyle canım ne iş biter ne başka bişey kendime zaman ayıtrırım zannedersin ama yanılırsınnn
evde çoluk çoçuk olsa böyle olmaz işteeeee

evet öyle tabi şeyy konuyla alakası yok ama kaç yasındasın benden büyüklere cnm lı konuşmayı pek sevmiyorumda ama söylemek istemıyosan söyleme ben abla diyim sana

tabi söyle ben 27 olacam ekimde ağzımı alıştryorummmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

raporsuz dımı ılaçlarda dahıl pekı orda kalacak yer temın edıyolarmı yoksa otelde felanmı kalıyorsunuz

raporsuz tabi hatta çidere üye olursan 250de ordan indirim yapıyorlarmış.kalacak yer düşünmedik daha otel yada öğretmen evi gibi bişey ayarlarız herhalde

aycan bu bahçeci istanbulda mııı

evet istanbulda canım benim oraya gitmem şart oldu artık çünkü bizim durumda ımsı denilen sperm seçmekte kullanılan bir mikroskop ve era yöntemi orda var başka Bi yerde yok.

raporsuz tabi hatta çidere üye olursan 250de ordan indirim yapıyorlarmış.kalacak yer düşünmedik daha otel yada öğretmen evi gibi bişey ayarlarız herhalde

canımmm ankra gelirsen bende kalırsınız eşinleee
evim açık sana

evet istanbulda canım benim oraya gitmem şart oldu artık çünkü bizim durumda ımsı denilen sperm seçmekte kullanılan bir mikroskop ve era yöntemi orda var başka Bi yerde yok.

evet netten bakmıştım era orda var hayırlısı olsun canımmm benim

çider ne canımen az 20 gun kalacaksınız orda oazamn dımı allah emeklerını yemesın bende bu donmus olmassa ıstanbulu yada adanayı dusunuyorum kısmet artık o ankı maddı durum neolur bılemem de allah yardımcın olsun ne zaman dusunuyorsun

canımmm ankra gelirsen bende kalırsınız eşinleee
evim açık sana

canımsın teşekkür ederim valla ben kimseyi rahatsız etmek istemediğim için otelde kalıyorum yoksa bizimde akrabalar var ankarada.gelince haber veririm görüşürüz olurmu😊

canımsın teşekkür ederim valla ben kimseyi rahatsız etmek istemediğim için otelde kalıyorum yoksa bizimde akrabalar var ankarada.gelince haber veririm görüşürüz olurmu😊

tamam görüşelim ne rahatsızlığı daha biribirimizi tanıyalı çok olmadı ama seni yakın hissediyorumm eşim biiyor seni bahsettim

çider ne canımen az 20 gun kalacaksınız orda oazamn dımı allah emeklerını yemesın bende bu donmus olmassa ıstanbulu yada adanayı dusunuyorum kısmet artık o ankı maddı durum neolur bılemem de allah yardımcın olsun ne zaman dusunuyorsun

yo opuya kadar kalırız sonra döneriz transfere bir daha gideriz diye planlıyorum.kalsam iki ayı bulurmuş.ağustosta yaparız en erken.çider tüp bebek ile ilgili insanların fikir alışverişi yaptığı,doktorlara soru sorabildiği bir forum,dernek.üye oluyorsun bedava tüp bebek hakkıda veriyorlarmış tabi kurayla çekiliş yapıp.üyelik ücreti 100tlymiş.ücretsiz internetten sitelerine üye olabilirsin ama indirimlerden ve çekilişten yararlanmak için bu parayı istiyorlar.

tamam görüşelim ne rahatsızlığı daha biribirimizi tanıyalı çok olmadı ama seni yakın hissediyorumm eşim biiyor seni bahsettim

yüzyüzede tanışırız bizimkileri de tanıştırırız ne güzel olur.çok yakın akrabalarımızda bile kalamıyoruz biz eşim çok sıkılıyor yabancı bir evde kalınca.ama siz gezmeye gelin bize misafir ağırlamaya bayılırız.

yo opuya kadar kalırız sonra döneriz transfere bir daha gideriz diye planlıyorum.kalsam iki ayı bulurmuş.ağustosta yaparız en erken.çider tüp bebek ile ilgili insanların fikir alışverişi yaptığı,doktorlara soru sorabildiği bir forum,dernek.üye oluyorsun bedava tüp bebek hakkıda veriyorlarmış tabi kurayla çekiliş yapıp.üyelik ücreti 100tlymiş.ücretsiz internetten sitelerine üye olabilirsin ama indirimlerden ve çekilişten yararlanmak için bu parayı istiyorlar.

hmmm anladım canım benım saol tesekkur ederım allah yardımcımız olsunn rabbım emeklerımızı yemesın ınsallah

yüzyüzede tanışırız bizimkileri de tanıştırırız ne güzel olur.çok yakın akrabalarımızda bile kalamıyoruz biz eşim çok sıkılıyor yabancı bir evde kalınca.ama siz gezmeye gelin bize misafir ağırlamaya bayılırız.

evet eşelrimizi tanıştıralım ne güzel olurr yaaainşallah canım benim geliriz tabi eşin eşimi sever iyi anlasrlsa çok daha iyi olurrrr
hayli bile hoşuma gitti yaaaa

X