Anne olmak hayal mi

evet canım,eşimde azfc delesyonu var o sebepten başlamıştık ama 4 embriyonun hiç biri beğenmedi annelerini bende onların neyi beğenmediğini araştırmaya koyuldum yoksa merkezler gel Bi bana para kazandır beğenmezsen başkasına kazandır birazda diyordu.istersen ben sana yaptırdığım testleri yazabilirim?

MRH CANIM bende bu testleri yaptırma[/font]k istiyorum ma doktorumda değil acaba herhangi bi hastanwnin kadın doğumuna gitsem yaptıra bilirmiyim??

merhaba canım,evet şikayetini söylersen şunu şunu yaptır diye yazarlar herhalde,ben tüp bebek merkezindeki doktora yazdırdım sonra devletteki kadın doğumcuya gittim

Doktorların ne dediğini boşver. Bana çok ünlü bir prof. senin çocuğun olması imkansız , dedi.O an o kadar acı çektim ki sana anlatamam.Eğer onu dinleyip otursaydım şu an kızım olmazdı.Aileleri hiç sorma zaten..duyduğum lafların haddi hesabı yok.Ama hemen unuttular.Şimdi bebeğimi öyle çok seviyorlarki.... Kendini üzme,bebek olunca enerji lazım bu günlerin kıymetini bil ,oturacak zaman bulamayacaksın.Ne deliymişim kendimi ölmeden öldürmüşüm diyeceksin..Her şey geçer .İyi ol ,eşinle mutlu ol.Allah zamanını bilir.Bebeğini kucağına verir.Allaha emanet ol...

evet canım testleri yazarsan sevinirim ben pco var eşimde bi problem yok doktorlar 3.denemeden sonra test yapmak istiyor ma ben bi deneme daha boşa gitsin istemiyorum tüp bbek öncesi neler yapılacaksa yapmak istiyooorum yazarsan çok sevinirim

amiin canım cok saol haklısın umudumu yitirmiyeceğim olacak inşallah benim de senin gibi güzel yavruum

hsg çektirecekmişim,karyotip testi yaptırdım,Faktör 5leiden,Faktör 2(proxombin2),CD56 hücreler,MTHFR gen mutasyonu yaptırdım,prolaktin,Tsh,tam kan sayımı,hıv1+2ab,Hbs Ag,ANTİ HCV,Rubella lgG,75grOGTT,Anti tpo,Anti tg,yaptıracağım.histereskopide istiyorum ama bunlar bitsin biraz dinleneyim öyle.

çok teşekkür ederim canım bem histerekopi yaptırdım inşaallah bu sefer herşey gönlümüzdeki gibi oluur

çok teşekkür ederim canım bem histerekopi yaptırdım inşaallah bu sefer herşey gönlümüzdeki gibi oluur

inşallah canım ya inşallah,olumlu düşün olumlu olsun.era testide senin derdine çare olacak gibi geliyor bana.

inşallah canım ya inşallah,olumlu düşün olumlu olsun.era testide senin derdine çare olacak gibi geliyor bana.

evet canımda era testi ile ilgili pek birşey bulamadım sanırım tedaviye başladığın zaman yapılıyo yada transfer öncesi ve her yerde yapılmıyor sen era testi hakında ne düşünüyorsun doktorun ne dedi

Çok tşkederim canım verdiğin bilgiler için inşaallah güzel sonuçlar alır ve harika bir tedavi sürecinden sonra bebişlerimize kavuşuruz

Doktor yaparım dedi.bahçecide bide brükselde var.internette bulabilirsin eranın yapılışını,embriyoları donduruyorlar o arada rahimden örnek alıp inceliyorlar sonra rahimin ne zaman embriyoyu tutacağına karar verip transfer ediyorlar.2 ay falan sürüyor beklemelerle.ben yaptırırım.Sende yaptır bence tekrar tekrar tüp denemekten iyidir.

Çok tşkederim canım verdiğin bilgiler için inşaallah güzel sonuçlar alır ve harika bir tedavi sürecinden sonra bebişlerimize kavuşuruz

İnşallah canım,sen ne zaman başlıycaksın testlere?

Benim dr. Adetliyken gel dedi oda takriben 12_13 gün sonra... Zeynep Kamile gideceğim ben tahliller için artık hayırlısı denemeyi de herşey yolunda giderse haziran gibi istiyorum

canım benim doktorum OHOX10 testini istedi cuma günü ona gideceğim sen den aldığım testler için de haftaya giderim .canım ben ankaradayım ankara bahçecimi era testini bende düşüyorum şansımız ne kadar artarsa o kadar iyi tatlım benim emriyo kaliteli oluyo ama olmuyyoo tutmuyoooben
ben 3.tüp bebeği haziran temmuz gbi düşünüyorum sen nezaman yaptrçaksın birbirimizi haberdear edelim çok öptmm

canım benim doktorum OHOX10 testini istedi cuma günü ona gideceğim sen den aldığım testler için de haftaya giderim .canım ben ankaradayım ankara bahçecimi era testini bende düşüyorum şansımız ne kadar artarsa o kadar iyi tatlım benim emriyo kaliteli oluyo ama olmuyyoo tutmuyoooben
ben 3.tüp bebeği haziran temmuz gbi düşünüyorum sen nezaman yaptrçaksın birbirimizi haberdear edelim çok öptmm

rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş..
Tüm hamilelere hayırlı doğumlar, ve hamile kalmak isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin rabbim. Amin.

merhaba anatomi nasilsin canim.insalah bizimde olur amin.

tüp bebek öncesi araştırma yapıyorum işte testleri yaptırıp 3.deneyecegim sen tekrar tedaviyi ne zaman deneyeceksin tatlım

ben haziran temuz gibi dusunuyorum.ben hale hic bi test yapmadim,ama arasdryorum.kur falanda uyquluyorum.insalah gerek kalmaz tub bebeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…