Anne olmak hayal mi

Tek olsun da deyip tüm sıkıntı lara katlaniyoruzz ben hep diyorum bu derdin herşeyi çok zorr Rabbim nasip etsin canim i nsallahh bir kere daha aşılama dene inşallah gerek kalmaz da olmazsa direk tup yap şansın çok yüksek boşa vakit kaybetme

Bize
Temmuzda 6. Yıla girdik olur mu konuştukça insan rahatliyor bende poc var iki tup denedik olmuyor
Sizin sorun nee
biz de bu yıl 6.yıla girdik. .ilk 2 yıl korunduk. .. şimdi ise eşim azo... tüp bebeğin olmama ihtimali beni yıkar diye hiç düşünemiyorum ya... eşimin de tedavisi ciddi güzel sonuç vermiyor. ..böyle ..yaşayanın anlayacağı bişi. .

Maleseff insanlarda daha basit ve lolay geliyorrr 6 yil dile kolayy hayatim hep tedavilerle gectii erk inferlitesinde herkes kaan aydosu tavsiye ediyorrr siz hic gorustunuzmu

Maleseff insanlarda daha basit ve lolay geliyorrr 6 yil dile kolayy hayatim hep tedavilerle gectii erk inferlitesinde herkes kaan aydosu tavsiye ediyorrr siz hic gorustunuzmu
Kağan hocayla mesajlastik da biz celalettin peruda tedavideyiz bir süre tedavi oldu ..bakalimm.. aktarlar. .bitkiler...hala iğne tedavisinde

amin canım amin artık boşlukta gibiyim düşünemiyorum benim son çarem tüp bebek olsun eğer tüp bebek denerim ve tutmazsa kendimi toparlamam çok zor olur bu zorlu süreçte maalesef ki tek başımayım

amin canım amin artık boşlukta gibiyim düşünemiyorum benim son çarem tüp bebek olsun eğer tüp bebek denerim ve tutmazsa kendimi toparlamam çok zor olur bu zorlu süreçte maalesef ki tek başımayım
Canim benimde tek carem tüp bende ilk yaptığımda yikilmistim en son çareyi denedik daha ne yapabiliriz diyordum ama Allah sabrını veriyo mecbur kendini alistiriyorsunn o yüzden sana tavsiyem şimdiden böyle düşünme inşallah olacak de olmazsa ara napalimm elimizden geldikçe denemeye devam umut kesilen e kadarr

evet canım zamanla her şeye alışıyor insan ama öyle bir şey ki için hep kan ağlıyor belli etmemeye bazı şeyleri kabullenmeye çalışıyorum ama bazen de bu yükün altında boğuluyorum şuan hiç bir şeye dayanacak gücüm hiç bir şey deneyecek cesaretim yok

Canim benim lutfen boyle yapmaa eminim sen cok güçlüsün yeterki cesaret ett daha denemeden sonuclanmadan uzuluyorsun ya olmazzsa diyorsunn olacak insallah tamam mi

Canim benim lutfen boyle yapmaa eminim sen cok güçlüsün yeterki cesaret ett daha denemeden sonuclanmadan uzuluyorsun ya olmazzsa diyorsunn olacak insallah tamam mi
yaşadığım hayal kırıklıklarınıı göz önüne alarak hep olumsuzu düşünüp öyle hareket etmek istiyorum artık güçlüyüm çok şükür acı çektikçe güçlendim benim de tükendiğim anlar olmuyor değil ama inanıyorum olacak hayırlı zamanı bekliyorum

Kızlar benimde yavaş yavaş umudum tükeniyor..Son günlerde sanırım kadere boyun eğmeliyim diye düşünüyorum.Yıllardır kendi hastalıklarımla mücadele ediyorum iki kez tiroid ameliyatı atom..8 ay içinde iki kez tüp denemesi yaptık..İkincide transfer iptal oldu.Sanırım sonuncu denememi yapıcam.Durumu kabullenmek çok zor ama çok yoruldum
Hiç olmayacak bir duaya amin mi diyoruz acaba?
Çocukları çok seviyorum anne olmak en büyük hayalimdi ama Rabbim dn doğrusunu bilir böyle yazmış demekki deyip bunları yazarken bile ağlıyorum

Allah yardımcın olsun canm .Rabbim mucizeni verir inşallah.Amin

Bu gece düşünmekten aglamaktan uyuyamadim ne yapsak böyle olacak diye düşündüm durdum kendimi hiç iyi hissetmiyorum artik
Ben artık şöyle dua etmeye başladım Rabbim bana evlat vermeyeceksen al içimdeki anne olma isteğini hergün eriyorum bitiyorum..Nezaman bitecek bilmiyorum hiç olmasa kaç yıl sonra diner acaba bu acı?

Ben artık şöyle dua etmeye başladım Rabbim bana evlat vermeyeceksen al içimdeki anne olma isteğini hergün eriyorum bitiyorum..Nezaman bitecek bilmiyorum hiç olmasa kaç yıl sonra diner acaba bu acı?
Ah canim benim oyle deme lutfennn insallah Rabbim bizede nasip edecek ha olurdu umutlar tukenir olmazssa ondan gelene raziyiz sonu olmayan bir yoldayizz vakti saati belli degill

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…