Anne olmak hayal mi

Her şeyden önce verdiğin moral ve destek için teşekkür ederim. 3 tane yumurtanın kaç tanesi sağlam çıkacak beli değil ki kuzum... döllenme işleminden sonra kaç tanesi kaliteli olacak o da belli değil...
canım hiç üzülme ben poc olamama ragmen hep dokuz toplandı ıkı tane kaldı inşallah bu uc tanesı çok guzel dollenır
kendini tedavi surecinde boşuna uzmemelisin tüp neden yapıyorsun sorun ne

Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Umarım en kısa zamanda sağlık mutluluk ve hayırlar ile bebeğini alırsın kucağına. Tüm güzel dileklerin için teşekkür ederim.

canım hiç üzülme ben poc olamama ragmen hep dokuz toplandı ıkı tane kaldı inşallah bu uc tanesı çok guzel dollenır
kendini tedavi surecinde boşuna uzmemelisin tüp neden yapıyorsun sorun ne

Çok teşekkür ederim. Allah her isteyene sağlıklı evlat versin. Ben rahim boynu kanseri geçirdim ve 2 yumurtalığımda da kist olduğu için doktor direk tüp bebek dedi. Kistlerin 1 tanesi yumurtalığımın %95 ini kaplamış durumda. O kısımda yumurta üretemiyorum. Birinde 3cmlik bir rezerve alanı var. Orada da Çarşamba akşamına istinaden 3 tane yumurta var. Bugüne fazlalaşmış mıdır bilmiyorum. Kistlerimi doktor almak istemedi çünkü yumurtalarımı zarar görme şansı çok yüksekmiş. Bugün puregon iğnenin yanında bir de orgalutran iğnesi yemeye başlıyacağım...

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun tatlım,puregon yumurtaları büyütmek için,orgalutranda zamanından önce çatlamaması için yapılıyor.yeterince büyüyünce ikisini de bırakıp sadece bir kez çatlatma iğnesi yapacaksın.bir gün sonra yumurtalarını toplanacak ve döllenmeleri beklenecek.güzel haberler alırsın inşallah :)

teşekkür ederim aycan21. evet. son çatlama iğnesini pazartesi akşamı yiyeceğim. Cumartesi sabahtan, Pazartesi de hem sabah hem akşam kontrolüm var. Yalnız bu iş çalışan bir bayan için çok zor. İzin almak için sürekli bin bir bahane :)

aynen canım bende baya bunaldım inan ki
az kaldı diye dayanıyorum
era sonucu geldi mii transfer ona göre belirlenecek degilmi
eranın sonucu bu ayın sonuna doğru gelecek ondan sonra histereskopi yapacak.transferi galiba Bi dahaki ay yapmayı planlıyor.bakalım nolacak,sanki bu era boş yere yapılıyor.doktorun davranışından okuduklarımdan öyle anladım.neyse bindik Bi alamete gidiyoz işte.
uğur böceğinden kaç aldın notları söyledi mi?ayağın nasıl?

Ondan yuz aldim canim hatt bide ponpon iyuncak yaptim bunlar sozlu notu oluyo bide sinavlar var ayagim daha iyi bu cuma igne vardi gitmedim agri cekmeye hazir degilim haftaya belki nette gosterdikleri kadar era umut vadetmiyot benc vanim ben boylr basrisiz olanlara serum tedavisi duydum bi sorsana doktoruna

Vayy harika çok sevindim seni çalışkan seni
ayağınıda ihmal etme iğneleri düzenli yaptırsana.
eranın nasıl yapıldığını bilmiyordu sanırım zaten ilk defa yapıyordu.bide bunun sonucuna göre eğer benim tutunma günüm geçtiyse bir daha era yapmaları gerekiyor okuduğum böyle diyordu.evet o serumuda duydum televizyondan.doktoru değiştiririm ona karar verirsem çünkü bu doktor öyle şeylerin reklam amaçlı olduğunu işe yaramadığını ima etti.

Doktorunun dedigi dogru olabilir umut vadetmek icin oyle seylerde soylerler maksat gelen cok olsun para cok gelsin
İgneyide iki nedenle yaptirmadim 3gun dwha agri icinde olmaya kaldirazmazdim bide esim bana bakmaktan bikti

Eklentiler

• IMG-20150318-WA0025.jpeg
    117,9 KB · Görüntüleme: 59
kısmet ya tedavi bahane okuldan arkadasıma benim doktora gitti aşılmadan hanile kaldi oda poc
şansı dusuk derler bide demii

Anne Olamamak

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekteyüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibiolanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğindenkorkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı birevlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamakdemek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizliminik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yereağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

çok güzel tarif etmiş bunu yazan kimse....Bende anne olamamanın ne demek olduğunu benden sonra evlenenlerin ikinci çocuklarını kucaklarını almalarını imrenerek izleyenlerdenim.7 sene oldu evleneli bi kere ölü doğum yaptım 38 haftalık oğlumun kalbi durdu.Anne olmaya bu kadar yaklaşmışken kaybetmenin ne kadar zor olduğunu anlatmamın imkanı yok.Onca tedavi aşılama iğne ilaç o berbat psikolojiyle gün saymak sonra test ve hayal kırıklığı...Tek çarem tüp bebek artık hiçbir sorun olmamasına rağmen bunca yıldır bu hasreti çekmek kahrediyo beni...İmtihan....Çetin imtihan....Sabrında artık tükendiği bi imtihan...Rabbim yardımcımız olsun arkadaşlar.Kimselere bu hasreti yaşatmasın isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah...

Ahh canimm benimm evladini kaybetmek eminim cok acidir Rabbim yardimcin olsunn biz o en ust asamayi son careyi defalarca denedik hiç bi sonuca ulasamadikk neden nicin bilemeden
En azindan sen.ilk kez tup deneyeceksin hamile kalabilmissin yine olurr bu sefer kucaginaa alirsinn insallahhh benimde 6 sene olduu Rabbim bu derdi kimseye vermesin herkesin yardimcisi olsunnn

İnşallah Rabbim sana da tüm isteyenlere de verir canım evlat hasreti çekmek zor ama bulup ta kaybetmek çok daha zor....Sen tedavi görüyo musun şuan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…