Anne olmak hayal mi

pek iyi değil yumurtalar eşit büyümedi yarın opu var.kuşlar yumurtladı canım iki tane yumurtlamişlardı biri kayboldu diğerini bekliyoruz bakalım.
pek iyi değil yumurtalar eşit büyümedi yarın opu var.kuşlar yumurtladı canım iki tane yumurtlamişlardı biri kayboldu diğerini bekliyoruz bakalım.
İNŞALLAH BEKLEDİĞİN GİBİ OLUR.SAKİN OLUP SABIRLI OLMAK GEREKİYOR.

ozaman az yumurta cıkacak desene yine transfer sonramı olacak hayırlısı kuzum sıkma canını
vardır bundada bi hayır
ayyy caanlarım yavrusu nasıl olacak bakalımmm
bende bugun okul var tabi okula gidecem
dun kayınvalıdemlere gittik bınada sorun vardı benim evi banyo havalandırmnayı falan soktuler her yer kirlendi gecen hafta onlarla ugrastım heppp
sıkmıyorum canımı kader kısmet ne yapalım.evet bana histereskopi falan yapacak ondan sonra bir dahaki ay falan transferi yapacak.
kuşların kızımı olacak oğlumu olacak iddaya girelim mi?bence oğulları olur olsa.

Havalandırmamı tıkanmıştı?inşaat döküntüsünden iğrendim artık,Allah sabır güç versin sana.

İNŞALLAH BEKLEDİĞİN GİBİ OLUR.SAKİN OLUP SABIRLI OLMAK GEREKİYOR.
canım biz yokken buraya uğramışsın,eğer karşılaşırsak tabiki yardımcı oluruz.dertleşmeye sohbet etmeye bekleriz ayrıca.

Allah razı olsun güzel dileklerin için.5. tüpümü yapıyorum yani heyecanlı değilim artık sadece tedavinin sıkıntılarından korkuyorum.Sen hiç denedin mi inşallah güzel sonuçlanmıştır.ben erkek infertilitesinden tüpe başladım.doktor belki sorun sendedir dedi bu kadar tutmayınca.histereskopi olacağım.

sıkmıyorum canımı kader kısmet ne yapalım.evet bana histereskopi falan yapacak ondan sonra bir dahaki ay falan transferi yapacak.
kuşların kızımı olacak oğlumu olacak iddaya girelim mi?bence oğulları olur olsa.

Havalandırmamı tıkanmıştı?inşaat döküntüsünden iğrendim artık,Allah sabır güç versin sana.
histereskopı yapılmasına sevindimm
iyi olmusss bence kızları olacakk

yavrusu olsun biri mutlaka senin.bir yumurta var altlarında diğerini yedi galiba.ne biçim anne
ayyy insallah beni yavruyuda yemezzz:KK62::KK62::KK62:
tlfda giremıyom loptopda alamıyom elimi yazamıyom sana canımm
okul gene cok yogun basladık birseyler yapmalara
annemler falan tasınacak onlara ev falan baktık bi evimde rahat oturamıyom
cumada hastaneye gidecem topuk dıkenı mahvedıyo benı gecmiyodaaa
bi sen unutmadın benı herkesler sormaz oldu:110:

.
topuk dikeni için baya Bi krem var eczanede ama dinlenmek önemli Allah şifa verir inşallah.bilemiyorumki ne yapsan acaba,eskiler bilir ama annenler falan bişey demedi mi?.
annen niye taşınıyo yaza bırakamaz mıydı?neler çekecek şimdi kışın ortasında.
kuluçkayada yatmadı bizim saftirik ilk anneliği herhalde ne yapacağını bilemiyo.babası daha çok ilgileniyor yumurtayla.

kim bilir ne durumdalar belki müsait değiller sen ara.ne zamandan beri arkadaşız kahve kadar hatrımız yokmu dimi kujum

.
topuk dikeni için baya Bi krem var eczanede ama dinlenmek önemli Allah şifa verir inşallah.bilemiyorumki ne yapsan acaba,eskiler bilir ama annenler falan bişey demedi mi?.
annen niye taşınıyo yaza bırakamaz mıydı?neler çekecek şimdi kışın ortasında.
kuluçkayada yatmadı bizim saftirik ilk anneliği herhalde ne yapacağını bilemiyo.babası daha çok ilgileniyor yumurtayla.
annemlere dedım bilmiyor ki bişeyy malesef okuldan dinlenemiyorum canım ilaçda kremde fayda vermiyor doktor ne dıyecek bakalımm
annemler kıradaydı arsamız vardı mutahıt ustune cok para ıstedı ev vermek için
bide diğer arsa sahiplerı henüz daıre yapılmasını ıstemiyolar
annemlerde arsayı sattı kredı cekip ev aldılar ondan tasınıyolar
acemi anne desene bide bastan kabullanmedıyse hayvanlarad oluyorr
sen nasılsınn opu ne zman canımm

annemlere dedım bilmiyor ki bişeyy malesef okuldan dinlenemiyorum canım ilaçda kremde fayda vermiyor doktor ne dıyecek bakalımm
annemler kıradaydı arsamız vardı mutahıt ustune cok para ıstedı ev vermek için
bide diğer arsa sahiplerı henüz daıre yapılmasını ıstemiyolar
annemlerde arsayı sattı kredı cekip ev aldılar ondan tasınıyolar
acemi anne desene bide bastan kabullanmedıyse hayvanlarad oluyorr
sen nasılsınn opu ne zman canımm
doktor bir çare bulur inşallah.herhalde boş yere okumuyorlar o kadar sene.
annenlere çok sevindim güle güle ağız tadıyla otursunlar inşallah.diğerleri niye satmıyorlardı arsayı acaba daha mı değerlenecekti
benim opu oldu canım kalsiyum iyonoforla zorla döllenmişler,yumurta kalitem pek iyi değilmiş falan filan işte.yani diğer tedaviden hiç Bi farkı yok.sadece histereskopiden çıkacak sonuç Bi farklılık yaratacak.onuda bir dahaki ay yapacakmış.aynı tas aynı hamam hiç Bi değişiklik yok.keşke istanbula gidebilseydim belki onlar anlarlardı.

doktor bir çare bulur inşallah.herhalde boş yere okumuyorlar o kadar sene.
annenlere çok sevindim güle güle ağız tadıyla otursunlar inşallah.diğerleri niye satmıyorlardı arsayı acaba daha mı değerlenecekti
benim opu oldu canım kalsiyum iyonoforla zorla döllenmişler,yumurta kalitem pek iyi değilmiş falan filan işte.yani diğer tedaviden hiç Bi farkı yok.sadece histereskopiden çıkacak sonuç Bi farklılık yaratacak.onuda bir dahaki ay yapacakmış.aynı tas aynı hamam hiç Bi değişiklik yok.keşke istanbula gidebilseydim belki onlar anlarlardı.

bu eksiklık yumurta kalıtesızlğimi yapıyormuss daha önce bahsettmemiştın
transfer olur tutunca düşük falan oabilrmiymıss hanı bu kalıtesızlıkk
ensunun dedği yere mi canımmm ınşallah olurda olmazsa bile tutmamasına bi neden bulundu oraya gidersınn
yarın gidecem doktora bakalımm saol canımm onların hep maddı durumları ıyı acele etmıyorla daha degerlenecegi dusunuyorlardı

ensunun dedği yere mi canımmm ınşallah olurda olmazsa bile tutmamasına bi neden bulundu oraya gidersınn
yarın gidecem doktora bakalımm saol canımm onların hep maddı durumları ıyı acele etmıyorla daha degerlenecegi dusunuyorlardı
yumurta kaliteside şu son iki tedavide ortaya çıktı önce hiç böyle bişey dememişlerdi.tabi embriyonun kalitesini etkiliyor dolayısıyla tutunmasını da etkiliyordurda ne yapalım işte kendimizce uğraşıyoruz ya tutarsa diye.evet memorial, merkez başarı oranlarında da en iyi orası gibi görünüyor.
arsa hakkında sağlam duyumları yoksa kiradan kurtulmak daha mantıklı olmuş bencede.Nerdeydi arsa?

yaşım artık kemale erdi ondan yumurta kalitesi bozulmaya başladı bence.yaş ilerledikçe hem sayısı hem kalitesi kötülüyormuş.

yumurta kaliteside şu son iki tedavide ortaya çıktı önce hiç böyle bişey dememişlerdi.tabi embriyonun kalitesini etkiliyor dolayısıyla tutunmasını da etkiliyordurda ne yapalım işte kendimizce uğraşıyoruz ya tutarsa diye.evet memorial, merkez başarı oranlarında da en iyi orası gibi görünüyor.
arsa hakkında sağlam duyumları yoksa kiradan kurtulmak daha mantıklı olmuş bencede.Nerdeydi arsa?
canım gecekondumuz vardı bizim gecen sene tasınıp kıraya cıktılardı oyle matah bi yer degilde veler şimdi cok pahalı oldu 150 200hep gecekonduydu işte daireler yapılıyo
tuhh ya nerden çıkmışş bu seyy böyleee
ama kaliteli olup tutmayanda varr sen niyetını bozma

yaşım artık kemale erdi ondan yumurta kalitesi bozulmaya başladı bence.yaş ilerledikçe hem sayısı hem kalitesi kötülüyormuş.
daha kaç yasındasın sankı yaaa bende mart basında staja basvuracakmısım yazın calımak istediğimi soylecem kuruma bakalım anlasırsakk bu aralar yıne çok üzülüyorummm öyle bekliyoz sadece bişey yapmadannn:KK43::KK43:
Allahtan okul varr kafam dagılıyooo
sınıf arkadasım hamile teyze olacaz iştee

X