Anne olmak hayal mi

bana pratik bikaç yemek bulalımmı eve dönünce ne yapıcam hiç bilmiyorum aklıma gelmiyor
öncelikle güzel bi komposto olsa bi kaç günnn içersinnnn
faydalı olurrr bende 3,4 gün şişkinlik oluyorrr açıkcasııı
tarhana çorbası seversennn hem faydalııı

hımmm prtik yemek miii
ben fırında tavuk yaparımmm en pratikk olarakkk
pırasa seversenizzz oda hemen kolayy
zaten iş yapma hemen sadece yemek yap dinlen geriii
neler seversiniz kiii
pratik herşeyi severiz biz bulalımda.pırasa pratikmi diyorsun zor bence

gerçi biraz uğraşlı ama yaz olsa sebze yemekleri pratik olurrrr
kışın ne pişirsek şaşıyoruzz bide benim dolapta sarma sulu köfte börek varrr sana yollayımmmm kargo ileee :)
sulu köfteyi nasıl attın dondurucuya suyu falan sızmadımı?

Kuzummm iyiyim internetim bugün geldi daha ama giremedim sabahtan pazara falan gittim birde yarın anneme misafir gelcek hazırlık yaptık yeni çıktım evime oturuyorum canım sen napiyorsun nasıl oldun yaniğin nasil
bende iyiyim bitanemmm okul ev işte hayat geçiyorrrrr yanığım geçti şükürr üsteki koyu renk kabuk soyuldu
ee neeler yapıyorsunnn

bende iyiyim bitanemmm okul ev işte hayat geçiyorrrrr yanığım geçti şükürr üsteki koyu renk kabuk soyuldu
ee neeler yapıyorsunnn
cok sevimdim geçmesine kuzucum iyiyim bende artık tamamen yerleştim evime yarın gündüz gözüyle foto çekeyimde atayım :) ohh rahatım artık telaşeyi attım başımdan keyfini sürüyorum artık :)

cok sevimdim geçmesine kuzucum iyiyim bende artık tamamen yerleştim evime yarın gündüz gözüyle foto çekeyimde atayım :) ohh rahatım artık telaşeyi attım başımdan keyfini sürüyorum artık :)
çok sevindimmm canımmm güzel günlerin olsunnn evinde
Rabbim borcunun edasını versinnn
ödemeniz kolay olsunnn
tamam foto atınca bakarımmm bende bak buda benim evimmm ama 2dk içinde çekip koyduğumm sende gör diye koydum yoksa fotoğraflar net olmadı aycan görsün diye acele ile çektimmm bazı yerleri unutmuşum hatta

inşallah yawrum sanada banada tüm borcu olanları inşallah mutfağın çok güzel miş kuzum yeni ev tabi sıcak şirin bir evin varmış allah mutlu huzurlu birde bebişli yaşamayı nasip etsin kuzum

Anne olmak hayal mi 'bilemicem..' Rabbim ol derse inşallah kısmet olur ..
Ama Anne olmak ..bence mucize ye sahip olmak .. nimetin en büyüğü ile sınanmak demektir..

Rabbim hasretimizi dindirsin inşallah..

inşallah yawrum sanada banada tüm borcu olanları inşallah mutfağın çok güzel miş kuzum yeni ev tabi sıcak şirin bir evin varmış allah mutlu huzurlu birde bebişli yaşamayı nasip etsin kuzum
aminnn saol canım benimm evet evimi seviyorummm mutfağı diğer eve göre geniş ve herşeyi ilk kullanmak güzell
tabi çok eksikler varr daha kiradaki evin mutfagı çok eskiyidi bardaklar açıktaydı hiç sevmezdimm
inşallah isteyen herkesle bizimde olur çoçuğumuzzz evin neşesi eksikkk

Anne olmak hayal mi 'bilemicem..' Rabbim ol derse inşallah kısmet olur ..
Ama Anne olmak ..bence mucize ye sahip olmak .. nimetin en büyüğü ile sınanmak demektir..

Rabbim hasretimizi dindirsin inşallah..
çok haklsınnn canımmRaabimden hediye dünya nimetii
şu an bana hayelll umuttt
inşallah bizlerde nasip ederrr 5yılı aşkındırrr mucizemi bekliyorummmm

çok haklsınnn canımmRaabimden hediye dünya nimetii
şu an bana hayelll umuttt
inşallah bizlerde nasip ederrr 5yılı aşkındırrr mucizemi bekliyorummmm

Tez zamanda kısmet olur inşallah hepimize.. çocuk hasreti hiç birşeye benzemiyor tatmayanlar için mucize ..hayal ..rüya ne dersen de bizden çok uzakmiş gibi geliyor..

Tez zamanda kısmet olur inşallah hepimize.. çocuk hasreti hiç birşeye benzemiyor tatmayanlar için mucize ..hayal ..rüya ne dersen de bizden çok uzakmiş gibi geliyor..
anmlamay ne desn boş geliyorr üzülme deyip geçiştiriyorlaarr
koca bir boşlukk nasıl farkedilmezkiii sen ne kadar istiyorsuunn sorun ne canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…