Anne olmak hayal mi

olsun datlım eksik hiç bitmez olur hepsi zamanla birde evimizin neşe si gelse hayırlısıyla mutluluğumuz katlansa tam olsa

olsun datlım eksik hiç bitmez olur hepsi zamanla birde evimizin neşe si gelse hayırlısıyla mutluluğumuz katlansa tam olsa
öyle valla canımmm iyiki okula gidiyorum ben kafam dağılıyorrr
yoksa evde daha çok düşünüp üzülüyorummm
sen başka bi doktora gitsen keşke

öyle valla canımmm iyiki okula gidiyorum ben kafam dağılıyorrr
yoksa evde daha çok düşünüp üzülüyorummm
sen başka bi doktora gitsen keşke
kuxum biraz maddi durumları düzene sokup ankaraya gelcem bi üniverste hastanesine yada özele bilmiyom .hsg çekilcem buraya gitmeyecem artık

kuxum biraz maddi durumları düzene sokup ankaraya gelcem bi üniverste hastanesine yada özele bilmiyom .hsg çekilcem buraya gitmeyecem artık
bencede canımmm en mantıklısı hacettepedi gürken bozdağı tavsiye derim numunede ki bi doktorda iyi diye duydumm
benim doktorum hacettepedeki bi arkadaşım aynı senle evliyid bi kaç ayy yumurta takibi yaptrdı olmadı hsg tam çekinecekti hamile kaldıı aylık ödeme ne kadar oldu sizin esnek çekmediniz demi canımm

Evet 2 sene olacak yaş24 .. bnde esimde Cocuklari aşırı severiz.. ne yapalım imtihanımız buymuş sağlık olduğu sürece bencede kendini üzmek aptalca olur Elhamdüllilah sağlımız yerinde eşimle ilk öğrendiğimizde üzüldük filan ama birbirimize daha da bağlandığımızı düşünüyorum..
Rabbim ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsin..

Bende ankara hrs hastanesin de yaptırdım Ulus da .. tekrar yapacaksam da yine orayı secerim çok anlayışlı ve temiz bi klinik. Sadece biraz tuzlu

bizde çok seviyoruzz eşimle imtihanımız buymuşş elden ne gelirrr kii
elimizden geldikçe çaba gösteriyoruzzz vicdan azabıda duyuyorumm benden olmuyor çoçuk diyeee
evladı olupda fatiha okumayan da çokkk Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsinnn arkadaşımmm

sana sorcaktım zaten gideceğimiz zaman konusuruz yine datlım yok esnek değil sabit aylık 878 tl kredi 180 tl de yakıtı var sitenin yani aylık 1058 tl sabit ödememiz var ayy inşallah tedavisiz kalırım ama nasip

sana sorcaktım zaten gideceğimiz zaman konusuruz yine datlım yok esnek değil sabit aylık 878 tl kredi 180 tl de yakıtı var sitenin yani aylık 1058 tl sabit ödememiz var ayy inşallah tedavisiz kalırım ama nasip
tamam canım konuşuruzzzz bizim yakıt olmadan 1geçiyorr siz kaç çektinizzz
inşallah canımmm bneimmm tedaviye falan gerek kalmazz
sonuçta doktora gittin sorun yok dedi
ovulasyon alsana sende belki denk gelmiyo gününe hem doktra gidene kadar
çok pahalıda değilll

Yozgat li değilim tayin durumu oldu .. Yurtdışından mardine gelin geldim ordan buraya .. bakalım daha nereye

evet kuzum geçen ay 13,günde çatlamıştı biz zaten düzenli olarak 2 günde bir beraber oldugumuz için ovulasyona gerek duymadım datlım spermler 48 saat canlı kalıyomuş ya denk gelir nasıl olsa diye ama olmazsa gelecek aya bende alayım ovulasyon testi.65 bin çektik elimize 63 geçti

aslında dediğin gibi olacak günleri hep değerlendiyor musunuz ama genede bi al en azından bir ayyy denersin
canımmdoktrla hep gün aşırı diyor zatennn aşılmada falan da öylee

aslında dediğin gibi olacak günleri hep değerlendiyor musunuz ama genede bi al en azından bir ayyy denersin
canımmdoktrla hep gün aşırı diyor zatennn aşılmada falan da öylee
öyle yapayım kuzum bi deneyim değerlendiriyoruz ama olmuyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…