Anne olmak hayal mi

aslında bu yatak eziyetine tüp tedavilerinden alışıksın ama

şu an iyiyim sabah yedide midemin ağrısından uyandımmm kaç gündür belim ağrıyorduuu
sıcak su yaptımmmsu torbası ile tam belime koydummmm 5dakika olmamıştı eşimde evden tam çıkıyordu patlamış yataktayımmm üstümde yorgan arkmada ve baçağımda yastık yastığın üstünde loptooop hepsini atayımm 3kilo sudan kaçayım derkennn yandımmm hemen hastaneye gittik ama oturamadım yatamdımmm saatlerce dolandımmmm
gene ucuz atlattım vallaaaa

canımm çok geçmiş olsunn çok üzüldüm, şimdi nasıl oldun hep yatıyormusun.. mutlaka sağlık ocağında yanık kremi yazdır hayatım.. yeni evinede geçtinya nazarlaramı geldin acaba, ben bu evime geçtikten sonraki bir kaç ayda eşimin ve benim başımıza hep kötü şeyler gelmişti .. nazar boncukları koy evine canım bolcana...
çok çok geçmiş olsun öptüm hayatım

canımm çok geçmiş olsunn çok üzüldüm, şimdi nasıl oldun hep yatıyormusun.. mutlaka sağlık ocağında yanık kremi yazdır hayatım.. yeni evinede geçtinya nazarlaramı geldin acaba, ben bu evime geçtikten sonraki bir kaç ayda eşimin ve benim başımıza hep kötü şeyler gelmişti .. nazar boncukları koy evine canım bolcana...
saol canımm benim sabah acile gittik hemen zatennn şuan iyiyim kremi sürüp yatıoyorummmvalla bilemdimmm
arada güzel dualrı okumak lazımmm nazara karşıııı valla bi sadakalık iş oldu benim kiii

saol canımm benim sabah acile gittik hemen zatennn şuan iyiyim kremi sürüp yatıoyorummmvalla bilemdimmm
arada güzel dualrı okumak lazımmm nazara karşıııı valla bi sadakalık iş oldu benim kiii

evet canım mutlaka biryerlere birşey ver çok önemli.. çok azda olsa vermek gerek.. ben birşeyler yapınca 10-20 tl olsun yolda gördüğüm el açan bir dilenciye mutlaka veririm.. biz verelimde Allah niyetimizi biliyor..

yok ilk defa ,diğerlerinde ikinci gün transfer edip defetmişlerdi
hadi baklaımmmm bebişler tutunurr anacıklarınaaa
aslında en güzelibende bir daha ki tüpde öyle siteyceğim opunun agrıları geçmeden transfer oluyorrr
hiç birşey anlamıyorummm ve transferde zor oluyorrrr
bahçeçide senin oldu demiii doktr ve merkesden hiç konuşmadıkkk ankarda yok sanırımmm bu bahçeçi tüp merkeziii

uyurummm inaşllah insan uyuyamayınca sabah olmuyorrr neler yapacaktım bugünnn ne olduuu yaaa
bikaç gündür bendede Bi gariplik var gece uyanıyorum sonra sabah işe gidene
kadar uyuyamıyorum.zor oluyo valla ama bugün dikkat edersen yarın rahat edersin.

okul yoktu bugün değilmi?

evet canım mutlaka biryerlere birşey ver çok önemli.. çok azda olsa vermek gerek.. ben birşeyler yapınca 10-20 tl olsun yolda gördüğüm el açan bir dilenciye mutlaka veririm.. biz verelimde Allah niyetimizi biliyor..
çok haklsınn canımmm bende verecemmm aklımmdaaa az sadaka çok bela savarmışşş
sen nasılsınnn bebiş nasılll sen gördünmü senin kız ve yaycanın oğlanla ile neler yapacamm bennn:)

Benimde aklıma hemen o geldi valla,nazar olabilir tuz falan dökülsün değilmi?

bikaç gündür bendede Bi gariplik var gece uyanıyorum sonra sabah işe gidene
kadar uyuyamıyorum.zor oluyo valla ama bugün dikkat edersen yarın rahat edersin.

okul yoktu bugün değilmi?
yok canım bugün okul yoktu ruhen aklınnn karışık ondan canımmm ne kadra bazı şeyleri düşünmüyoruz desekteee
öyle olmuyorrr ama gönlünü ferahhh tuttt bu sefer olacakkk inşallahhhhsizden sonrad sıra bana gelecekkkk

X