Anne olmak hayal mi

bak bunlarda yeni yaptıklarımmmEki Görüntüle 1279385 Eki Görüntüle 1279386 Eki Görüntüle 1279387 Eki Görüntüle 1279385 Eki Görüntüle 1279386 Eki Görüntüle 1279387 bu tam bitmedi evet bazen çok zevkli oluyorrr bide acele yapmasakkkk oyuncak yapımı dersimizzz onalr bitsin atarım foto çoçukları çok seviyorummm zaten onlarla resim falan yapmak çok zevkli tabi zorluklarıda vardırrr
keşke oolsaydınnnn bazı şeyler kısmet canımmm
denek alcak enişteeeee çok sevindimmmm ya görüşemiyoruzzzzz
transfer de az kaldıııı demiiiii senin bebeiş olsun büyüsün bide ensunun teyzeleri onlarla ne resimler yapcakkkk :)
drama komikti tabi kocaman kadınlarrr düşünsene yakkabı fabrikasından kaçan ayakkabılar oldukkkk:)

ankarda seni özlediiii bu yaz kesinnn bekliyorummmm tamamı okullar tatil oluncaaaa
bol bol gezeceğizzz senleeeee:KK55::KK19:
çok güzel olmuşlar bayıldım özellikle sonuncuya ama o mavi civcivin gagası tersmi olmuş?transfere daha var canım adet olamadım 4gün geçti olunca başlıyorum 15 gûn sonra.

hayırlısı inşallah bakalım hep beraber büyütürüz kızoşlarımızı.

ayakkabı fabrikasından kaçan ayakkabılar çok komik ya keşke telefona videosunu çektirseydin sınıftan birine çok güzel Bi
hatıra olurdu.bi dahaki sefere çek bence sonra pişman olursun geri gelmez bugünler.bakalım yaza gelmek istiyorum Bi aksilik çıkmazsa ordayım.

yarın doktora gidip transfere hazırlanmaya başlayacağım.böylede kendimi futbolcu gibi hissettim bari iyi bi transfer olaydı takımım için.
ayyy hadi bakalımmmm inşallah takıma faydalı olursuunnn:)
Raabim gönlüne göre versinnnn bu sefer olurrr inşallahhh
bende bugün yandım sorma yatıyorummm:KK43:

ayyy hadi bakalımmmm inşallah takıma faydalı olursuunnn:)
Raabim gönlüne göre versinnnn bu sefer olurrr inşallahhh
bende bugün yandım sorma yatıyorummm:KK43:
Sen nasıl yandın ya?inşallah ciddi bişey değildir?

Sen nasıl yandın ya?inşallah ciddi bişey değildir?
şu an iyiyim sabah yedide midemin ağrısından uyandımmm kaç gündür belim ağrıyorduuu
sıcak su yaptımmmsu torbası ile tam belime koydummmm 5dakika olmamıştı eşimde evden tam çıkıyordu patlamış yataktayımmm üstümde yorgan arkmada ve baçağımda yastık yastığın üstünde loptooop hepsini atayımm 3kilo sudan kaçayım derkennn yandımmm hemen hastaneye gittik ama oturamadım yatamdımmm saatlerce dolandımmmm
gene ucuz atlattım vallaaaa

şu an iyiyim sabah yedide midemin ağrısından uyandımmm kaç gündür belim ağrıyorduuu
sıcak su yaptımmmsu torbası ile tam belime koydummmm 5dakika olmamıştı eşimde evden tam çıkıyordu patlamış yataktayımmm üstümde yorgan arkmada ve baçağımda yastık yastığın üstünde loptooop hepsini atayımm 3kilo sudan kaçayım derkennn yandımmm hemen hastaneye gittik ama oturamadım yatamdımmm saatlerce dolandımmmm
oyyyy içim kıyıldı çok yanık varmı ?

bende isteme arefesinde başımı yıkamak için ketılda su ısıtmıştım ılıştırmadan kulağımın arkasına döküp acillik olmuştum

X