Anne olmak hayal mi

çok güzel olmuşlar bayıldım özellikle sonuncuya ama o mavi civcivin gagası tersmi olmuş?transfere daha var canım adet olamadım 4gün geçti olunca başlıyorum 15 gûn sonra.

hayırlısı inşallah bakalım hep beraber büyütürüz kızoşlarımızı.

ayakkabı fabrikasından kaçan ayakkabılar çok komik ya keşke telefona videosunu çektirseydin sınıftan birine çok güzel Bi
hatıra olurdu.bi dahaki sefere çek bence sonra pişman olursun geri gelmez bugünler.bakalım yaza gelmek istiyorum Bi aksilik çıkmazsa ordayım.

yarın doktora gidip transfere hazırlanmaya başlayacağım.böylede kendimi futbolcu gibi hissettim bari iyi bi transfer olaydı takımım için.
ayyy hadi bakalımmmm inşallah takıma faydalı olursuunnn:)
Raabim gönlüne göre versinnnn bu sefer olurrr inşallahhh
bende bugün yandım sorma yatıyorummm

ayyy hadi bakalımmmm inşallah takıma faydalı olursuunnn:)
Raabim gönlüne göre versinnnn bu sefer olurrr inşallahhh
bende bugün yandım sorma yatıyorummm
Sen nasıl yandın ya?inşallah ciddi bişey değildir?

Sen nasıl yandın ya?inşallah ciddi bişey değildir?
şu an iyiyim sabah yedide midemin ağrısından uyandımmm kaç gündür belim ağrıyorduuu
sıcak su yaptımmmsu torbası ile tam belime koydummmm 5dakika olmamıştı eşimde evden tam çıkıyordu patlamış yataktayımmm üstümde yorgan arkmada ve baçağımda yastık yastığın üstünde loptooop hepsini atayımm 3kilo sudan kaçayım derkennn yandımmm hemen hastaneye gittik ama oturamadım yatamdımmm saatlerce dolandımmmm
gene ucuz atlattım vallaaaa

oyyyy içim kıyıldı çok yanık varmı ?

bende isteme arefesinde başımı yıkamak için ketılda su ısıtmıştım ılıştırmadan kulağımın arkasına döküp acillik olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…