Anne olmak hayal mi

valla bende sana çok güldüm bacım böyle böyle pirzola pirzola kilo alıyoruz işte sonrada ne yesem yarıyo deriz.
ayy sorma ben iyice tombalak oldum zaten boyda kısa kıyafet zor buluyorummm kendime
sen zayıfsın ya en fazla iki kilo vardır fazlalğın
ensu gibi olsam manken gibi yaaa
ben tüpden alıyorum diyom millet nasıl almıyooooo
eşim çok yer zayıf kiloalmak sitiyo hatta on auysam 100 olurum artıkkkk

benim kız bana çekerse tombik olurrrrr
kızları çok seviyorum yaaaa
bide böyle giydirsem saçını yapsam bayılırımmm
seninde oğlun olack şifi,k dediydi dersinnnn
ayyyy bende tombik bebeklere bayılırım allaaaah ye ye bitmez.ben kesin obez yaparım çocuğu.

yoo salınca rahat bir ayda 6-7 kilo alıyorum.her zaman boğazıma hakim olmaya çalışıyorum hep açım ben

benim kız bana çekerse tombik olurrrrr
kızları çok seviyorum yaaaa
bide böyle giydirsem saçını yapsam bayılırımmm
seninde oğlun olack şifi,k dediydi dersinnnn
bekarken oğlum olsun isterdim şimdi eşimde oğlan istiyor ona inat inşallah kızım olsun!

yoo salınca rahat bir ayda 6-7 kilo alıyorum.her zaman boğazıma hakim olmaya çalışıyorum hep açım ben
demki bünyet müsait kilo almaya bende seviyorum yemek yemeyi dolma makarna pasta hepsini severimmmm
ekmek hele bayılıyorum şöyle sıcacık mis gibi kokuyorrrr

erkekler genelde erkek isiyoırrr sağlıklı olsunndaaaaa
ben ikiz istiyorummm açıkcası bi daha doğurmam ne güzelll
inşallah canım inşallah ikiz olurlar bıcırıklar.daha embriyoların 2. günü bile bu yüzden tartıştık görsen çok komikti.

inşallah canım inşallah ikiz olurlar bıcırıklar.daha embriyoların 2. günü bile bu yüzden tartıştık görsen çok komikti.
niye erkek olsun diye mi bebek böyle güzel hayeller kurmak ne güzellll
inşşallah bigün gerçek olurrrr
bizim bebelerden konuşuruzzzzz

ay o ne tatlı kadın onuda çok severim.

evet kilo vermen lazım ama sağlığın için.
aycan ne diyecem san ben şu sivilce ilacı varya çok yan etkisi olan onu kullanacağımm
doktra dedim 1sene bbek tedavisi olmaycak diye
oda hatta korun dedik
geride korkuyorum olurya hamile kalmadım 5sene bide kalırımda bebğe çok zararlıymış
napsam bilemdim ama yüzüm çok kötü kaç senedir gittikçe artıyo sivilceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…