Anne olmak hayal mi

hıh böyle söyle söyle merakta :cool:bırak insanı bişey gösterme,çöpten alırken kimse görmedi demi?ona göre tanışlık vericemde
yok görmediler hemen aldım ve geldimmmm
bu sene okul beni yoracağa benziyor oyun hamurları falan yapıyoruz
baykuş dinazor falan yaptımmm

konumuzun sahibi olarak işkenceylemi iknaylamı getirelim arkadaşları sen karar ver

yok ya ben bazen karışık anlatıyorum konuları bide eksik yada karışık yazıyorum şükür sen anlıyorsun bari:oops:
yok ya kendine haksızlık etme gayette düzgün yazıyorsun.ben çok devrik cümle kurarım ama burda dikkat ediyorum zaten iki kelimeyle anlaşmaya çalışıyoz onuda sapıttırmıyım diye

yok ya kendine haksızlık etme gayette düzgün yazıyorsun.ben çok devrik cümle kurarım ama burda dikkat ediyorum zaten iki kelimeyle anlaşmaya çalışıyoz onuda sapıttırmıyım diye
aslında benim diksiyonum düzgündür ama yazarken zor oluyor bide daha çok olmadı nete girip yazmaya başlayalı acele ile eksik yanlış oluyorrr

face koydum hatta baykuşu sen girmiyorsun ya görmemişindir
çoçukluğuma döndüm valla bana çöpün yanından eve birşey getireceksin deselerdi töbe iannmazdımmm
onlara bakarım ben ne güzel çok sevindim,bayılırım böyle şeylerlle uğraşmaya.öğretmen maalesef bazen bu kaynaklarıda değerlendirmek zorunda kalıyor,hem doğada daha az kirleniyo bizim sayemizde

aslında benim diksiyonum düzgündür ama yazarken zor oluyor bide daha çok olmadı nete girip yazmaya başlayalı acele ile eksik yanlış oluyorrr
türkçe örtmeni olsan bu kadar olur bence.diğer konuları görmüyorsun sanırsam.

onlara bakarım ben ne güzel çok sevindim,bayılırım böyle şeylerlle uğraşmaya.öğretmen maalesef bazen bu kaynaklarıda değerlendirmek zorunda kalıyor,hem doğada daha az kirleniyo bizim sayemizde
evet öğrenmemizi zaten oyüzden istiyorlarrr
zevkli aslında ama ben böyle şeyleri ilk defa yapıyorum
becerebilecekmiyim diye endişe oluyorrrr

evet öğrenmemizi zaten oyüzden istiyorlarrr
zevkli aslında ama ben böyle şeyleri ilk defa yapıyorum
becerebilecekmiyim diye endişe oluyorrrr
Lütfen mütevazi olma bu kadar el becerisi yaratıcılık sende daha nolsun?

hakkaten çok güzel ama kızmış bişeye sanki Bi cadı cadı bakıyo.

ensuya kıyamadım ya yeğenimizin hatrına onu kibar kibar getirelim

X