Anne olmak hayal mi

aycan ne diyecem san ben şu sivilce ilacı varya çok yan etkisi olan onu kullanacağımm
doktra dedim 1sene bbek tedavisi olmaycak diye
oda hatta korun dedik
geride korkuyorum olurya hamile kalmadım 5sene bide kalırımda bebğe çok zararlıymış
napsam bilemdim ama yüzüm çok kötü kaç senedir gittikçe artıyo sivilceler
çok yan etkisi varmış başka bişey denedinmi

bu sene geçti artık ancak seneye tatilde maalesef,yine hatırladım ya offff evim perişan nasıl gezeyim ben
bide bana derdin başladın gene ev halolur beni düşün kaç gün üzüldüm noldu herşey yoluna girdi ne güzel bi evin olackkkk
havuzda yüzersinnn seneye yazınnnn artıkkkk

denedim fayda etmedi artık sivilceler hep iz yapıyor yüzümde
bıktım inanki tüyler bi yandan sivilce bi yandan
iğneli epilasyon canım kesin çözüm.hem fiyatıda uygun geride çıkmaz.kilo verince onlarda azalıyor bence önce kilo ver baktın azalmıyo ben Bi losyon biliyorum onu kullanırsın izlerede kese yapıp Bi krem var ensuda kullanmıştı onu sürdünmü hiç iz kalmaz

bide bana derdin başladın gene ev halolur beni düşün kaç gün üzüldüm noldu herşey yoluna girdi ne güzel bi evin olackkkk
havuzda yüzersinnn seneye yazınnnn artıkkkk
senin bi sürü akraban vardı yardım eden hemde kaçta hafta daha böyle bekliyeceğim belli değil evi bitirmediler böyle temizlik yap yerleşte olmuyor.temizlik şirketi bile kabul etmedi eşyaları bi yere çekerseniz olur dedi.

iğneli epilasyon canım kesin çözüm.hem fiyatıda uygun gerideevet sivilceler geçsindeçıkmaz.kilo verince onlarda azalıyor bence önce kilo ver baktın azalmıyo ben Bi losyon biliyorum onu kullanırsın izlerede kese yapıp Bi krem var ensuda kullanmıştı onu sürdünmü hiç iz kalmaz
yarın ilacı kullan bilmek için kan verecem bakalım
sivilceler bi geçse yaptıracam lazerrrr
bazen üzülüyorummm çok çirkin oldum valla:KK43::KK43:
bu ne bele hastalık böyle hem evlada hasret bıraktı hemde böyle çirkin yapıyo beni:KK16::KK16:

senin bi sürü akraban vardı yardım eden hemde kaçta hafta daha böyle bekliyeceğim belli değil evi bitirmediler böyle temizlik yap yerleşte olmuyor.temizlik şirketi bile kabul etmedi eşyaları bi yere çekerseniz olur dedi.
annem ve 2kardeşim varrr şükürrr nedenmiş eşyayı nasıl çekeceksin kenara
normal kadın tut eşyaları kurmayıda mağzada çalışanlar yapıyooo

canım hadi uyuyalımmmm sen yarın işe gideceksinnnn
yarın devam ederizzzzz kaldğımız yerdennnn

yarın ilacı kullan bilmek için kan verecem bakalım
sivilceler bi geçse yaptıracam lazerrrr
bazen üzülüyorummm çok çirkin oldum valla:KK43::KK43:
bu ne bele hastalık böyle hem evlada hasret bıraktı hemde böyle çirkin yapıyo beni:KK16::KK16:
iğnelide sivilce yapabiliyomuş.aman boşver güzellik ne Allah aşkına kimseyi takma önemli olan sağlık kocam için bile rahatımı bozamam valla.ciddi Bi rahatsızlığı olsa insanın en yakınındakiler bile bakmaya üşeniyor.önce sağlık canımız sağolsun gerisi gelir inşallah.

X