Anne olmak hayal mi

slm kızlar hafta içi dört gün öğleden sonra okula gidiyorum oyüzden pek giremiyorummm
:KK69::KK69::KK69:
ben iyiyim yeni okul ve yeni arkdaşlarım oldu alışmaya çalışıyorum:KK34:

siz nasılsınız burayı bırakmayın ben olmasamda yazın:KK19:
semuş canım ev işi ne yaptınız
ensu canım hele sen bugünlerde mutluluk kaynağım
aycan bacımla denk gelmesekde konuşuyoruz sizleri bile soruyorum
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
Bende iyiyim kuzum bizim işi iptal oldu bakalım başka evlere bakıyoruz sen ne okuluna gidiyorsun hayirdir

Bende iyiyim kuzum bizim işi iptal oldu bakalım başka evlere bakıyoruz sen ne okuluna gidiyorsun hayirdir
açık lise canım bu sne 3. yılım çoçuk gelişimi bölümü
geçen sene 2gün bu sne 4gün okula gidiyorum
hayırlısı inşllah güzel bi yer bulursunuz

açık lise canım bu sne 3. yılım çoçuk gelişimi bölümü
geçen sene 2gün bu sne 4gün okula gidiyorum
hayırlısı inşllah güzel bi yer bulursunuz
Hmm anladım kuzum ne güzel inşallah buluruz bakalım bizim buraya da yeni kadın doğumcu geldi ona gittim 3 gün önce alttan baktı smear testi içi örnek aldı bide rahimde sıvı toplanmasi var dedi bide enfeksiyon var dedi fitil verdi onu kullaniyom 10 gün sonrada smear in sonucu çıkacak bakalım ne dicek öf o sıvı ne demek acaba

Hmm anladım kuzum ne güzel inşallah buluruz bakalım bizim buraya da yeni kadın doğumcu geldi ona gittim 3 gün önce alttan baktı smear testi içi örnek aldı bide rahimde sıvı toplanmasi var dedi bide enfeksiyon var dedi fitil verdi onu kullaniyom 10 gün sonrada smear in sonucu çıkacak bakalım ne dicek öf o sıvı ne demek acaba
inşllah iyi bi doktrdur canım benim
hiç bilmiyorum sıvı nasıl birşey ama sakın ihmal etme enfeksiyon da kötü hamile kalsan çok sıkıntılı geçer dikkat et enfeksiyonun tam geçtiğinden emin ol
smier çıkınca daha net belli olur ama ben birşey çıkacağını sanmıyorum

inşllah iyi bi doktrdur canım benim
hiç bilmiyorum sıvı nasıl birşey ama sakın ihmal etme enfeksiyon da kötü hamile kalsan çok sıkıntılı geçer dikkat et enfeksiyonun tam geçtiğinden emin ol
smier çıkınca daha net belli olur ama ben birşey çıkacağını sanmıyorum
Walla baya guzel ilgilendi datlim öburu hiç bakmamisti güzelce ama o sıvı kafamı karistirdi test sonucunu almaya gittiğimde hsg isteyecem internette o sıvının tüplerle alakali olabileceği yazıyo sorcam bakam

Walla baya guzel ilgilendi datlim öburu hiç bakmamisti güzelce ama o sıvı kafamı karistirdi test sonucunu almaya gittiğimde hsg isteyecem internette o sıvının tüplerle alakali olabileceği yazıyo sorcam bakam
sen hsg çekinmemiştin demigerçi dahayeni bir sene
ozaman doktrunla detaylı konuş kafana takılanları sor
enfeksiyon önemli hamilelikte sıkıntı olurrrr
ev sahibi ne kadar müsade verdi ev için

sen hsg çekinmemiştin demigerçi dahayeni bir sene
ozaman doktrunla detaylı konuş kafana takılanları sor
enfeksiyon önemli hamilelikte sıkıntı olurrrr
ev sahibi ne kadar müsade verdi ev için
Evet kuzum iyice konuscam gidince benim ev sahibi oğluna sifir ev alcakmis ben çıkıyorum yani evden o yüzden rahatladık kuzum aceleyle almış olmayacagiz yani

Evet kuzum iyice konuscam gidince benim ev sahibi oğluna sifir ev alcakmis ben çıkıyorum yani evden o yüzden rahatladık kuzum aceleyle almış olmayacagiz yani
oo süper en güzeli kışın fiyatlar daha uygun olabiliyor muş
hem inşallah bebişin de olur onun odasını hazırlarsın evine
görümcen di galiba bebişi nasıl büyüdümü

oo süper en güzeli kışın fiyatlar daha uygun olabiliyor muş
hem inşallah bebişin de olur onun odasını hazırlarsın evine
görümcen di galiba bebişi nasıl büyüdümü
Insaallah yawrum evet görumcem şuanda bebisin yanındayım maşallah çok tatlı büyüyüp gider cimcime :)

evet güzel oluyor akşam tabi geç geliyorum biraz yemek yapıp gitmem gerekiyorrr
sen nasılsın yarın mı opu
ensuda aynı şeyi söylemiş ben daha önce aşılamada tüpde devlette yaptrdım hastaneye belli bi ücret ödüyorsunuz

cnm çok fazla olmuyor ücret geçen yıl Süleymaniyede 400 tl di.. bu yılda en fazla 500-600 arasıdır..

yok bugün evdeyim ev ile uğraştım biraz işte çok iş var evde de bakma:KK43:
ensuda senin gibi demiş topiğ bulamdım ama ücret almadan olmaz ben zübeyde hanıma bile sormuştum
:KK49:ne güzel işini yapabileceğin bir evin var.
kusura bakma midem biraz kötü bişeyler atıştırdım geçsin diye.fark sgk ile emekli sandığından kaynaklıyormuş

:KK49:ne güzel işini yapabileceğin bir evin var.
kusura bakma midem biraz kötü bişeyler atıştırdım geçsin diye.fark sgk ile emekli sandığından kaynaklıyormuş
evt haklsın sen evi takma şimdi canım halledilir sende ne güzel yemek düşünmüyor sun
afiyet olsun iyi yapmışsın:KK72:
doğrudur ilaçların bile yüzdesini ödüyoruz belli bi dozu karşılıyor ssk

evt haklsın sen evi takma şimdi canım halledilir sende ne güzel yemek düşünmüyor sun
afiyet olsun iyi yapmışsın:KK72:
doğrudur ilaçların bile yüzdesini ödüyoruz belli bi dozu karşılıyor ssk
doğru bak unutmuşum yemek yapmak çok zor.ama hastaneler arasında fark var yinede

doğru bak unutmuşum yemek yapmak çok zor.ama hastaneler arasında fark var yinede
netten noyu bulup pazartesi bi arayım bakalım
benim ilk kalkınca yemeği yapamma gerkiyor
sorun yapmak değil ne yapacağını bilememek liste yapacam olmadı ya

X