Anne olmak hayal mi

çok güldümmm cezası da süperr
şimdi zaten erkeklerde her renk giyiyorrrr

:) tokada takarim gerekirse aaaaa böyle cilve naz görülmemis sey iyice psikopata bağladım neredeyse cocuga hemen gelmedi diye neler yapiyorum dimi agliycak sonra susmuycak inşallah burada güzel haberleri tez zamanda veririz

:) tokada takarim gerekirse aaaaa böyle cilve naz görülmemis sey iyice psikopata bağladım neredeyse cocuga hemen gelmedi diye neler yapiyorum dimi agliycak sonra susmuycak inşallah burada güzel haberleri tez zamanda veririz

bebek bakması hiç kolay değilll
annesi zaten kıyamazsın sen ona bi bakar sana tatlı tatlı

Son düzenleme:

kızz demeyın öylee yaa sız varya pamuklarda yatırırsınz sahsen bende öyle ıcım erıyor bı cocuk görsem hamıle görsemm offf offf

Kizlar basligi gorunce yazmak istedim anne olmak inanin bir zamanlar banads hayal gibigeliyordu cok sukur simdi anne oldum inancinizi hic kaybetmeyin ve hep dua edin dogum aninda inanin hepiniz icin dua ettim bu duyguyu allahim sizede yasatsin hayal kirikligi ne demek cok ams cok iyi bilirim allah yardimciniz olsun

amın canmm allah razı olsnn

öyle canım Rabbim darda koymaz kullarını
eşin doğru söylemiş küçükkken kırıp dökerler
biraz büyüyünce yenilersiniz eşylarııı
olacak inşallh bitanemmm
mevlam benden önce sizlere verisnnn

kızz demeyın öylee yaa sız varya pamuklarda yatırırsınz sahsen bende öyle ıcım erıyor bı cocuk görsem hamıle görsemm offf offf

üzülme diyemiyorum ama böyle yapma inşallah bizimde olucak saglikli olacağı saglikla gelecegi zamanı bekliyor onlar

ayyy canim oyle deme sakin cok uzulurum.. mevlam hepimize ayni ay versin:)) biliyorum bebek ozlemini o yuzden hep beraber doguralim..

saol canım şimdi bizlere uzak geliyorrr
tek hayalimmm bigün benimde umut arayanlara işte benimde oldu deyip umut olmammmm

Son düzenleme:
ayyy canim oyle deme sakin cok uzulurum.. mevlam hepimize ayni ay versin:)) biliyorum bebek ozlemini o yuzden hep beraber doguralim..

Aallh biliyor gönlümü valla önce aycanım ile sana verisn Rabbim
sonra bana hem tecrübelerinizden faydalanırımmm

insallah tek ve en buyuk dılegm rabbmdennn içimdekı en buyuk acı oo

Dualarini eksik etme hic bizlerde dua ediyor olucaz inşallah :) gülümse bakyim bebisi gelmeden korkutma ama bu hüzünlü hormonlarinla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…