Anne olmak hayal mi

bende daha önce dış gebelik geçirdim kanamam fazla olmuştu
başka bi doktra görünün kesinlikle
tabi çok üzücü bi durumm
Rabbim yardımcınız olsunn

inşallah bu sefer olurrr canımmm
umutsuz olmaaa
bu sefer olcak diyerek başlaa
zamanın uzamasının da belki vardır bi sebebii

Muhakkak vardır bir hayır canım doğru diyorsun :) 4 sıfır sonuçtan sonra pozitif olmak zor ama denemeden de hiç olmuyor umudumuz yüce mevladan işimiz ona emanet olmuş bilmek gerek aslında

Muhakkak vardır bir hayır canım doğru diyorsun :) 4 sıfır sonuçtan sonra pozitif olmak zor ama denemeden de hiç olmuyor umudumuz yüce mevladan işimiz ona emanet olmuş bilmek gerek aslında

çok haklısın canımmm umut olmasa zaten yaşayamayızzz
bende hep bu sefer olacak diyeee
kendimi oyalıyorummm
mucizemiz gerçekleşir inşallah

git bekleme bakılsın tupculer malesef böylee canmm

ewet cnm bende sonrasindaki kanamalarla ilgili cok sorun yasadim bi kez 2 ay kanamam surmustu tup doktorumu kac kez aramis kac kez yanina gitmistim adamda her an dis gebelikten mide kanamasi gecirebilirsin demisti sonrada sen eve git biraz daha bekle demisti.. hepsiii ayniii.. transferi ettinmi is bitti...

tutacakk canim insallah bu sefer guzel haberlerle geleceksin..

1 yillik evliyim 24 yasindayim sen ne kadar suredir evlisin tanismayi bende cok isterim

aynen canm maleseff öyleler

canm nerdesn ne yaptın evını susledınmııı merak ettm bayagdır bende yoktum sende yoksn

anatomı nerdesın sen hanı dıyete baslıyordun bugun bakımm topıgdede yoksun

haklsın canımmm bya benim ev işleri varya onunla uğraşıyorummm
sürekli aklımda ooo malesefff
ev konusu halllsunnn kafam rahatlarrr
ondan sonra hep senleyimmm

canım sen daha yeni evliymişsinn
neden bu kadar çabuk tüp denediniz:26:
bende 26 yaşındayımm 5yıllık evliyim
ankarad yaşıyorumm

Tatlım ben tüp denemedim ama bi yilda olmayinca dr gittim ilac verdi enfeksiyon var dedi Allah sabırlık versin cümlemize inşallah bi gün mucize kucagimizda olur Ben hatayliyim bu arada arkadasim tup denedi yilma sakin olurmu arkadasim 9 yil sonunda kucaginda bi bebis tasiyor

afedersin yanlış anlamışımm
ne güzel sorun yokmuş daha yeni olur inşallah en kısa zamanda
tüp falan çok zorrr umarımmm canımmm benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…