Anne olmak hayal mi

Inşallah tatlım bak zor deme umitsizlik hormonlari o kadar cok etkiliyorki hayırlısı diyelim morel cok onemli tabikide dagiliyorsun ama toparlanmak umidi kirmamak cok onemli cok dua edicem sana belkide tedaviz olur :) inşallah

Inşallah tatlım bak zor deme umitsizlik hormonlari o kadar cok etkiliyorki hayırlısı diyelim morel cok onemli tabikide dagiliyorsun ama toparlanmak umidi kirmamak cok onemli cok dua edicem sana belkide tedaviz olur :) inşallah

çok saol canımmm benimmm
5yıl oldu artık bazen çok ağır geliyor bu yükkk
ama tabi umudumm varrr her zamann
güzel yüreğinden Allah razı olsunnn:KK48:

canim bu aksam nasilsinn.. ev tasima konusu vardiya nasil oldu morelin..

saol kuzum biraz daha iyiyim eşim ile yarın ev bakacağızzz
gün geçtikce stres oluyorummm
bugün burda ev baktım eski bi evddi 650 dedi:KK30:
zaten eşim alıyor 1300
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsunn

çok saol canımmm benimmm
5yıl oldu artık bazen çok ağır geliyor bu yükkk
ama tabi umudumm varrr her zamann
güzel yüreğinden Allah razı olsunnn:KK48:

Amin tatlım cümlemizden inşallah :) bi gün bebislerimize bu anıları anlatiriz cok nazlandiklarini soyleriz inşallah

saol kuzum biraz daha iyiyim eşim ile yarın ev bakacağızzz
gün geçtikce stres oluyorummm
bugün burda ev baktım eski bi evddi 650 dedi:KK30:
zaten eşim alıyor 1300
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsunn

canim benimmm senin okulun bitmesine daha cok varmi.. seni okadar iyi anliyorumki bende 2 yil kirada oturdum yeni evlendigimde ve esimin isyeri biz nisanliyken kapanmis issiz kalmisti belli bi sure tek benim maasimla gecinmistik..
kucuk bi ev tut cnm benden sana arkadas tavsiyesi.. zaten bebek olunca en az 3 yil sizin odanizda bebek yataginda yatar.. 60 -70 m2 ufak site evleri oluyor onlar en guzeli.. benim evimde kucuk ama yetiyor..

oo bi gelsinnnn beni çok bekletmesini soracam ben ona zatennnn:KK9::KK9::KK9::KK9:
hayali bile güzelll:KK16::KK16:

Allahın izni ile gelicekler :)) sirf naz etti diye kiz ise erkek erkek ise kiz kiyafeti giydiricem ona :) utansin yaramaz sey dimi bize bu yapilirmi

canim benimmm senin okulun bitmesine daha cok varmi.. seni okadar iyi anliyorumki bende 2 yil kirada oturdum yeni evlendigimde ve esimin isyeri biz nisanliyken kapanmis issiz kalmisti belli bi sure tek benim maasimla gecinmistik..
kucuk bi ev tut cnm benden sana arkadas tavsiyesi.. zaten bebek olunca en az 3 yil sizin odanizda bebek yataginda yatar.. 60 -70 m2 ufak site evleri oluyor onlar en guzeli.. benim evimde kucuk ama yetiyor..

okula 2sene var canım
ben 2yıl bebek baktım işte
zaten kreşe verceklerdi bende 2.tüpden sonra dayanamadım bi kaç ay erken çoıktım işten
pskolojim iyi değildi
şimdi etrafa söyledim iş arıyorum diye inşallah bakalımm
ya annemlerin orası yeni yerleşme dedğin gibi 2+1 küçük uygun ev bulursak düşünüyoruzzz
zaten çok eşyam da yok yeter bana
kiradan kat kat iyidir
ahhh tek yavrum olsun be yerdede yatarımm
bakarım ben ona

okula 2sene var canım
ben 2yıl bebek baktım işte
zaten kreşe verceklerdi bende 2.tüpden sonra dayanamadım bi kaç ay erken çoıktım işten
pskolojim iyi değildi
şimdi etrafa söyledim iş arıyorum diye inşallah bakalımm
ya annemlerin orası yeni yerleşme dedğin gibi 2+1 küçük uygun ev bulursak düşünüyoruzzz
zaten çok eşyam da yok yeter bana
kiradan kat kat iyidir
ahhh tek yavrum olsun be yerdede yatarımm
bakarım ben ona

canim benim Allahim hepimize hep bi kapi aciyor sakin yuregini dar etme.. hayirlisi yeni ev olacak bak gor.. benimde cok esyam yok evlendigim zaman aceleyle 3 ayda kendi basim aldigim seyler var yenilemedimde.. esimde diyorki cocuk olsun bu esyalari cizsin vursun kirsin oyle degisiriz.. cocugunda olacagi yok..

X