Anne olmak hayal mi

gözün aydın canımmm benimmmm normal olmasına sevindimmm

canım ama fazla uyarılma riski varmıs pkodan dolayı böyle yüksek cıkmıs.ortası en güzeliymiş.doktor sorun yok dedi ama gel yüzyüze konusalım dedi orda daha ayrıntılı anlatır sanırım...

tamam canım tabi poc herzaman öyle bir risk varrrr
zaten doktrlarda buna dikkat ediyorrrrr
yüzyüze görüşmen daha güzell
gelişmelerden her zaman beni haberdar ettt canımm

tamam canım tabi poc herzaman öyle bir risk varrrr
zaten doktrlarda buna dikkat ediyorrrrr
yüzyüze görüşmen daha güzell
gelişmelerden her zaman beni haberdar ettt canımm

canım aynen pkoluların yüksek olyomus...keske sende o doktora bi gitsen konussan gercekten cok ilgili.bence gün almadan giris yapmadan git bi görüs derim gülüm.senin gittiğinden cogu kişi memnun degil bilyonmu baskalarındanda duydum.haberdar ederim tabiki bitanem

valla canım hep saygız ön yargılı biri değilimmm
böyle oldu bir süre doktr görmek istemiyorummm
şu an tek hedefim ramazan sonrası zayıflamakkkk
hoca yı sevmedim ama dedikleri doğruuu
ben amh yaptrmadım tabi yüksektr kesin benimkide

evet bi arkadasta yazmıstı oda senin gittiğine gitmiş memnun degildi.demekki herkese aynı canım.amh ına gidip kendinde özel bir hastaneden baktırabilirsin canım.pkodan dolayı yuksektir bencede.aynen dadlım zayıflamamız sart zaten.

çok guzel oluyor bende yapıyorm uzerıne kremsantı yada sade dondurma super oluyorrragzımın suyu aktı valla

evet canim aynenn bendee cok severimmm.. mavi serbetliyi ogrenecegim anatomiden:)) sonrada kilolar alsin yurusunnnn

veririm tabi canım benim irmik tatlısı normal fakat mavi haşhaş la yapılıyor şerbetli
hafif değişik oluyorrr üzerinede krem şantiii ben sık sık yapıyorummm

Nasılsınız canlarım?ben kendimi hep yorgun hissediyorum o yüzden yazamıyorum.tatlıyı yaptınız mı bende sonradan hatırladım yemiştim bunu.revani gibi ama içinde haşhaş var değilmi?

Nasılsınız canlarım?ben kendimi hep yorgun hissediyorum o yüzden yazamıyorum.tatlıyı yaptınız mı bende sonradan hatırladım yemiştim bunu.revani gibi ama içinde haşhaş var değilmi?

iyiyim canım aynen ramazan dolasyıyla vakit nasıl geçiyor anlamıyorum bide misafir alınca vakit olmuyor
tatlıyı ben yaptım ensuya vermedim daha tarifff
evet canım haşhaşlı revaniii
bugün menü ne bakalımm

valla kesılıyor gerı baslıyor aksam tertemızm öglen baslıyo kanama aksama adar leke leke asam kesılıyor neysekı bıttı bugun bakalm yarın ıcmeynce ne olaacak

valla kesılıyor gerı baslıyor aksam tertemızm öglen baslıyo kanama aksama adar leke leke asam kesılıyor neysekı bıttı bugun bakalm yarın ıcmeynce ne olaacak

nasılsın gülüm
içme canımm zaten knaman var demekki azda olsaaa

benm gıbı olursun bak dıkkat et kendıne sor bakalm bende de var onn tarıfı aynımı

cnm sende ne var gordum resmini cok fitsin ve zayifsinn gayette iyi kilon:))

canimm benimm bende istanbul disindayim cepten arada bakiyirum cok siki takip edemiyorum.. yaz rehaveti coktu birazda..
sanada gecmis olsun hayatim..

Slm kizlar yoksunuz bayadir:-(

buralardayiz canimm ama kis gibi yogun giremiyoruz.. sen nasilsin..

canim istanbula gidince senden tarifi alip yapacagim buradada canimm cok cektide kendimde yapacak guc bulamiyorum ablamin cocuklar falan ev kalabalik hep bi kosturmaca var onlarla ilgileniyorum hep.. dun aksam findikli kaymakli kadayif yaptim.. marketten hazir kadayiflardan aldim ustundeki tarife gore serbeti yaptim..serbeti biraz az olmustu ama iyiydi..
sende bugun menude be var..

tamam canım evin geçince yaparsın kalabalık başka olur tabi ben bugün kalanlarla idare edeceğim çünkü yarına kayınvalidemleri çağırdım bugünden yemek kalsın istiyorum
çorba tavuk yemeği varrrr
sanırım foto koymuşsun bende merak ettimseni nasıl bakacağımmm

İyiyim gulum vakit geciriyom sen nasilsin

Son düzenleme:

canim 2014 topigindeydi resim ben simdi ozelden sana yazarim onu zor bulursun tum kizlar koymustu bende koydum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…