Anne olmak hayal mi

bugün annemler geliyorrrr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
menümmmmm

yoğurt çorbası yada merçimekk
islim kebabı
yaprak sarma
pirinç pilavı
börekkkk
şerbetli mavi irmik atlısı
nasıl beğendin mi

ayy harika canim cekti.. irmik tatlisi en sevdigim tatli ama mavi ve serbetli nasil yapiyorsun cnm.. bakim altlarda yazmismisin.. ben irmik sut seker ve vanilya ile yapiyorum ustunede soguyunca tarcin sepiyorum..

canım sonuç için aradın mı doktoruuuu:KK31::KK31::KK31::KK31:
ekarte ettirtmemektedir yazıyorrrr:26::26::26:

TAMAM KUZUM OZAMAN NORMAL CIKMIS DEGERLERİN gözün aydın datlım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:aradım canım yumurtlama olmamıs dedi.asılama laparoskopi dedi yogundu tam konusamadık ama umutluydu.dediki gel yüzyüze konusalım dedi.bayramdan sonra esim sperm tetsi verecek onun sonucunu alıp gidicem insallah.bu arada sogan kürü yapıyom simdi.

cıktı gülüm 21 cıktı:KK53::KK53::KK53::KK53:

anladim cnm pkodan dolayi demekki.. ohss olma durumun cok yuksek aman dikkat.. normal referans araligi 1-8 arasi oluyor.. altida iyi degil ustude.. benimkide ne yazikki 0.09 yani rezerv bitmis..
Allah yardimcimiz olsun..
doktorun ne diyor tedavi nezaman..

yok daha karar veremedm kafamda bıntane soru ısaretlerı bakalım hele bır adet olayımda öyle :KK37:

hadi hayırlısı inşallah hakkında hayırlı olan kapıyı çalarsın bacım.zor valla her gün karar değiştiriyor insan.

Aminn canım benimki bir gün böyle yarısı koyu yarısı orta koyuluktaydı ertesi gün eşit olmuştu (5-6 sayfa önce eklemiştim resmini) diğer gün de silikleşmişti.. O üç günü değerlendirdik canım bata 7 gn var daha inşallah güzel haberler alırız hepimiz :)

Canim doktor normal dedi aslinda telle konustum gel dedi yuzyuze konusalim dedi laparoakopi asilama yada tup yontemi olabilir dedi.esimde ramazndan sonra sperm testi vercek onun sonucunuda gotureyim hem konusalim.evet canim altida ustuda iyi degilmis:-( Allah seninde yardimcin olsun gulum sarac oglu amh dusuklugune incir kuru ardindan brokoli kuru onerdi tam emin degilim ama eve gecince bakarim canim

hadi hayırlısı inşallah hakkında hayırlı olan kapıyı çalarsın bacım.zor valla her gün karar değiştiriyor insan.

aynen canm ben sogan kurune basladm ara ara lekelenmem oluyo doktora gıttım dusukten sonra kıst var dedı metıer kanama kesıcı verdı ıctım ama kutuyu bıtırmedm cunku kanama kesılınce bırak dedı eczacı bıde sogan yapıyormya bırı kesıyo bırı sökturuyomu ne bugun yıne kahve leke gelmıs bı damla adetmı dedm kasıklarm belm agrıdı sımdı de pembe damla gelıyo kıstdenmıkı acaba yaa kurede devam edıyorm :18:

ayy harika canim cekti.. irmik tatlisi en sevdigim tatli ama mavi ve serbetli nasil yapiyorsun cnm.. bakim altlarda yazmismisin.. ben irmik sut seker ve vanilya ile yapiyorum ustunede soguyunca tarcin sepiyorum..

çok guzel oluyor bende yapıyorm uzerıne kremsantı yada sade dondurma super oluyorrr:KK52::KK52::KK52:agzımın suyu aktı valla

aynen canm ben sogan kurune basladm ara ara lekelenmem oluyo doktora gıttım dusukten sonra kıst var dedı metıer kanama kesıcı verdı ıctım ama kutuyu bıtırmedm cunku kanama kesılınce bırak dedı eczacı bıde sogan yapıyormya bırı kesıyo bırı sökturuyomu ne bugun yıne kahve leke gelmıs bı damla adetmı dedm kasıklarm belm agrıdı sımdı de pembe damla gelıyo kıstdenmıkı acaba yaa kurede devam edıyorm :18:

zannetmiyorum soğan suyu değildir sebebi kist yüzünden olabilir canım.doktorlar sitesinden bir sor istersen.soğan kürünede biraz ara ver nolur nolmaz😊 bide burdan soğan kürü yapanlara soralım bakalım başına böyle bişey gelen varmı

gunaydın guzel bayanlar oyle guzel ruya gordumku rabbım inşallah hepimize gerçeğini yaşatır. bebeğimi dogmus kucagımdaydı okadar guzel bır duyguydukı Allahım nolur bızlerede yaşat:KK43: gıdıp odada mınık mınık elbıselerıne bakıyordum:KK31::KK31:

gunaydın guzel bayanlar oyle guzel ruya gordumku rabbım inşallah hepimize gerçeğini yaşatır. bebeğimi dogmus kucagımdaydı okadar guzel bır duyguydukı Allahım nolur bızlerede yaşat:KK43: gıdıp odada mınık mınık elbıselerıne bakıyordum:KK31::KK31:

Gunaydin canim hayirli cumalar

İnsallah ruyan gercek olur hayirlara vesile olsun amin
Bende dun gordum oglum olmustu cok guzel bir cocuktu seviyodum:-)

Son düzenleme:
yok daha karar veremedm kafamda bıntane soru ısaretlerı bakalım hele bır adet olayımda öyle :KK37:

tabi kolay değil yaşadıkların
elden gelen sabretmek
deli sorular bence hepimizde var süreki nasıl ne yapmalı diye geziyoruzzzz
biraz bence vücudun dinlensin acele teme:KK31::KK31:

evet canim aynenn bendee cok severimmm.. mavi serbetliyi ogrenecegim anatomiden:)) sonrada kilolar alsin yurusunnnn

veririm tabi canım benim irmik tatlısı normal fakat mavi haşhaş la yapılıyor şerbetli
hafif değişik oluyorrr üzerinede krem şantiii ben sık sık yapıyorummm:KK56::KK56::KK56::KK56:

ne güzel bir rüyaaaa inşalalah rüyalarımız gerçek olurrrrrr
bütün minik şeylerden alırız:KK16::KK16::KK16::KK16:

X