Anne olmak hayal mi

ne güzel sizin mutlu son olmuşşş evladınızı Rabbim size bağışlasınnn
inşallah bizlere de nasip eder

inşallahhhh... allah insanı en çok en istediği şeyle en sevdiğiyle sınarmış... ben inanıyorum rabbim sizinde kucağınızı dolduracak. düşünn ben adet görmedim görmüyodum hala görmüyorum allah ol deyince oluyor umutsuz olmayın hiçizaman

güzel dilekleriniz için teşekkürlerrrr umarım bigünde bende kavuşurum tüm anna olmak isteyenlere nasip etsin Rabbim
sizin de evladınızı size bağışlasınnn

inşallah canım bebğe birşey olmaz ensuda iyidir dinlenr yazar yarın
sen seher bebişlerini neden kaybediyor biliyor musun

inşallah canım bebğe birşey olmaz ensuda iyidir dinlenr yazar yarın
sen seher bebişlerini neden kaybediyor biliyor musun
pıhtılaşması vardı ama kanın akışkanlığını artıran iğne falanda kullanıyordu.belki başka bir sorunda var doktorlar bulamamıştır.
ayyy çok güldümmmmmm napalım geziyoruz bi umut bi der okuyoruz işte

hehe gezin gezin bakalım,bebişler doğuncada gezersiniz😉

geziyoruz derken burda topikleri işte ah keşke bi olsa bebiş eşimde son zamanlarda çok üzülüyor
bende hem ona hem duruma üzülüyorum
maddi sıkıntıda varrrr çok pahalı bi tedavi ya üçyüz beşyüz olsa önemli değil
ama 5milyar ne demek yaaaaaa

Bi gün olacakta keşke hemen bu ay hamile olduğunu öğrensek😊
5000 çok para biz kazanana kadar aylarca göbeğimiz çatlasın doktor hoop 4-5günde alsın.vicdansızlık insafsızlık bunların yaptığı.

öyle canım benim yine çalışırken para biriktirmek daha kolaydı
ama işte dayanamadım bide yeni sonucu öğrenmiştim sürekli ağlıyordum yavru hasreti ile yan ama başakasının kuzuna bakkk
ahhh doktrlar yokmu bizi sadece para gören
halbuki biz belki 1senede ançak biriktiyoruz o parayı
tek olacağını bilsem hiç paramız kalmasın umrumde değillll
bide sonuç kötü olunca insan yıkılıyorrrr
canım rapordan haberin var mı çıktımı ki

Bide her şeyin Bi ederi vardır yani yumurta toplamayla transfer bu kadar masraflı bişey değil ama aynı evlenirken damadı falan kuaförde orda burda nasıl tokatlıyorlarsa,bunda da herkes yakaladığını iyice tokatlamaya çalışıyor.Rapor çıktıda hastaneye yazı ne zaman gider onu ancak hastaneyi arayıp öğrenebiliriz.ama yazı gelseydi duyardım herhalde.bekliycez bakalım duyarsam sana söylerim.

haklısın canım benim halbuki opu basit bi operesyan hacettepede uytmadan yapıyorlar düşün 10 dk sürmedi benim 9 yumurta toplandı bende aramadım hastneyi sen öğrenirsen haber veririsin diye Allah büyük bu yola koyan bi yola da koymuştur

kızlar 5 milyar olanda ne.ankarada tedavi olan varmı.histereskopi için amelyat olmam gerek önümüzdeki ay gitmek istiyorum doktora.özelde olsam cok mu tutar.turgut özal yada baskenti düsünmüstüm ama kafam karısık yada hacettepemi.bilemiyorum

canım benim tüp o civarda tututyor
ben histereskopiyi hacettepede oldum gürkan hoca yaptı
özellerde fiyat ne bilmiyorum

merak etme canım bu konuyla ilgili bütün algılarım açık ben duymasamda çevremden duyanlar mutlaka söyler.

canım benim tüp o civarda tututyor
ben histereskopiyi hacettepede oldum gürkan hoca yaptı
özellerde fiyat ne bilmiyorum

gürkan hocadan memnunmusun canım.bendemi ona gitsem ya.özelivarmı gürkan hocanın canım.bi doktorum olsun devamlı ona gideyim istiyorumnasıl memnun kaldınmı canım sen ne için oldun amelyat.bende perde var.4 aylık evliyim amelyat edermi diye cekiniyorum.ama hamile kalırsamda erken dogum düsük riskim var yada gec hamile kalma.bi gidip görüneyim olmazsa.tüp 5 binmi cokmus ya

800 falan diye duymuştum.bizim arkadaş bugün oldu yarın uğrayınca kendine sorarsın ensuece adı.bende geçen ay bahçeciye sormuştum 1250 diyorlardı.

Son düzenleme:

bugüne kadr devlet hastanesine çok gittim ama gürkan hoca başka hoca zaten öğleden sonra muane üçreti 200
ama ben direk hastası oldum açık sözlü umut varsa söyler yoksa söyler
bana kendisi teklif etti histereskopi yaptı
ben hamile kalamdım malesef ama çok hamile kalan ile görüştüm hamilelik oluncada bi süre takipe alıyor
tek sıkıntı kalabalık hoçayı az görüyorsun ama iğne dozuna falan o karar veriyorr
ultrsan yapan doktr bayan bi doktr hemşirelerde iyi ben gayet memundum
tabiyki bazı şeylerde özelde ki gibi değil
aklına takılan olursa sor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…