Anne adaylarina sesleniyorum...

mavideniznensiyim_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
13
0
39
:CüvCüv:Ben 1 yıllık evliyim.6 aydr anne olmak istiyorum ama nedense hamile kalmıyorum:1no2:.hiç sorunumuzda yok.ama artık hep hayal kırıklığı yaşamaktan üzülüyorum:1no2:.neler yapmalıyım :çok üzgünüm:yardımlarınızı bekliyorum:mymeka:

doktorlar sınır olarak 1 yılı belirtiyorlar.buradad okuduysan 11 ayında amile kalanlar da var.bir sorun yoksa olcaktır merak etme.sabırlı ol.

Doktor hem senden hem eşinden tüm tahlilleri istedi mi?Tahliller nasıl çıktı.

canım en başta kafandan bebeği silmen gerekir.kesinlikle stres bebeği bizden uzaklaştırıyor.ben tam 1 yıl sters içinde her ay testler felan filen derken hormonlarımın dengesini bozdum.ve tam amann olursa olur dediğim ay 13 ayımda hamile kalmışım haberim bile yok :) bu tamamen eğerki bi sorun yoksa stresle alakalı.....hem 6 ay çok erken bi süre hayatım.inşallah en kıza zamanda hayırlı haberlerini alırız...

cnm 6 ay çok erken bir süre.allah hayırlısını versin en az bir sene geçmesi lazım.üzme kendini psikoloji çok önemlidir.sakın kendini üzme.kafana takıp takıntı da yapma.daha da üzlürsün cnm.ok.

canm bu 1.aydada olabıır 1senedede olabılır bende senın gıbı cok hayal kırıklıgı yasadım ve psıkolaga basladım o bana dedıkı sen stres yapmassan bebek sana gelcektır dedı sende once kafandan at herseyı akısına bırak allah yar ve yardımcın olsun cnım

canım belki herkez aynı şeyi sölemiş ama önce kafaya takmamaya çalış....6 ay çok kısa bir süre...hemen kötü düşünme..bi bekle bakalım 1 sene dolsun...sonra gitmek istersen doktora gidersin..için rahat etsinn...bende 1 sene dolunca gitmiştim bütün tahliller yapıldı herşey normal herşey yolunda ama 2 senedir olmuyor....kısmet bu işler..allahın bileceği iş zamanı gelince olur..yeter ki hayırlı olsunn...sağlıklı olsun....kafaya takıpta stres yapma yoksa benim gibi çok beklersin bebişinin gelmesini.bazen hiçbir problem yokken de olmayabiliyor..allah bilir orasını...gelecek elbet bebişler...ama yataktan hemen kalkma...hemen duş alma....yumurtlama günlerinde olacak diye strese girme....hayırlısı canımm...inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsınn...isteyen herkez inşallah...

doktorumun söylediği bişeyi söylemek istiyorum sana. adetinin birinci gününden saymaya başlıyorsun. 9,10,11. günler ilişkiye girmiyorsun. 12,14,16,18,20. günler ilişkiye giriyorsun. ben de 1 yıllık evliyim. ben de bebiş istiyorum artık. umarım Allah bize en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar verir. bu 3.denemem olacak benim de . bir de gerçekten stres yapmamak gerekiyormuş. doktora gitmediysen de gitmeni tavsiye ederim. iltihap filan varsa o da gebeliği engelliyor. iltihaptan dolayı spermler rahime gitmiyor,yaşamasını engelliyor bildiğim kadarıyla. ya da adetlerin düzenli olsa bilke basit kist filan da olabilir. ben 2 ay yaşadım kist sorununu. umarım hiçbir problem yoktur. sevgilerimle.

Ahh canim ahh o stres yok mu ben 9 ay kalamadim sonra artik ümidi kesmiştik çünkü benim yumurtaliklarimda kist çikti eşimin sperm sayisi düşük çikmişti sonra tatile gittik ve kafamdan attim olursa olur olmazsa olmaz diye çünkü sikilmiştim artik ama olmuş hamişim yani inşallah en kisa zamanda sende mureadina erersin canim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…