Anne adayı olma yolundaa

Öyle ya diyorum ya 6. Senemize giricez sevgililikle beraber bazen bakıyorum böyle evde 2 kişi sıkılıyorum artık insan birbirine sarıyor 😂😂😂
Bak o doğru biz görücü evlendikte ben 2. Yıl evde çatlıyordum sıkıntıdan sorunlar var diye istemiyordum da 😂
Ama yaşın 23 öyle güzel bir yaş ki cıvıl cıvıl dönemlerimdi ya🥹 ondan diyorum tadını çıkart diye 🥰

Haftada 3 4 duzenli iliski varsa ovulasyon tesine gerek yok. Strese sokar. Folik asit başlayabilirsin. Çocuk çok istiyorum geç olursa üzülücem derseniz de siz ve esiniz muayene olun bir problem var mı en başından bakılsın.

Bak o doğru biz görücü evlendikte ben 2. Yıl evde çatlıyordum sıkıntıdan sorunlar var diye istemiyordum da 😂
Ama yaşın 23 öyle güzel bir yaş ki cıvıl cıvıl dönemlerimdi ya🥹 ondan diyorum tadını çıkart diye 🥰
Ya bende 2 senedir öyle diyorum ama eşimde istemeye başladı çok özeniyor böyle baba olanları görünce bizimde olsun diyor hem gençken olsun belki daha iyi olur yaş ilerledikçe insan hep daha ayrıntılı düşünür oluyor şimdiki kafamla mesela düşünüyorum belki daha geç evlenirdim 😂😂

Haftada 3 4 duzenli iliski varsa ovulasyon tesine gerek yok. Strese sokar. Folik asit başlayabilirsin. Çocuk çok istiyorum geç olursa üzülücem derseniz de siz ve esiniz muayene olun bir problem var mı en başından bakılsın.
Aynen öyle çok şükür düzenli adetim de ilişkim de zaten 1 seneye kadar normal şartlarda süresi varmış denemeye başladıktan sonra

X