ANLIK DUA...

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Arkadaşlar annem rahatsız yanından yeni geldim şuan da sıtma tutmuş sobasını yakmış ama üşüyorum dedi aradı beni okuyun kızım dedi ben de adetliyim eşime dedim o okudu ama aklımda onda kaldı elimden gelen de burada yazayım dedim ...
Başka arkadaşlarımızın da biran duaya ihtiyacı olabilir ama bana şuan yardım ederseniz çok sevinirim annemin adı seher bir fatiha bile okusanız sevinirim inş biraz daha iyi olur amin

20 gündür yanındaydım cumartesi geldim evime ama nasıl oluyor üşütmüş hastalığndan dolayı titreme oluyor vücutta enfeksiyon da var

ALLAH RAZI OLSUN CANIM çok sağolasın Rabbim sıkıntıda koymasın seni ..hepinizi amin
Geçmiş olsun kuzum. Annen sen gittin diye morali bozulmuştur. Sonuçta 20 gündür oradasın. İnşirah okudum. Sen de bol bol Ya Selam oku annen için.

Geçmiş olsun kuzum. Annen sen gittin diye morali bozulmuştur. Sonuçta 20 gündür oradasın. İnşirah okudum. Sen de bol bol Ya Selam oku annen için.
ben geldim ya bir boşluğa düştü canım belli etmiyor ama ben de iki arada bir derede kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…