ANLIK DUA...

Napacaksın..ben de babamla kardeşimi bırakmak istemiyorum ama işim ekmeğim yuvam burada. İnsan olmanın gerçeği
aynen canım öyle sınavım var ona üzülüyorum bir yandan ev taşıyacağım yorgunluğumu atamadım vs ama demin aradım kendni salma güçlü ol çok şükür yaraların iyileşti ama kendini salar hiç hareket etmez hep hasta psikolojisinde olursan o zaman kötü dedim de biraz kendini toparlayacak inş amin

dostlar annem yine rahatsızlandı aşırı derece üşütmüş sobasını yaktığı halde çok üşütmüş sıtma tutuyor rahatsızlığından dolayı sürekli oluyor dua ederseniz çok sevinirim dostlar anneme

YA ŞAFİ YA DA AYETELKÜRSİ YA DA FATİHA İHLAS OKURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

canım anneciğin için ya şafi okuyayım ben mazeretliyim sure okuyamıyorum Rabbim şifa versin inşaAllah :dua:

canım anneciğin için ya şafi okuyayım ben mazeretliyim sure okuyamıyorum Rabbim şifa versin inşaAllah :dua:
ALLAH RAZI OLSUN canım benim senin durumun nasıl canım sağlığın iyiye gidiyor mu gülüm?

ALLAH RAZI OLSUN canım benim senin durumun nasıl canım sağlığın iyiye gidiyor mu gülüm?
Rabbim senden de razı olsun canım haftaya kontrolüm canım o zaman belli olcak Rabbim tüm hastalara şifa versin inşaAllah . seninde hayırlı haberlerini bekliyorum inşaAllah canım :dua::dua:

Rabbim senden de razı olsun canım haftaya kontrolüm canım o zaman belli olcak Rabbim tüm hastalara şifa versin inşaAllah . seninde hayırlı haberlerini bekliyorum inşaAllah canım :dua::dua:
haber et durumunu canım ALLAH sana da ŞİFA versin tezden gülüm sonuçların temiz çıkar inşallah ALLAH'IN İZNİYLE...
ALLAH RAZI OLSUN canım ben de gün sayıyorum bebek geldi mi gelmedi mi :)

Ahhh canım ya noldu ki teyzeme yine bakk önceden de okumusum inşallah iyileşir hemenn.
100 Ya Şafi
7 Inşirah
3 İhlas
1 Fatiha
Rabbim acill şifalar versin..
Hemm annane olacak daha iyi baksin kendisine yahuu :KK66: :KK66:
ALLAH RAZI OLSUN canım benim bugün biraz daha iyi sesi ama yine de hasta üzüldüm aklım annem de kaldı

anneme dua eder misiniz dostlar biraz daha iyi oldu ama yine de dua ederseniz sevinirim

X