Anlaşılmaya ihtiyacım var,lütfen yanımda olun

Lohusalik )))
Ben uzulecek bir sey gormedim.
Ne guzel kv yaninizda kalmaya gelmis. Benimkisi ayni evde oturmama ragmen annenler gelsin sana baksin dedi ( annemler yurtdisinda yasiyor )
Dikisler icin gittiyinizde neden agladiginizi anlamadim. Alt tarafi 1-2 dakkalik is. Neden sizinle odaya girsin ki esiniz.
Kv ne guzel gelmis size yardim etmis, annenlere is yaptirmamis. Benim kv oturur, yurtdisindan gelen annem kv hizmet ederdi)))
Esinizin bebekle ilgilenmesi de cok normal. Uzun zamandir gelisini bekliyor.
Her seyde uzulecek bir sey aramayin.
Bebeginizle gecirdiyiniz zamanlarin tadini cikarin.
Ben size dogum hikayemi, lohusaligi, cektiklerimi anlatsam benim hic sorunum yokmus dersiniz
Tıpatıp ben ailem eşim ve ailesi dörtgenini anlatmışsınız. Doğumdaki tavırlar aynı benim yaşadıklarım. Konu sahibi keşke bizim hayatları görse de kendi eş ailesine şükretse ki ben bi sorun göremedim. Haksızsın konu sahibi

Yalniz değilmişim 🙏
Ailesi ve kendisi herzaman her konuda haklılar bu hep böyleydi yine öyle oldu,annesi yanımda kaldi ona kıyamadı sürekli yoruldu uykusuz kaldı diye bana savundu,ama bende uykusuz üstelik sancidan kivranirken başka doğum yapan kadınlarla sacma kıyaslamaya soktu yalnız bıraktı beni.
Sizi çok iyi anlıyorum, neredeyse aynı şeyleri yaşamışız.İkinci lohusalığımda sezeryanın ikinci günü annesi hasta numarasıyla etrafta dolandı, o öksürdükçe eşim de anne iyi misin deyip koşturdu durdu.Ben de çok kırıldım.Şimdi bazen hala kendimi tutamayıp söylediğim oluyor, " nasıl yapabilmişim böyle bir şeyi" deyip özür diliyor.Eğer sevginiz yeterince kuvvetliyse, aile olmayı öğrenir eşiniz.Hayattaki öğrendiklerini ve değerlerini tekrar gözden geçirir.Umarım aklı başına gelir ve bundan sonrasında çok mutlu olursunuz.

Uzun zaman bebek için bekleyip zor çocuk sahibi olduysanız sizin de eşinizin de buhran geçirmesi doğal.doğurmuyorlar evet ama etkileniyorlar elbette.kendini dışlanmış hissetmiş olabilir.size gelen duygu seli ona gelmediği için (çünkü erkek hormonları bunu sağlamıyor) kötü hissediyor olabilir.özellikle yıllarca tüp bebek tedavisinde uğraşan babalar bunu söylüyor: bebek gelir gelmez aile kavramımız bambaşka olacak sandım,eşim gözümde bambaşka olacak sandım,hayatımızın amacı bebekti şimdi kimi nereye koyacağımı bilemiyorum,yabancılaştım...bunlar çok sık görülen şeyler.
Boşanmak istemiyorsanız eşiniz özür maiyetinde aile terapisi ayarlasın size.kayınaileniz de üstünüze gelirse lohusa depresyonu tanısı aldım zamanla düzeliyormuş diyin,konu kapansın,gereksiz şeyler uzamasın.
Bir de otoparka yalnız yürüme anınızı gözümde canlandırdım,o konumda bulunmadım ama sizi anlıyorum diyebilirim.bence beklentilerinizi ve duygusal taleplerinizi siz açıkça belirtmelisiniz.eşiniz belli ki kendiliğinden anlayamıyor.

Lohusalik )))
Ben uzulecek bir sey gormedim.
Ne guzel kv yaninizda kalmaya gelmis. Benimkisi ayni evde oturmama ragmen annenler gelsin sana baksin dedi ( annemler yurtdisinda yasiyor )
Dikisler icin gittiyinizde neden agladiginizi anlamadim. Alt tarafi 1-2 dakkalik is. Neden sizinle odaya girsin ki esiniz.
Kv ne guzel gelmis size yardim etmis, annenlere is yaptirmamis. Benim kv oturur, yurtdisindan gelen annem kv hizmet ederdi)))
Esinizin bebekle ilgilenmesi de cok normal. Uzun zamandir gelisini bekliyor.
Her seyde uzulecek bir sey aramayin.
Bebeginizle gecirdiyiniz zamanlarin tadini cikarin.
Ben size dogum hikayemi, lohusaligi, cektiklerimi anlatsam benim hic sorunum yokmus dersiniz
Siz hikayenizi anlatır mısınız? Tabi isterseniz

X