Anksiyete-panik atak semptomları ve önemsiz rahatsızlıklar

Evet arkadaşlar hepinizi okudum Allah aşfi ismi ile şifa versin.Bende hastanede bir gün düşüp bayıldık kokusu beni tuttu.sonra hastaneye telrar gidicem diye gittiğimde yine bayılacak gibi oldum bayılmadım önce hastane korkum başladı yani sonra yolda giderken arabalar birbirine çarpacak diye korkularım başladı.sonra sol kol ağrısı kalpte yanma falan her gün ekg kardiyoloji gidiyordum sene 2020 bu 2 sene böyle sürdü dışarı cıkamadım falan,sonraki 2 sene kusma mide bulantısı sol kol göğüs ağrısı devam bu arada ha bi de yeni bişe çıktı gecenuyurken aniden nefesim kesiliyo bu artık gündüzde oluyo neyse boyunda 2 fıtık düzleşme memede finrokistik yapı midede özafajik şimdi dün gittiğimde de tsh yükseltmişti
Günlük hayatım tamamen bitti sürelli bi yerimde ağrı vae abartısız sadece uyurken iyiyim geçmeyen bir sol kol damarlarda ağrı el bileğime kadar kürek kemiği ağrım sol yine baş ağrısı başımda yanma vücudumun bazı yerlerinde elektrik çarpması özellikle kafamda uyku hali nefes alınca bazen iki sırt tarafında ağrı yaninbunlar inanamzsınız belki gün içinde yaşadığım ağrılar antidepresan da kullandık etki etmedi ben arrık kanser olduğumu ya da damarımda tıkanma var onu düşünüyorum zaten sürekli düşündüğüm şey bu evliyim evimi bile temizlemek istemiyorum hep sol tarafıma yatıyorum kıvranıp ağrım vae çünkü kızlar ne yapacağız öldürmüyor ölecekmişim gibi korkutuyor ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…