Anksiyete bozukluğu ve evlilik

Seni asla kırmak istemem ama bu şekilde şuan olmaması daha hayırlı olabilir.

Sen çocukla bir çok şeyin düzeleceğine inanıyorsun ama çocuk olunca bu seferde başka şeylere takarsın. Veya çok pimpirikli bi anne olursun.

Terapi almalısın bir şekilde.

Önce içindeki bu durumu düzeltip ondan sonra hayatına yön vermelisin.

Kendince bi rutin oluştur:

• Her gün yürüyüşe çık veya spor yap.
  • Her gün en az 5 sayfa kitap oku.
  • Her gün eşinle birer kahve içip sohbet etmeye çalış.

• Haftada bir sevdiğin birini ara sohbet et veya fiziksel olarak buluş.
  • Ellerinle uğraştığın bir hobi edin ( resim- örgü - çiçeklerle uğraşmak gibi)

bence çok güzel yazmışsınız. panik atağı atlatmış biriyim ve kesinlikle bende katılıyorum. benim çocuğum var. atak olduğu dönemlerde çocuğumu okula götürmeye korkardım yolda bana birşey olursa çocuğuma ne olur diye. daha pimpirikliydim. doğru terapi çok önemli gerçekten

şuan daha iyiyim düşünceleriniz için çok teşekkür ederim şunu fark ettim ki durumu kabullendikce rahatlamaya başlıyorum artık vücudumda sürekli bir belirti aramayı bıraktım ya olmazsa veya ya olursa düşüncelerimin peşinden koşmayı bıraktım nasıl oldu bilmiyorum ama hayat kovalamayinca daha rahatmis onu anladım eşimle sürekli meşguliyet içerisindeyiz ve eşimin iş arkadaşlarının eşiyle tanıştım ya mangala çıkıyoruz ya denize ya da kafeye kafam o kadar rahat ki bu aralar yazan fıkır veren herkese çok teşekkür ederim

Kesın çözum mi bu dediğiniz bazı kişiler ise yaramadığını söylemiş sayıları da bı hâyli fazla youtube de falan
Kesin çözüm diye bir sey yoktur psikolojide. Terapi bir süreçtir. Bu yöntem de en hızlı ve en kökten sonuç alınan terapi yöntemlerinden birisi. Bilinçaltı temizliği yapılıyor..

Kesin çözüm diye bir sey yoktur psikolojide. Terapi bir süreçtir. Bu yöntem de en hızlı ve en kökten sonuç alınan terapi yöntemlerinden birisi. Bilinçaltı temizliği yapılıyor..
Domino yöntemi varmış bırde sanirim bı psikolog gördüm instagram da ama hamilelerle çalışmıyorum dedi bebege bazı duygular geçebilir falan dedi. Ben ilaç kullanmadan bu süreçten nasıl çıkabilirim

Merhaba 36, yaşımda iki çocuk annesi yım annemi kaybettim dideral secita risperdal kullanıyorum hiçbir şey bakasim yapasim gelmiyor ve uyku halinde oluyorum doktora dedim ama ilaç uyku yapmaz dedi ne yapcam bilmiyorum
Merhaba başınız saolsun Allah yar ve yardımcınız olsun Annenizin mekanı cennet olsun inşallah. Şimdi nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…