Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

kızlar bnde lazere baslamak istiyorum suan yer arastırıyorum yaptıran ve memnun kalan arkadaslar bana ozelden msj atabilirlermi acaba? mumkunse fiyatıyla birlikte? simdiden tesekkurler..

ankarada oturuyorum.ya kol altıma kontrol seansına gitmiştim mesela,orda sadece atlanan yerler deil tüm kol altım yeniden tarandı,oysa hiç kıl yoktu.şimdi bacakta da öyle olcak,hepsi tarancak.emla alcam artık paraya kıyıp

İnşallah işe yarar canım, çünkü emla kullanıp hiç fayda görmeyenler de var. Benim gittiğim yerde kullandıkalrı cihaz çok yeni bi cihazmış, sanırım Ank'da sadece burda varmış, acayip hızlı bi cihaz benim önceki merkezimde alex epicare vardı tüm vücut seansım 2,5-3 saate yakın sürmüştü, ama burda 45dakka sürdü sadece, diğer yerde kılların tamamı dökülmemişti kontrol seansına çok fazla kıl kalmıştı, ama burda nerdeyse hepsi döküldü,elle sayılcak kadar kıl kalmıştı kontrol seansıma. Belki hızlı olması senin iççin daha iyi olursa diye bilgi vermek istedim..

emlayı daha önceden denemiştim kol altıma,ama lazere giderken değil de epilasyonla alırken,işe yaramıştı o zaman bende.peki bu gittiğin cihazın adı ne şimdi.benimki de alex epicare ama merkezde nd yag fotona xp max diye bi cihazda varmış,yalnız o cihazı tüyler seyrelince kullanıyolarmış ve daha agrılı bi cihazmıs alex e göre.sen kaça gidiyosdun peki seans olarak,yani sürekli merkez değiştirmek de istemiyorum,her defasında yeniden başlamak gibi geliyo bana ne bileyim,bütçem kaldırmaz o kadarını öğrenciyim çünkü :26::26:

Bahsettiğim cihaz epicare duo die geçiyo sanırım, hem alex hem de nd-yag aynı cihazda. Bugün seansım vardı, o kadar dikkatli ve özenli yapmasına rağmen atışlar çok hızlı seri geldiği için yarım saatte bitti seansım. Benim kollar+bacaklar+bıyık+genital+koltuk altı seans ücreti 600le başladım. 3 seanstan sonra düşüyo fiyatları tüylerdeki azalmaya bağlı olarak. Annem de koltuk altı+bıyık+çene 90liraya gidiyo. Ama bugün benim de acayip canım yandı adet dönemime denk geldi, ona bağlıyorum artık :S:S Zor dayandım valla :S

Kızlar bu konuyu daha önce görmemiştim. Kapanması iyi olmuş benim açımdan, yeniden konu açılmasaydı haberim olmayacaktı:)
Ben de Ankara' dayım, iğneli epilasyona gidip memnun kalan varsa bana özelden nereye gittiğini yazabilir mi? Yüzüm için gitmeyi düşünüyorum ama öyle kabuklanma, yara olma falan istemiyorum. Cildimi 7 ayda zor düzelttim artık bozulsun istemiyorum.

İğnelide yara kabuk kızarma gibi durumların olmaması mümkün değil diye biliyorum..

Kızarma tamam da yara ve kabuğun işin ehli olmayanlar yüzünden olduğunu duydum ben de. Hatta başka bir konuda bunu söyleyenler var.

Ben işe yeni girdiğim yıllarda yani yaklaşık on yıl önce:) bıyık bölgesine yaptırmıştım iğneliyi.. Kabuk bağlıyordu.. Bıyıktan daha iğrenç bir halde dolaşıyordum.. Şu an iple aldırıyorum bıyık kısmını.. Tabiki o zamandan bu zamana epey değişmiştir teknoloji.. Bence tavsiye alıp ona göre gidin iğneliye..

İğnelide yara kabuk kızarma gibi durumların olmaması mümkün değil diye biliyorum..

ben yaptırıyorum hiç olmuyor valla yara ve kabuk hiç olmadı kızarıklık da en fazla 2 saate geçiyor
lazerde de böyle iyi bir yer bulsam gidicem ama işte :S

ne zamandır yoktum kızlar ben ilk seansıma 20 nisan, kontrol seansıma da 2 mayısta gitmiştim. hala tektük dökülmeler oluyor. daha hiç çıkmayan tüyler de var, siyah nokta şeklinde görünen. ikinci seansıma 1 ay var

canım hangi alet kullanıldı? bu çok önemli, bunu yazarsan sevinirm. IPL gibi geldi bana. çünkü onda 4-5 ay sonra artmış olarak çıkmaya başladığı biliniyor zaten.

canım hangi alet kullanıldı? bu çok önemli, bunu yazarsan sevinirim. bana IPL gibi geldi, çünkü onda bıraktıktan 4-5 ay sonra artarak çıkmaya başladığı biliniyor zaten.

hoşgeldin canımmm artık üzülmene gerek yok hepimiz burdayız
ilk önce diğer konuda en son sorduğun soruyu cevaplayayım. genitalde utanacak bişey yokmuş zaten. oraya gelene kadar çamaşırını çıkarmıyorsun zaten. orda da üstten başlıyor ve bacaklarını açmıyorsun, sadece aralıyorsun. o yandan çalışıyor zaten. o yüzden o kadar dert etmeme gerek yokmuş kontrole de gittim. ikinci seansıma 1 ay kaldı. ilk dökülmeler 8. gün başladı. hala tektük döküldüğü yerler oluyor. ama hiç çıkmayan yerler de var hala, nokta şeklinde görünen. henüz bişey söylemek için çok erken, bakalım 2., 3. seanstan sonra nasıl olcak? ama ben şimdilik çok memnunum Allah'a çok şükür, çok umutluyum, çok mutluyum, herkese tavsiye ediyorum

arkadaşlar yaptırdığımız cihazların isimlerini de yazalım da, soru işaretleri kalmasın aklımızda. ben alex'le yaptırıyorum

kızlar bende kol altıma alex le yaptırmıstım 7 seans oldu hala var anlamadım beni mi kandırıyo bunlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…