Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

oysa koltuk altı ve genital en iyi sonuc alınan bölgelermiş peki hiçmi azalma olmadı ?
ben daha önce yaptıran 2 arkadasımcok iyi sonuc aldık deyince basladım hatta birinin 2007de bitmişti lazer işi simdi sade ust bacagında bir iki tane cıkıyomus.gerci herkesin vucudunun verdigi tepki farklı mesela ben en hızlı genitalde sonuc almaya basladım

ben alex lazerden çok memnun kalanlardanım. 1.5 yıl önce başladım. giderek azaldı. şimdi çok büyük oranda gittiler. sonraki yıllarda ne olur bilmiyorum.

sararan tüylerimi artık lazer görmüyor. bunlar için iğneli yaptırmam gerekiyormuş. lütfen iğneli epilasyon yapan çok iyi bir yere ihtiyacım var. nereleri önerirsiniz kızlar???

300tl fiyat çok iyi vermişler bence.ama seans aralıkları 2 ay demeleri tuhaf.nereden biliyorlar senin tüyünün ne zaman çıkacağını? seans aralığı sabit olmaz ilk başta 3 hafta 1ay da olabilir sonra giderek uzar aralık 2 aya çıkar tüy azaldıkça.ve kontrolseansı olup olmadığını sor bence...
bir de o m.. hastanesinden fiyat aldıysan bilgi verir misin bana da acabaa???

Ogleden sonra randevum var hastanede.gelince yazarim.simdi istanbuldaki arkadasimla konustuk.tum bacak ve koltukalti 140 a baslamis.burada hep boyle 300 cok diyor.biz ankarada hep kaziklaniyoruz sanki..kizilayda daha uygun mudur acaba.bilgin var mi

Ogleden sonra randevum var hastanede.gelince yazarim.simdi istanbuldaki arkadasimla konustuk.tum bacak ve koltukalti 140 a baslamis.burada hep boyle 300 cok diyor.biz ankarada hep kaziklaniyoruz sanki..kizilayda daha uygun mudur acaba.bilgin var mi

Eveeettt, sonuççç??? anlat bakalım )) oooo ben ne fiyatlar duydum bir bilsenn benim gitmeyi düşündüğüm hastane tümbacak seansına 450 diyorr...bi kampanyaları var tüm vücut 2500 8-9 seans o iyi sadece:) kızılaydaki o tıp merkezinden geçen yıl aldığım fiyat k.altı genital tümbacak 500tl...

bİR TÜrlü yazamadım pardon...yaa benim lazer işi başka bahara kaldı kucağımda 9 aylık kızımla girince doktorun ilk sorusu emziriyor musun oldu..evet diyince o zaman hiç başlamayalım, hormonların çok altif olduğu dönem, çok büyük ihtimalle geri çıkar..emzirme bitsin o zaman gelin dedi..tunalıdaki 2 yere sormuştum , yok yok sorun değil demişlerdi..burası özel hastane olmasına rağmen bu şekilde dürüst yaklaştı çok sevindim..ama kendimi de çok hazırlamıştım hayal kırıklığı oldu..seneye sonbahara artık...doktor hanım çok sempatik ve ilgiliydi..adı Ece imiş..fiyat vs konuşamadık doğal olarak..ama ben öncesinde mail atıp sormuştum...orada yarım bacak 300tl diye cevap gelmişti..5 seans için en başta ödersen..3 seans da bedava kampanya demişlerdi...işte son durum

Üzülme en azından dürüst davranmışlar... paran boşa gitse daha çok üzülürdün maile cevap veriyorlar demek bende bi atayım o zaman koltukaltını sorayım. çok sağol canım...

Kızlar iyi günler,
Bende Ankara'da lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Ben bikini koltuk altı tümbacak ve bıyık için 1200 tlyi gözden çıkardım. ama sorduğum poliklinkler seansı 580 falan diyolar açıkcası pahalı geldi bana. Me..na hastanesi neresi anlamadım fiyatları hakkında ve adını bana mesaj atarsınız sevinirim. Ayrıcca önerecğiniz başka yerler varsa onları da bekliyorum.

Canım ben o dediğim yere başlamadım. Başka bi yere başladım, Çankaya Reşit Galip caddesinde bir hastane. Şimdilik memnunum, koltukaltım alınalı 1 ay oldu hala çıkmadı. Bir de bıyıklarımı aldırdım bir aydır hiç cımbız değmiyo:))

Bazı arkadaşlar yıllar önce yaptırdığını ve tüylerin eskisi gibi çıktığını yazmış. Bundan 3 yıl önce ben de bacaklarıma yaptırdım ve üstüne doğum yaptım. Hormonlarım değişmesine rağmen, tüyler çıktı fakat eskisi gibi değil. Çoook fazla fark var. Zaten hiç bir zaman tamamen bitecek diye düşünmemek gerek, ama eskisi gibi de olmuyo. Normalde ağda yaptırınca 15 günde çıkan tüylerim lazerle 2 ayda zor çıkıyo. Ben çok memnunum. şimdi eskiden lazer yaptırdığım bacaklarıma yeniden yaptırıyorum lazeri, ona da sanırım spontane atış diyolar lazerli bacak diye.

Canım nereye ne kadar ücret ödediğini öğrenebilir miyim yada koltukaltı fiyatını sorabilirmisin mesela ve alex mi makine???? oradaki hastaneyi hiç bilmiyorum açıkça yazmasan da tarif edebilirmisin?

Merhaba kızlarBen adet ağrılarım fazla olduğu için seneler önce 1,5 yıl boyunca doğum kontrol hapı kullanmıştım o da tüm kıllarımı siyah ve sert yapmıştı. Bunun için Ankarada bir klinikte lazere başladım. Önce alexle tüyler sarartıldı sonra ipl ve en son da diode ile işlem yapıldı. Yaklaşık 2 yıl her ay yüzüme, kol ve kol altıma lazer uygulandı. Çok memnundum. Özellikle kollarımdaki etkisi çok iyiydi. Arada bir siyahlaşınca hormonlara bağlanıyordu. İşlem yapınca yine geç çıkan seyrek tüyler oluyordu.

Amma velakin ben hamile kaldım ve 2 aydır lazer yaptırmıyorum. Sanırım tüylerim yavaş yavaş eski haline dönüyor Verdiğim paraya mı zamana mı yanayım derdim çözülmemiş onna mı yanayım bilemedim

Şimdi yüz bölgesi için ne kullanmam lazım ki iyice azmasın bu tüyler? İple mi almalı yoksa sir ağda ile mi?Önceden epilatör başlığı ile kesiyordum ama korkuyorum sakal gibi olacak diye

Son düzenleme:
Yazmayı unuttum. Bacaklarıma da 3-4 seans yaptırdım. Sanırım en iyisi o oldu. Çıkıyor ama eskisi ile alakası yok. Hem seyrek hem de ince çıkıyor. Tıraşlıyorum bir hafta dayanıyor. Diğer bölgeler de onun gibi olsaydı keşke

kızlar ankarada lazerlife diye bi yer varmış.telde konuştum baya ilgili konuştular.görüşmedim henüz bi fikri olan var mı? şuan adı elos poliklinik olmuş bi bilginiz var mı? ve de önceden lazere başlayıp memnun kalanlar ve bitirenler nereye gittiklerini özelime yazabilirler mi lütfen

kızlar ne olur bana yardım edin, bıktım lazer merkezlerini gezmekten.. kimi diode diyor kimi alexandrite diyor.alexandrite yakarmış tenimde buğday,korktum alexandrite'tan.ankarada bir merkez tavsiye eden gidip memnun olan ya da kurtulan var mı? nolur yardım edin özelden beklyiorum deneyimlerinizi ne olur yardım edin.

mrb kızlar.ben arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine haziran ayında batıkentte bir merkezde lazere başladım.batıkent metro durağının orda güzellik merkezi.kızılayda falanda şubesi var.ben esmerim ama çok değil.tüylerim siyah ve kalın.ama kolumu yapmayalım dedi.başına bela alma orası ince dedi bende vazgeçtim.tüm bacak ve koltuk alyıyla başladım lazere haziranda ilk seans yapıldı.makine alex.tüylerimin hepsi dökülmedi ama jiletlediğimdede bir ay çıkmadı.normalde bir haftaya epeyce çıkardı.neyse tam 2 ay sonra tekrar gittim bronzlaştığım için bacağıma yapmadılar ama kolaltıma yaptı ve buarada genitale de başladım.hazirandaki çalışan gitmiş.o zaman 18 de çalışmışlardı.geçen hafta tekrar gittim bu sefer bacağımında bronzluğu açılmıştır dedim bacak,kolaltı ve genital hepsini yaptırdım ama bu seferki çalışan atışları 14 te yaptığını söyledi.tenin koyu yanar dedi.üstelik pekte verim alamıyoruz dedi üzüldüm.ama dedim diğer iki seansta böyle söylemediniz.üstelik o zaman 18 de yapmışlardı yanmamıştı.bugün 12.gün ve tüylerimin 3 te biri hala dökülmedi.sizce bu normalmi.ben 2 ay sonraki seansıda yaptırıp ona göre karar vermek istiyorum.çünkü bırakmak istemiyorum belki merkezi değiştiririm ama 2 aya kadar dahada açılır tenim artık ve yüksekte çalışırlar diye umuyorum.
fiyata gelince tüm bacak 350
kolaltı 60
genital 100
aslında kontrol seanslarıda yok ama kız bende sorun gördüğü için çağırdı.
umarım kurtulurum bu tüylerden.çünkü yılladır bıktım etek,kapri giyemez oldum.ağda falan paklamaz beni.

kızlar bende ko.. hastanesinde başladım.eğer memnun kalırsam yazarım.cihaz epicare duo,
paket program(6 seans) almak zorunda kaldım,diğer türlü pahalıya geliyordu.genital-k.altı-tüm bacak=1 seans ücreti 600
tecrübesi olanlara bir sorum var.6 seans ortalama ne kadar sürede biter.1 yılda biter mi?

seanslar 1,5 - 2 ay arası değişiyor ,6 seans büyük ihtimal 1 yılda biter cihazda iyi eğer doğru uygulama yapılırsa 6 seansta kurtulursun tüylerinden.
ben 6 seansta kurtuldum ha daha sonra tekrar çıkar diyorlar fakat çıkarsada eskisi kadar olacağını sanmıyorum ben,o kadarına razıyım yani.
ilk seanslarda hemen dökülmesini bekleme,ancak 3-4 seanstan sonra görürsün döküldüğünü, genital bazı bölgeler diğer bölgelere göre daha geç dökülüyor yalnız atış derecesi farkından dolayı.bu arada 15 günde bir kontrol seansları oluyor rötuş için, seninde vardır sanıyorum ..
fiat ucuz değil ama netice alırsan değer ..keşke seans başına para ödeseydin daha sonra sorunçıkmaması açısından,inşallah çıkmaz...

Arkadaşlar merhaba,
Bende özel b.. hastanesinde geçen hafta yüzüme ilk seans atışımı yaptırdım. Ben pko olduğum için önceliği yüzüme verdim hem beyaz tenliyim hemde artık bildiğiniz sakaldı eğer sonuç alırsam vücudumada devam ederim diye düşündüm.Cihazın üstünde epicare duo yazıyordu ben sormayı unuttum heycandan. 10. gün kontrolü için çağırıyorlar ve seans başı 100tl olarak anlaştık. Azalma oldukça indirim yapacaklarını söylediler.Yarın bir hafta oluyor ama hiç dökülme olmadı. Burda okuduklarımdan sonra baya kafam karıştı. Pkolu olunca ilaçlı tedaviyle eş zamanlı olması şart diyenler var. Haftaya onun içinde ayrıca görüşcem kadın doğumcumla bakalım ne önerecek. Sizin fikriniz nedir benim durumumda olan var mı aranızda çare olacak mı bu merkez bana ? Yoksa boşuna emek ve zaman kaybımı ?

verdiğin bilgi için teşekkür ederim.işin ilginç tarafı bu paraya,kontrol seansı bile yok.bile bile başladım birde.
hakkımızda hayırlısı bakalım.dediğim gibi memnun kalırsam yazarım.

yerinde olsam yüz için lazer yaptırmazdım.burdaki bütün yorumları okudum.yüzdeki kılları artırdığı yazıyor.yani ince kıllarında kalınlaştığı ve yayıldığı...
en mantıklısı iğneli aslında ama iyi yer bulmak sıkıntı.
gittiğin hastane batıkent tarafında mı?

kızlar birde arkadaşlardan biri me... hastanesinden bahsetmiş.telefonla arayıp fiyat için bilgi alamak istedim ama pek ilgilenmiyorlar.telefondada bilgi vermiyorlar.
19 m... hastanesi de aynı,güv...hastanesindende bilgi alamadım.sinir olduğum birçok kişinin işi gücü var,fiyat olarak tahmini bir rakam verse telefonda,ona göre gidip görüşülür,belki bütçeme uygun değil hiç gitmem.vaktim sınırlı,hepsi farklı yerlerde bide....şuanda gittiğim hastane, telefonda bilgi verdiği için gidip görüştüm ve başladım.
ayrıca balgatta ak...hastanesindende fiyat aldım.1800 tl=8 seans(kol,bacak,genital,koltuk altı).neden bu kadar uygun ve neden bu kadar fiyat farkı var anlamadım açıkçası.
benim verdiğim paranın yarısı ve 2 seans daha fazla,kol da var bide.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…