Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Keşke mecbur olmasamda hiç yaptırmasam ne iğneli ne ağda... Ama bir görsen yüzümün halini öyle iğneliyle uğraşılcak gibi durumda değil.. Zaten gittiğim merkezde tamamen bitmeyebilir azaldığında iğneliyle devam edip bitirirsiniz dedi.. Ayrıca iğnelinin de yüzde fazla iz yaptığını söyleyenler çok.. Hepside zarar değilmi ki... amaaan..
Gittiğim merkez batıkent B... hastanesi evet..

bende yüzümü ağda ile aldırıyorum şimdilik,ilerde benimde iğne yada lazer yaptırmam gerekiyor.
ama düşünüyorum da dediğin gibi iğnelide iz kalma durumuda var,iğneliye cesaret edemezdim sanırım.
benimde arkadaşımın koltuk altında iğneliden dolayı kararma oldu.

kızlar ne alemdesiniz??
benim özka.. tıp merkezindeki 4. seanstan beri 3ay geçti. son değerlendirmeleri yapıyım, alt bacakta %80 çıkmadı. üst bacak %40, genital üçgen kısım %70 çıkmadı ama genitalin maalesef diğer kısımları eskinin tamamen aynısı koltuk altımda yarı yarıya azalma var. vee en kötüsü karın ve bel %10luk bir gelişme ancak var :/ bu değerler yaklaşık değerler tabi öznel bakış açısına göre

medic... ya giden oldu mu bu arada bir de çukurambarda bi yere giden arkadaş vardı o ne durumda? =)

Canım bende özkayaya yeni başladım
Daha birinci seansıma girdim,koltuk altı+genital yaptırıyorum bende
Nasıl memnun musun bu iki bölgeden?
Bir hafta oldu bugün tam, ama çok dökülme olmadı gibi sanki
Ne zamana dökülürler?
Cumartesi kontrol seansına gideceğim, o zaman ne yapacaklar?
Sence değiyor mu uğraşmamıza?

Son düzenleme:
15 günde anca dökülüyor, genital alt bölgelerinde hiç sonuç alamadım ben diğer yerlerde de yazdığım gibi okadar paraya değer mi bilmiyorum ya :S ben daha iyi bir yer arayışındayım 1 senedir yine de kuzukuzu oraya devam ediyorum

Kızlar bende araştırıyorum iyi bir yer. Bir hastane sitesinde öncelikle hormon testleri yaptırılmalı ve kıllardan kurtulmak için ilaç tedavisi yapılmalı yazmış. Sizin gittiğiniz hastaneler hormon testi yaptırdı mı size ? En son ilaç tedavisinden sonra kıllar tamamen gitmezse lazer uygulanır yazıyor. Ne düşünüyorsunuz bu konuda gitmeli miyim bu hastaneye evime çok yakın aslında.

ben de özkayaya 2 seans gititm genitale ama k.altı ve yarımbacağada başlamak istiyorum o yüzden başka bir yere gitmek istiyorum o bölgeler daha ince çünkü. Medicanaya mail atmıştım 2 farklı doktordan geri dönüş olmuş verdikleri paket fiyatları farklı
-Kampanya kapsamı ise şöyledir; yarım alt bacak (300TL/seans),genital (200TL/seans),koltukaltı (100TL/seans) için 8 seanslık paket ücreti(4+4) 2400 TL peşin,2700TL Bonus ve Axess kredi kartlarına 10 taksitli fiyatıdır

-Kampanya kapsamı ise şöyledir; tüm bacak (500TL/seans),genital (200TL/seans),koltukaltı (100TL/seans) için 8 seanslık paket ücreti(4+4) 3000 TL peşin,3300TL Bonus ve Axess kredi kartlarına 10 taksitli fiyatıdır.

öz...da y.bacak+k.altı+genital 300 lira paket ike burda 600 liraya geliyor ki tam 2 katı off ya çok pahalı acaba hastane değilde 3 makineyide barındıran temiz bir güzellik salou arayışına mı girsem diye düşünmeye başladım :44:

şaka gibi ya medic.. yı telefonla aradım.cevap vermediler.eğer bu fiyatları önceden bilseydim farklı davranırdım.
ben 6 seansına 3600 verdim.taksitli ve geri ödemeli.

anlamadığım 4+4 ne?yani neden 8 seansa 4+4 yazdın?4 ü normal seans diğer dördü kontrol mü oluyor.yoksa 8 seansın dışında 8 seansta kontrol mü?paket programda çok düşüyor çünkü fiyat.birde söylediğin fiyata göre yarım bacak olan için medi.paket programı alırsan 2400 deniyor.onuda 8 e bölersen seans başı 300 olur yani özka...tıp merkeziyle aynı fiyat nerdeyse.benim bildiğim medic.hast.nin daha pahalı olması gerekiyor.
ben mi yanlış anladım?benim gittiğim hastanede ise paket program almama rağmen seans ücreti 600 e geliyor.paket program almassam seans başı 790 gibi bir ücret oluyor.

Son düzenleme:

evet canım med..telefonda bilgi vermiyor ben sitesinden form doldurmştum bilgi için maille geri döndüler..bu 4+4 şu oluyor ki y.bacak k.altı ve genital normalde 300+200+100 bir seansı 600 lira oluyor ya 4 seans 2400 lira ediyor siz 4 seans parası veriyorsunuz peşin biz +4 hediye ediyoruz ve toplamda 8 seans oluyor 2400 tl ye dedi..ama mesela ekstra kontrol seansı yaparlar mı bilmiyorum...aslında aynı kampanya özk... tek seansı 300 tl yani 8 seans aynı paraya geliyor aslında orda 3 makine olsaydı tek tek verirdim ne güzel hemen 2400 vermek le tek tek 300 vermek bir değil ki:44:

yani medi..daha pahalı sadece bu paket program da aynı hesaba geliyor ama yararlanabilmek için peşin ödemek gerekiyor...siz nereye gidiyorsunuz,hangi makineler var ve memnun musunuz ordan acaba ?

eğer gerçekten medic. için 8 seans ücreti 2400 ise çok iyi.ama o verdikleri 4 seans hediye kontrol şeklinde değilse tabi.
bu durumda 300 e geliyor.bence çok çok uygun.açıkçası anladığımız gibiyse ben burayı tercih ederdim.
sen yazıncada ben resmen kazıklanmışım:)benimki paket aldığım halde 600 veriyorum.balgatta kor. hastanesine(konya yoluna yakın) gidiyorum.
1.seansım bitti.yeni başladığım için hiçbir yerde yorum yapmıyorum.zira burda reklam amaçlı yorumlar çok oluyor.
bitince yazmayı düşünüyorum.ayrıca yukarda yazdığım gibi birde akro.. hastanesini sormuştum.ordada fiyat çok uygun gelmişti.
açıkçası ben fiyatı uygun olanlarada güvenmiyorum.o yüzden tercih etmedim.genelde seans ücretleri 300 ile 600 arasında değişiyor.
600den fazla veren duymadım.
ama dediğim gibi medic.bana telefonda bilgi verseydi kesinlikle tercih ederdim.
birde bende kontrol seansıda yok:))))
makinada epicare duo.sitesinde okuduğum bu makina sanırım iki ayrı lazer sistemini içeriyormuş.
alexandrite ve nd-yağ

merhaba gittiğin merkezin adını banada gönderebilirsen çok memnun olurum..

Kızlar benim bacaklarımda böyle kahverengi leke gibi, ben gibi, kabuk gibi bir görüntü oluştu lazer sonrası. benzer bişey yaşayan var mı?

Kızlar benim bacaklarımda böyle kahverengi leke gibi, ben gibi, kabuk gibi bir görüntü oluştu lazer sonrası. benzer bişey yaşayan var mı?

hafifse bepanten plusla ortalama 1 ayda geçiyor.
fazlaysa mutlaka ara bildir.

ama son yaptırdığımın üzerinden 5 ay geçti. bunlar sanki cildimin doğal bi parçasıymış gibi oldu. yeni bir kabuklanma değil. öyle bir görüntüde kaldı cildim. bilmiyorum lazerden mi? ama lazere başlamadan önce kesinlikle yoktu bundan eminim. böyle sarı açık kahverenginde

Laser yaptiran arkadaslar sonuc aliyormusunuz? IPL ve alex arasindaki farki biliyormusunuz?

lazer yaptırdıktan ilk bir iki hafta sonra daire şeklinde kahverengi lekeler,sonra kabuklanıp dökülmesi gerekiyordu
eğer hafif olsaydı şimdiye kadar geçerdi sanırım.burda bir arkadaş pharma bodytone reveal diye bir krem önermişti.
sanırım oda senin gibi 5-6 ay geçmeyince kullanmış geçmiş.ben kullanmadım.mesajı görürse cevap verir belki.
lazerden mi diye sormuşsun.%90 lazerden olmuştur.kahverengi lekeler oluşuyor.esmerlerde ve bronz tenlerde özellikle.

melsadeen burdaki konuları baştan okursan IPL'nin modern ağda olduğunu ve kılların tekrar çıktığını okursun.geçici çözüm yani.
bide zaten ikisi arasındaki büyük fiyat farkları var.boşu boşuna IPL yaptırmayın.alexide güvenilir yerlerde yaptırın.

Laser yaptiran arkadaslar sonuc aliyormusunuz? IPL ve alex arasindaki farki biliyormusunuz?

ıpl cihaz için iyi değil diyorlar. bende diode ütü lazer yaptırdım memnun kalmadım. alex de leke bırakıo diyolar her kafadan bi ses...
ARKADAŞLAR ankarada gitmeyi düşündüğüm 2 yer var biri LZR TÜY TEDAVİ MERKEZİ diğeri ANKARA LİFE.
LÜTFEN bilgisi olanlar yardımcı olsun gidip memnun kalanlar veya tavsiye edilenler.lütfen yardımcı olun..

Kızlar bende bacaklarım için gitmeyi düşünüyorum ama kararsızım ilk defa yaptırıcam, kimi işe yarıyor diyor kimi sonradan çıkıyor dökülmüyor diyor vs.. ne yapacağımı bilemedim iyice araştırmak istiyorum ; Ankarada bacak için herhangi bir merkeze yada hast. gidip de memnun kalanlar var mıdır acaba buradan yazabilirler mi??

merhaba canım ben diode lazer yaptırdım. lokman hekmde. kol altı genital içn değlde alt bacak içn tavsiye edeblrm.koyu tüyleri lazer daha iyi okuyor. bilgine

merhaba canım ben diode lazer yaptırdım. lokman hekmde. kol altı genital içn değlde alt bacak içn tavsiye edeblrm.koyu tüyleri lazer daha iyi okuyor. bilgine

teşekkür ederim =)) buradan okuduklarıma göre alexandrite açık ten ve koyu kıl köklerini görüyormuş dediğin diode daha ince, açık renk kıllarda işe yarıyormuş ama tabii bir uzmanına göstermek lazım. açıkçası korkuyorum kiminde tekrarlamış hiçbir işe yaramamış kiminde lekeler kalmış herhangi bir yere gidip paramla rezil olmak istemiyorum :// araştırmaya devam ediyorum. lokman hekim dediğin neresi onu anlayamadım?

Bir de bir arkadaşım Ankara gmk bulvarı üzerinde Elit güzellik salonuna gidiyor tüm vucuda memnunum diyor ama ben yine bir araştırayım diyorum iyice emin olmadan gitmiyorum.
oraya gidenler var mı? memnunlar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…