Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Kızlar merhaba bende Kızılay İzmir Caddesinde bir merkezle görüştüm dün. Güzellik merkezi 2 şubeli bir yer. Bitirme garantili fiyat verdiler şimdi bir kampanyaları varmış. Kampanya cumartesi günü bitiyomuş karar verirsem parayı hemen peşin ödemem gerekiyor. Ben de gitmeden kendim bir sözleşme yazıp imzalatmayı düşünüyorum. Orda IPL, Endiac ve Alexandrite varmış. Alexandrite ve Endiac aynı makina içindeymiş. Böyle bir şey duydunuz mu? Mekan ismi vermek yasak diye biliyorum. İzmir caddesinde Asrın Kürk derinin üst katında biyer. İnternette araştırma yaptım yer hakkında hiçbişey çıkmıyor. Bir şubesi de Bahçelievler'de. Bilen varsa lütfen yazsın...

Canım koltukaltı 60 TL bende pahalı değil. Çoğu merkezde 70 yada 80 TL.

bence parayı peşin ödeme ,sonradan başın ağrır ..kendim sözleşme hazırlayıp imzalatayım diyorsunda ona yanaşacaklarını sanmıyorum imzalalamazlar yani ancak kendileri hazırlamış oldukları sözleşmeyi imzalatırlar sana,sen hangi bölgeler için gideceksin fiat ne kadar..

kizlar daha önce bahsettiğim güvenparktaki tıp merkezinde son seansa 1ay önce gittim ve karnımla belime ndyag ile yaptılar 1tüy bile dökülmedi bugün gittim ve tavırları çok rahatsız ediciydi.yarın sabah gidip cildiye doktoruyla görüşeceğim büyük ihtimalle kavga edicem.dökülmemesi normal diyor 3-4 seans sonra dökülür diyor ama zaten benim 4.seansımdı.alexle yapılmaz size diyor e ozaman 3 seans niye yaptınız dedim.şaka gibiler giden paralarıma üzülüyorum :s

yeni mekan arayışları sürüyor. tunalıda teb in üzerinde bi yer varmış.çok ucuz oraya giden var mı hiç aranızda orası ayda 1miş seanslar.

merhaba sawdust sana dedigim yere gittim şimdi sonuclarını bekliyorum aklımdaydın zaten dedim sonucu göreyim sonra yazarım
burayı eski gittiğimiz yerden daha cok begendim saglıkla ilgili bir milyon soru sordular önce ,sonra doktora yönlendirdiler ve kadın benle bi saat sohbet etti tek tek acıkladı ve dogruları söyledi.benim butun ısrarıma ragmen göbegime yapmadı yaparım ama paran bosa gider sonuc alamayz dedi sonra kılların alexden dolayı cok incelmiş ve senin seans araların cok uzun oldugu için bacakların 12 seansı bulur dedi.
öteki yerde doktor hiç bakmadan ok demişti bana. bu kadın butun seans boyunca surekli geldi rahatmısınız yanıyomu falan dedi tek tek baktı.ben burayı daha cok begendim acıkcası.aletleri diodmus bide canın cok asırı yanmıyo ben acıdı degince makinayla bişey yapıyodu kız rahatlıyodum. kendileri traş ediyo dedi traslamadan gel sonuclarımızı görelim.bide 2 saati buldu ben diger merkezden, ilk seansta 1 bucuk saatte yapılırken en son seansta kız bastan savıp yarım saatte bitirdi die vazgecmiştim.ama bu dioddan suphelerim var suan için, önce cıkcak sonra dökülecek dediler ama bilmiyom sana yazarım sonucu
en azından bir git görüş kadın zaten söylüyo yaparız yada olmaz diye nasılsa ucretsiz kontrol seansları :)

bu bahsettiğin yer neresi canım??

bu bahsettiğin yer neresi canım??

özel mesaj hakkım yok hala bu poliklinik çukurambarda muhsin yazıcıoğlu caddesi uzerinde bide adı bir diyet biskuvisiyle aynı f ile baslayan (napıyım yer adı veremiyomusuz).doktor cansel hanım bakıyo.enazından doktorları göstermelik degildi ondan begendim gibi bakıyım ben memnun kalırsam devam etcem ama bi yandan yeni yerlerede bakıyrum. buarada aletin adını yazmısım bikçşeye bugun gördüm mediostar diye bişey.bilgin varmı bu alet hakkında
a sawdust tum bacak koltukaltı ve genitali 500 e yaptı burası.

marille bilgilendirmen için teşekkürler ama canım sıkıldı 12 seans ne demek ya :S diodeun iyi olduğunu ve çok acıttığını biliyorum.

ben tunalıda tebbankasının olduğu binada bir yer var orayla görüşmeye gidicem sanırım orası biraz dandik bir yer çok daha ucuza yapıyorlar en azından gidiyim makinelerine falan bakıyım :S

ne demek:))benim 10-12 seans olursa sundan olur ben yurtdısındayım suan cok sık gelemeiyorum dolayısıyla seans araları baya uzun olcak .yoksa kadın dedi en fazla 6 seansta yuzde 90 gidermiş bide benim tuylerin dipleri sarıymıs o yuzden
alexden daha az acıdı benim canım bitsinde ben razıyım :)

Aynen mesaj hakkım yok canım benimde ama dediğin yeri ve adını anladım çok sağol.İnşallah çok güzel bir sonuç alırsın.Ben bir özel hastanede karar kıldım. koltuklatı 60tl ve kontrol seansı varmış.15-20gün sonra ilk seansıma gitmeyi planlıyorum.Hastane bir etlikte bir sincanda var.Adı şu meşhur L..... aktarıyla aynı. Sonucu burdan da yazarım.

anladım canım :)ne guzel anlatıyoruz dimi :))
burayı secme nedenim klinik olması benimde. olmadı bide senin dedigin yeri denerim zaten degişik yerlerde yaptıra yaptıra bitcek bu gidişle benim ben karar verene kadar :))
bende yazcam sonucu. saolsun burda nemutlubana diye bir arkadas diodla ilgili butun sorularımı yanıtladı ondan sonra dioda devam kararı aldım
inşallah hepimiz kurtuluruz su tuy kıl derdinden

Selamlar,
Haftasonu Tunalıda 2 merkezle görüştüm (ikisi de arkadaş tavsiyesi) tam birine başlasam demiştim ama okuyup, araştırdıkça kararsızlığım artıyor. Acaba Özel Me...na hastanesine gitmek daha mı iyi olur. Orada bütün cihazlar varmış, görüştüğüm merkez Alexandrite kullanıyoruz dedi..Beyaz tenliyim, kıllar orta kalınlıkta ve çok koyu olmasa da koyu denebilir,açık renk değil..çok fazla yok ama asıl sıkıntım batıklar..İlk etapta sadece alt bacakla başlayacağım..
Me..na. hastanesine gidip memnun kalan var mı acaba? çok kararsızım çok.
bu arada tunalıdaki yer sadece bacak için 200 lira, bacak+genital+koltukaltı için 300 lira fiyat verdi bana..bacaklar tahminen 5 seansta biter dediler..seans aralıkları 2 aymış

tuylerim orta kalınlıkta demişssin benimkilerde öyleydi alex inceltti benimkileri o yuzden simdi makina zor görüyo.bende dioda gectim diod batıklarıda cıkarıyormus.oysa ben uygun sanıyodum alex benim için beyaz tenliyim diye. onun için ilk basta butun makinaların oldugu bir yere git nasılsa ucretsiz ilk görüşme ,seni kontrol edip fikrini söyler doktor sende ona göre kararını verir merkezini secersin. tamam baktık hadi bakalım burdan baslamak zorundasın mantıgıyla hareket eden bir yer zaten iyi degildir bana göre.doktor ilgisi falan cok önemli çünkü.benim ilk gittigim merkezde doktor tamam olur beyaz tenlisin dedi hiç bakmadan ama meger dipler sarı oldugundan alex görmüyomus bosa zamanım ve param gitti(

Çok teşekkürler cevabın için. Dün Medicana'ya mesaj attım, orada varmış bütün cihazlar...dediğin gibi birkaç cihaz olan yerden fikir almak lazım. Hastane olması daha çok güven veriyor. Güven demişken Güven hastanesinde de varmış ve Bayındırda da sanırım. Arayıp teyit etmem lazım..Tunalıdaki bana doğrudan Alex kullanıyoruz dedi, Alexe uygun değilsin başka yerle görüş derler miydi, sanmam...Bütün makinaların olduğu yer biliyor musun acaba, evetse bana da gönderebilir misin isim..
bu arada ben koltuk altına yaptırmayacağım..Yaptırıp memnun kalan çok fazla kişi var ama yine de "lazer epilasyon koltuk altı terleme" diye google.da aratınca nahoş durumlar çıkıyor.Arkadaşımın da başına geldi, gayet güvenilir bir yerde üstelik..küçük bir olasılık da olsa riske atmak istemedim..bu hususu da paylaşmak isterim kararsızlar varsa

bir önceki sayfada çUKURambar.da f ile başlayan merkez demişsin şimdi gördüm
ve doktorun adıyla ve diğer ipuçlarıyla arayınca siteyi buldum :)

Son düzenleme:

evet klinik olması en iyisi en azından hijyene dikkat ediyolar.ama genede coğu yer göstermelik doktor tutuyor ona dikkat et. uygun degilsin baska yere git diyeceklerini bende hiç sanmam gerci benim gittigim yer göbegimi yapmadı dioda uygun diil emegimiz bosa gider dedi oda var:)bende koltuk altımı yaptırmayı hiç istemiyodum ben saglıgım yuzunden mecbur kaldım yoksa hayatta yaptırmazdım.

bir önceki sayfada çUKURambar.da f ile başlayan merkez demişsin şimdi gördüm
ve doktorun adıyla ve diğer ipuçlarıyla arayınca siteyi buldum :)

evet elayla super yer anlatımı yapıyoruz biz :))bi git görüş istersen hemen yapcaz bugun seni muayene ettim demedi bana :))banada sonuc alan bir arkadasım önerdi orayı ondan sonra haberim oldu.

Son düzenleme:
kızlar merhaba
ben yüz bölgeme yaptırıyorum
ilk seansıma gitmiştim 2 hafta önce
dökülmeleri 10 günü aştı endişelenmiştim normal mi?
yarında rütuş var dökülmeyen kıllar için
çoğu döküldü ama favoriler kaldı bu normal mi? yarın dökülmeyen kısımları yaptıracağım

anladım :) kolay gelsin bizi bilgilendirmeyi unutma :)

sana kesinlikle katılıyorum arkadaşım bende laser yaptırdım koltuk altı ve genital bölgeye,hadi verdiğim paradan geçtim 2 yıl boyunca 7-8 hafta aralıklı sürelerde gittim sonuç gayet iyiydi ,lasere gitmeyi bıraktığım an tüylerim eskisi gibi oldu onca seans gitmeme rağmen , yani kalıcı bir çözüm değil kıl kökleri tamamı ile yok olmuyor bence boşuna gitmeyin arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…